21.02.2016, 14:10 | czytano: 1568

Pomysł na zawód? Może architekt krajobrazu?

arch. szkoły
Zaczynasz naukę z plecakiem wyposażonym w pakiet darmowych podręczników, zarówno tych do przedmiotów ogólnokształcących, jak i zawodowych.
Na zajęciach pracujesz na porządnym sprzęcie: markowych stołach kreślarskich i deskach z przykładnicami, na komputerach z profesjonalnym programem do projektowania AUTOCAD, podniesieniu atrakcyjności i usprawnieniu pracy grupowej służą tablice interaktywne i wizualizery. Efekty pracy - swoje pierwsze megaprojekty możesz wydrukować na wielkoformatowej drukarce.
Kiedy wyruszasz w teren na zajęcia praktyczne, masz do dyspozycji m. in. profesjonalne odbiorniki GPS, traktor Husqvarna, płyty motorowe Makita, kompletny sprzęt do układania kostek brukowych.
Dokładasz do tego możliwość odbywania praktyk zagranicznych, przyjazną atmosferę szkoły, pełnych zacięcia pedagogicznego oraz pasji nauczycieli i masz… gotowy scenariusz na najbliższe cztery lata i zawód w kieszeni.

W otoczeniu szkoły i na mieście już dziś cieszą oko projekty naszych uczniów: urocze rabaty, sala na wolnym powietrzu, kawiarenka „Green Cafe” czy realizowany właśnie ogród na dachu. Nasi uczniowie z powodzeniem biorą udział w konkursach zawodowych, m. in. ,,Mam zawód, mam fantazję”. Możemy poszczycić się również laureatami olimpiad.

Ty też możesz tworzyć historię tej szkoły!
Niezależnie od tego co będziesz robił w przyszłości: poprzestaniesz na projektowaniu ogródków sąsiadom, będziesz aranżował przestrzenie wielkich miast czy zostaniesz nową „Mają w Ogrodzie”, wybierając naszą szkołę, zawsze wygrasz…

Szczegółowych informacji udziela sekretariat od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.
Zapraszamy do odwiedzania nas w godzinach pracy szkoły lub na stronie internetowej i fecebooku.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego ul. Kokoszków 71
34 400 Nowy Targ Tel. 182662771 www.zsckr.nowytarg.pl
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl