03.04.2022, 15:13 | czytano: 904

Uczniowie Zespołu Szkół w Jabłonce otrzymali stypednia Prezesa Rady Ministrów

arch. szkoły
Uczniowie Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce w dniu 28 marca br. wzięli udział w uroczystości wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów przyznawanych co roku uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy, wyniki co najmniej dobre.
Stypendia z rąk małopolskiej wicekurator oświaty otrzymali uczniowie szkół ponadpodstawowych powiatu nowotarskiego oraz powiatu tatrzańskiego. Na uroczystość uczniowie wraz z dyrektor Katarzyną Lasak oraz profesor Renata Burdą udali się do Zakopanego do hotelu „Hyrny”.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2020/21 otrzymali w Naszej Szkole następujący uczniowie:
Bartłomiej Dziurczak- uczeń 3 klasy technikum informatycznego po szkole podstawowej
Jolanta Djurczak- uczennica 3 klasy Technikum handlowe po gimnazjum
Natalia Stec-Sala- uczennica 2 klasy liceum ogólnokształcącego po szkole podstawowej
Wiktoria Brzana- uczennica 3 klasy liceum ogólnokształcącego po gimnazjum

Wszyscy stypendyści otrzymali najwyższe wyniki na świadectwie w roku szkolnym 2020/21, posiadając wzorowe zachowanie i wysoką frekwencję. Wykazują się ogromnym zaangażowaniem w akcje charytatywne i pracę na rzecz szkoły i klasy, osiągają sukcesy w konkursach przedmiotowych i reprezentują szkołę w środowisku lokalnym.

źródło: szkoła
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl