21.04.2013, 20:27 | czytano: 1854

Sukcesy uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej Cechu Rzemiosł Różnych w Nowym Targu (zdjęcia)

arch. szkoły
Od pięciu lat uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej Cechu Rzemiosł Różnych w Nowym Targu wspaniale spisują się w Międzyszkolnym Nowotarskim Konkursie Matematycznym dla Uczniów Zasadniczych Szkół Zawodowych powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego. W tegorocznej, piątej edycji - stanęli na najwyższym podium.
Uczennica Joanna Morawa z klasy II A (opiekun Wiesława Guzik) zdobyła pierwsze miejsce, a uczeń Dawid Szumal z klasy IIIA (opiekun Anna Chuchmacz) zajął III miejsce.
Pozostali uczniowie - Marcin Truty z klasy IIB, Monika Pudzisz z klasy IIIB i Paweł Kołat z klasy IA - ulokowali się na pozycjach tuż za zwycięzcami.

Wielka radość, mocne uściski dłoni przedstawicieli Zarządu Starostwa Powiatowego, Delegatury Kuratorium Oświaty w Nowym Targu, dyrekcji ZSTiP w Nowym Targu oraz wręczenie wspaniałych rzeczowych nagród dla najlepszych przez organizatora konkursu ZSTiP w Nowym Targu.

To nie koniec sukcesów - w Krakowie przeprowadzono III edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zasadach BHP w Zakładach Rzemieślniczych. Do krakowskiego konkursu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Chowaniec Szczepan z klasy IIIB, Natalia Hyła z klasy IIIB, Monika Pudzisz z klasy IIIB, Marta Czubernat z klasy IIIB, Małgorzata Godawa z klasy IB i Barbara Kalata z klasy IB.

Zwycięzcą zawodów wojewódzkich został uczeń naszej szkoły Szczepan Chowaniec, który nie miał sobie równych w części teoretycznej jaki praktycznej i będzie reprezentował województwo małopolskie w rozgrywce finałowej, która odbędzie się w Warszawie.
Szczepanowi i jego opiekunowi Arturowi Zającowi serdecznie gratulujemy i czekamy na triumfalny powrót z finału ogólnopolskiego.

źródło: szkoła, opr.s/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl