24.12.2021, 10:08 | czytano: 1652

Wywiad TV Suche Nowiny z Anną Gąsienicą-Byrcyn

Telewizja działająca przy Szkole Podstawowej im. Antoniny Tatar w Suchem nadal prowadzi działalność.
Skład zespołu jest już inny. Poprzednia grupa to już absolwenci, realizujący swoje pasje poza murami szkoły. Obecny zespół tworzą uczniowie klasy VII. Każdy z innym talentem i zaangażowaniem. Ale każdy gotowy do działania i chętny do tworzenia czegoś nowego, innego i ciekawego.
Pokrótce przedstawimy skład nie liczny, ale śliczny: Julia, Daria, Angelika, Katarzyna, Klemens, Jakub i Szymon dobrze czują się w roli prezentera telewizyjnego oraz dziennikarza chętnego do prowadzenia wywiadów. Władysław śledzi kanał sportowy. Michał zajmuje się obróbką i montowaniem filmu. Mateusz i Jasiek to chętni operatorzy kamery. Wiktoria z koleżankami zajmuje się wyszukiwaniem potrzebnych informacji. Nad całością nadal czuwa założycielka TV SUCHE NOWINY- Anna Konkol.

W nowym roku szkolnym 2020/2021 nagrano 3 odcinki. Zapraszamy do oglądania nas na YouTubie, stronie internetowej www.suchenowiny.pl. Ostatni odcinek to mały sukces szkolnej telewizji, gdyż w 26 listopada w szkole goszczono znaną piosenkarkę. Anna Gąsienica-Byrcyn, finalistka 11 edycji The Voice of Poland udzieliła wywiadu, rozdała autografy oraz zaśpiewała piosenkę.Źródło: szkoła
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl