18.11.2022, 14:10 | czytano: 824

Domki Białka Tatrzańska - Korona Gór (art. sponsorowany)

Domki Białka Tatrzańska - Korona Gór to 6 sześcioosobowych domków wypoczynkowych mieszczących się w Białce Tatrzańskiej przy ulicy Grapa 24D-J. Jest to wprost idealna baza wypadowa do term w Białce oraz wszelkich okolicznych atrakcji.
Domki są bardzo nowoczesne i przytulne — zostały oddane do użytku w zeszłym roku. Wszystkie domki wyposażone są w basen, a za dodatkową opłatą również w gorącą balię. Jest to fenomenalna opcja na aktualne, zimniejsze okresy - Cennik naszych domków w Białce Tatrzańskiej.


Zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny wystrój domków łączy nowoczesna wygoda i współczesne rozwiązania z tradycyjnym podejściem do klasycznego stylu góralskiego. Każdy domek mieści dwie podwójne sypialnie oraz jedną pojedynczą, posiada również trzy balkony i bardzo obszerny taras doskonale nadający się na grillowanie. W cenie domku jest też oczywiście parking. Co więcej, każdy domek jest stylizowany na inny szczyt lub dolinę górską, co dodatkowo podkreśla indywidualny wystrój poszczególnych pomieszczeń.


Białka Tatrzańska to miejscowość z przepięknymi widokami oraz świetnym dojazdem do innych części regionu. Nasze domki zaspokoją zarówno potrzeby aktywnych poszukiwaczy górskich przygód, jak i osoby, które potrzebują zwyczajnego relaksu w przytulnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku.

Zobacz nasze Domki w Białce
Rezerwacje można składać poprzez stronę https://koronagor.com oraz pod numerem telefonu:

+48 693 459 780
+48 536 740 251
Zobacz pełną wersję podhale24.pl