17.02.2016, 21:59 | czytano: 1902

II Koncert Walentynkowy w Publicznym Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem

W Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n. D odbył się II Koncert Walentynkowy. Rada Samorządu Uczniowskiego, która była organizatorem koncertu dedykowała go Rodzicom, Nauczycielom oraz zaproszonym gościom.
Organizacją całego przedsięwzięcia zajęli się uczniowie: Szymon Berezicki i Wojciech Kaleta. Do pracy na rzecz koncertu zaangażowali swoich kolegów i koleżanki. Jedni byli odpowiedzialni za dekorację, inni za przygotowanie cytatów i prezentacji, jeszcze inni za nagłośnienie i fotorelację. Wszystko po to, by występy szkolnych artystów wykonujących wiele znanych przebojów, a po nich także absolwentów naszego Gimnazjum: Michała Kostrza i Patrycji Ziemianek stały na jak najwyższym poziomie.
Przed wspaniałą i liczną publicznością wystąpili nasi uczniowie: Asia Tkaczyk, Weronika Walkowicz, Karolina Mikłusiak, Martyna Gabryś, Justyna Biel, Bernadeta Gabryś, Ania Sydoriak, Ania Śledź, Justyna Komorek oraz trio w osobach Kacpra Kurnyty, Radka Stachowczyka i Błażeja Kołka. Akompaniowali: Bernadeta Gabryś, Wojtek Kaleta
i Sebastian Kozłowski. Koncert był okazją do zaprezentowania talentów artystycznych szkoły. Wykonawcy zebrali zasłużone brawa.

Dyrektor Szkoły Krzysztof Koper dedykował występ tym Rodzicom, którzy szczególnie zaangażowali się w organizację „14. Zabawy Dochodowej” dla Gimnazjum. Złożył im serdeczne podziękowania za ich pracę na rzecz szkoły i starania o systematyczne wzbogacanie bazy dydaktycznej, tak by młodzież mogła uczyć się w jak najlepszych warunkach.
Uczestniczący w koncercie Wójt Gminy Krościenko n. D Jan Dyda również wyraził słowa uznania i złożył podziękowania dla Rodziców za ich zaangażowane i pracę społeczną na rzecz szkoły. Warto nadmienić, iż 14 lat temu to właśnie obecny Wójt Gminy jako ówczesny dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n. D był pomysłodawcą pierwszej "Zabawy Dochodowej”.

Serdecznie dziękujemy – Szymonowi i Wojtkowi za organizację, uczniom i absolwentom za piękny występ, rodzicom, nauczycielom, wszystkim gościom oraz koleżankom i kolegom za przybycie.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Bożeną Chlebek, zdj. Roksana Maciaga
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl