18.03.2016, 21:00 | czytano: 1817

Hokej: Decydujące starcie w niedzielę

AKTUALIZACJA ! Sanok pokonał Podhale i wyrównał stan rywalizacji (1:1) w walce o trzecie miejsce w PHL. Brązowego medalistę poznamy w niedzielę.
W 140 sekundzie gospodarze objęli prowadzenie. Strzał Tuominena odbił Raszka, a dobitka Cichego znalazła drogę do siatki. „Szarotki” wyrównały grając w przewadze i w końcówce tercji mili kolejną szansę wykorzystania gry w przewadze. Niestety, podobnie jak w Nowym Targu, straciły gola. Takie straty bolą.
Po przerwie górale ruszyli do odrabiania strat. Bryniczce, po zagraniu Gruszki zza bramki, udaje się umieścić krążek w bramce. W 38 minucie McGregor przeprowadził indywidualną akcję. Kanadyjczyk objechał bramkę i sprytnym strzałem z backhandu umieścił krążek w siatce. Radość z prowadzenia nie trwała długo. Cichy urządził sobie slalom między zawodnikami Podhala. W trzeciej tercji sanoczanie zdobyli dwa gole, ostatni strzałem do pustej bramki.
Ciarko Sanok - TatrySki Podhale Nowy Targ 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)