04.04.2017, 14:30 | czytano: 1544

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jabłonka

W sobotę 1 kwietnia 2017 roku na Orliku w Jabłonce rozegrany został III Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. Zawody przeznaczone są dla zawodników urodzonych w 2004 roku i młodszych.
W tegorocznym turnieju udział wzięło siedem drużyn, rozegrano łącznie 21 spotkań.
Turniej dostarczył wielu emocji. Nie zabrakło pięknych bramek i efektownych interwencji bramkarzy. Zwycięzcą turnieju została drużyna Wilki Zawoja. Kolejne miejsca zajęli: LKS Orawa Jabłonka I, Orawa Jabłonka II, Orlik Podwilk II, Perfect Skills Academy, Orlik Podwilk I, PUKS Lipnica Mała.

Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne dla najlepszych piłkarzy. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Błażej Pietrusa (Wilki Zawoja), najlepszym bramkarzem Samuel Topór (Orlik Podwilk II) a koronę króla strzelców wywalczył Kamil Bosak (Orawa Jabłonka I).

Po zakończeniu zawodów odbyła się uroczysta dekoracja wszystkich uczestników turnieju. Puchary, statuetki oraz medale wręczyła Dyrektor Zespołu Szkół w Jabłonce Bogusława Pilch.