15.03.2016, 22:00 | czytano: 2684

Hokej: Powoli łapali rytm (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
Podhale pokonało Sanok w pierwszym meczu o brązowy medal mistrzostw Polski. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Kolejny mecz w piątek w Sanoku.
„Szarotki” świetnie rozpoczęły, bo już w 120 sekundzie Neupauer (wybrany MVP meczu) zmusił do kapitulacji golkipera gości. W 6 minucie górale stanęli przed szansą podwyższenia prowadzenia, gdyż Kartoszkin powędrował na ławkę kar. Podhalanie tak długo zakładali „zamek”, aż Haverinen nie utrzymał „gumy” w tercji ataku, poszła kontra i Cameron wykorzystał sytuację sam na sam. - Przebijają Św. Mikołaja w prezentach - ocenił jeden z kibiców postawę Podhala w defensywie, po tym jak za chwilę popełniła kolejny błąd. Biernie przyglądała się jak Cichy wjeżdża przed bramkę Raszki i pakuje krążek do siatki.
Sygnał do zmiany scenariusza dał Zapała fenomenalną akcją, po której umieścił krążek pod poprzeczką. Również przy kolejnym trafieniu „maczał palce”. Indywidualną akcję zakończył soczystym strzałem, Missiaen nie zamroził krążka i Jokila ulokował go w odkrytym rogu bramki. - Szkoda, że więcej Zapałów nie ma w naszym zespole - wzdychali kibice.

TatrySki Podhale Nowy Targ - Ciarko Sanok 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)

Stefan Leśniowski

Zobacz więcej nazdj. Michał Adamowski
komentarze
co ja widzę na zdjęciach?16.03.2016, 11:49
Danton ma brodę w kolarach Podhala???, Czy to jakaś skrywana od dawna sympatia do klubu czy próba ironii?
xs 5616.03.2016, 10:23
Komentarz pana Gabriela na ntvk super barwny emocjujacy w stylu J.Ciszewskiego z lat 70 u.wieku brawo .Inni eksperci niech się od niego uczą.
xs 5616.03.2016, 09:27
Komentarz pana Gabriela na ntvk super barwny emocjujacy w stylu J.Ciszewskiego z lat 70 u.wieku brawo .Inni eksperci niech się od niego uczą.
Z Lepszej Przyszłości16.03.2016, 09:22
Sanok mnie rozczarował dwukrotnie
Po pierwsze kombinują cwaniactwem na transferach zawodników zamiast grać swoimi.
Po drugie tylu obcych najemników, a nic nie pokazali (wiem gra się tak jak na to przeciwnik pozwoli).

Podhale trochę odetchnęło, bo wszyscy bali się lania, a tu były strachy na lachy.
Gratuluje całemu klubowi, zawodnikom i młodym kibicom za fajną zabawę na trybunach.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl