05.04.2022, 16:03 | czytano: 2702

Dzień Otwarty w nowotarskim "Rolniku" (zdjęcia)

arch. szkoły
"Planując „Dzień otwarty szkoły” byliśmy przekonani, że warto się spotkać, bo nic nie zastąpi spotkania. W poniedziałek okazało się, że mieliśmy rację, bo goście tłumnie zawitali w progi naszej szkoły" - piszą organizatorzy.
Szkołę odwiedzili uczniowie, ich rodzice i opiekunowie oraz …zwierzęta. A wszystko po to , aby poczuć wyjątkową atmosferę panującą w szkole oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2022/2023.
Bezpośredni kontakt z uczniami i nauczycielami oraz filmiki promujące kierunki kształcenia w przystępny sposób ukazały wszechstronność oferty placówki.

W ZSCKR Nowy Targ kształcimy zawodowo i dostosowujemy ofertę kształcenia do potrzeb rynku pracy. Aktualnie prowadzony jest nabór do technikum kształcącego w zawodach:
1. Technik weterynarii
2. Technik żywienia i usług gastronomicznych
3. Technik technologii żywności
4. Technik architektury krajobrazu
5. Technik turystyki na obszarach wiejskich
6. Technik agrobiznesu.
Prowadzona jest również nabór do Branżowej Szkoły I stopnia kształcącej w zawodach: Kucharz i Cukiernik.

"Dzień otwarty to był owocny czas dla nas wszystkich. Bardzo dziękujemy za liczne przybycie i udział w prezentacji naszych kierunków kształcenia. Absolwentom szkół podstawowych przypominamy, że od 16 maja można składać wnioski o przyjęcie do klas I publicznych szkół ponadpodstawowych" - podsumowuje Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu.

źródło: szkoła, s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Taternik06.04.2022, 18:37
Tys prowda :)
Piter06.04.2022, 11:38
To najbardziej normalna i przyjazna szkoła w Nowym Targu. Polecam !
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl