27.11.2012, 21:55 | czytano: 2421

II Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej wygrał zespół "ZSE SOUND CREW" (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
NOWY TARG. Dziś w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się II Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej, w którym udział wzięli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu nowotarskiego. Honorowym patronatem Konkurs objął Starosta Powiatu Nowotarskiego, Krzysztof Faber.
I miejsce w Konkursie przypadło grupie „ZSE SOUND CREW” z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu, którego opiekunem jest Wiesław Firek. Drugie miejsce zajął chór szkolny z Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce pod kierownictwem Bartłomieja Rutkowskiego, a trzecie miejsce wyśpiewali uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu prowadzeni przez Marcina Domaradzkiego.
Jury w składzie: Halina Sięka, Małgorzata Wiśniowska – Wójciak i Marcin Kudasik gratulowało uczestnikom Konkursu i ich opiekunom wysokiego poziomu artystycznego, pomysłowości w aranżacji utworów oraz właściwego doboru repertuaru.

Nagrody zwycięzcom wręczyli Posłowie na Sejm RP, Anna Paluch i Edward Siarka. Fundatorami nagród byli: firma MEG- Gąsior z Nowego Targu, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu oraz Dyrektor i Rada Rodziców Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu.

Źródło: ZSE, opr,s/ zdj. Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl