15.03.2023, 19:04 | czytano: 149

5 prezentów-przeżyć na rocznicę ślubu od Wyjątkowy Prezent! (art. sponsorowany)

Każda rocznica ślubu może być wyjątkowym momentem – wystarczy, że odpowiednio ją zorganizujesz. Nie musisz ograniczać się do kilku drobiazgów, które dasz swojej Drugiej Połówce. Tym razem postaw na niezapomniane przeżycia, które jeszcze mocniej Was do siebie przybliżą! Oto propozycje!

Prezenty na rocznicę ślubu w formie przeżyć

Dlaczego prezenty na rocznicę ślubu warto zorganizować właśnie w ten sposób? Upominki dają sporo radości, ale trwa ona zwykle krótko. Wspólne przeżycia mają tę przewagę, że zapewniają Wam obojgu świetne wrażenia. Możecie robić rzeczy, które uwielbiacie, ale na co dzień nie macie na nie czasu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować wspólnie czegoś zupełnie nowego. Po rocznicy będziecie jeszcze długo wspominać ten świetny czas, który spędziliście wspólnie.

Romantyczne chwile tylko we dwoje

W codziennej gonitwie brakuje Wam czasu tylko dla siebie? Dla takich par prezenty na rocznicę ślubu mogą polegać na romantycznym wieczorze lub całym weekendzie, który spędzicie tylko we dwoje. Postawcie na romantyczny masaż dla dwojga, który odbywa się w intymnej atmosferze i towarzystwie dwóch wykwalifikowanych masażystek. Skorzystacie z relaksacyjnego i energetyzującego masażu, który pozwoli zapomnieć o codziennych stresach i naładuje Was pozytywną energią.
Skoro mowa o wyjątkowych chwilach w najlepszym towarzystwie idealną propozycją będzie kolacja w ciemności. To propozycja dla tych, którzy chcą doświadczyć wspaniałych momentów sam na sam ze swoimi wyostrzonymi zmysłami. Kosztowanie dań, których nie widać, pozwoli Wam doświadczyć czegoś niespotykanego!

Adrenalina i piękne widoki tylko dla Was

A gdyby tak połączyć nieco szaleństwa z romantyzmem? W taką definicję świetnie wpisuje się lot balonem dla dwojga. Prezenty na rocznicę ślubu nie muszą obejmować tylko romantycznych wieczorów. Możecie zmierzyć się z własnymi lękami i wznieść się na wyżyny swoich możliwości fizycznie i w przenośni. Lot balonem jest możliwy w różnych lokalizacjach Polski, dlatego krajobraz i okoliczności możecie dopasować do własnych oczekiwań. Jedno jest pewne – genialnych widoków Wam nie zabraknie!
A skoro mowa o adrenalinie i wysokości warto spojrzeć też na ekskluzywny lot widokowy wokół Tatr. Lot samolotem Cessna 172SP zapewni Wam niesamowite wrażenia przebywania w chmurach bardzo blisko takich szczytów jak Hawrań, Łomnica, Gerlach, Krywań, czy Giewont. Około godzinny lot zabierze Was w podróż, której nie zapomnicie przez wiele lat! To gratka zwłaszcza dla tych par, które uwielbiają góry i chcą doświadczyć niesamowitych wrażeń podczas podróży samolotem.

Postaw na wyjątkowy prezent na rocznicę ślubu!

Nie musicie ograniczać się tylko do kwiatów, czekoladek czy wyjścia do kina. Rocznica ślubu (bez względu na to, która) zasługuje na szczególne okoliczności. Dlatego tym razem postawcie na coś, co jeszcze mocniej Was do siebie przybliży i zapewni niezapomniane emocje. Jeśli chcecie odrobiny szaleństwa, romantyzmu albo mnóstwa śmiechu wspólne przeżycia zapewnią Wam je w odpowiedniej mierze. Wystarczy tylko wybrać!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl