28.07.2023, 10:00 | czytano: 330

Boombox - ukraiński fenomen muzyczny zawita do Polski (art. sponsorowany)

Ukraińska scena muzyczna słynie z wyjątkowych talentów i różnorodności gatunkowej. Jednym z zespołów, który zdobył międzynarodowe uznanie jest Boombox. To zjawisko pop-kultury, które już niebawem oczaruje polską publiczność swoimi koncertami w pięciu miastach.
Wspaniała mieszanka stylów

Zespół Boombox, założony przez Andrija Hlyvnyuka i Andreja Samoila w 2004 roku, wyróżnia się swoją oryginalną mieszanką różnych stylów muzycznych, w tym funky, rocka, jazzu i hip-hopu. Ich twórczość to świeży, nieskrępowany przepływ energii, który zjednuje sobie fanów na całym świecie. Boombox stawia na język muzyczny, który jest uniwersalny i zrozumiały dla każdego, niezależnie od granic i barier językowych.

Kalendarz koncertów w Polsce

Boombox w Polsce zawita w listopadzie 2023 roku. Wrocław będzie pierwszym przystankiem na tej trasie, gdzie zagrają 7 listopada w Klubie A2. Następnie zespół uda się do stolicy, Warszawy, na koncert, który odbędzie się 9 listopada w Klubie Stodoła. Trzeci koncert zaplanowano na 10 listopada w historycznym Krakowie, w Kwadrat Klub. Dalej, Boombox zawita do Gdańska, gdzie wystąpi 12 listopada w Klubie koncertowym B90, a finał polskiej trasy odbędzie się w Poznaniu 13 listopada w Music Club B17.

Ceny biletów na koncert zespołu Boombox oscylują w przedziale od 149 do 249 zł. Oferując rozrywkę najwyższej jakości w przystępnej cenie, koncerty Boombox są idealnym wyborem dla tych, którzy pragną doświadczyć niezapomnianych emocji muzycznych.

Koncert w Pradze

Po intensywnym tygodniu koncertów w Polsce zespół Boombox zagra 14 listopada w Pradze w Retro Music Hall. Bilety na ten wyjątkowy koncert możemy kupić już od około 220 zł. Jest to więc świetna okazja, aby wybrać się do czeskiej stolicy i uczestniczyć w tym niezapomnianym muzycznym wydarzeniu.

Boombox jest zespołem, który zasługuje na międzynarodową uwagę. Ich energiczne, kreatywne i różnorodne utwory z pewnością zyskają nowych fanów podczas nadchodzącej trasy koncertowej. To niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć ich muzyki na żywo i na własne oczy zobaczyć, na czym polega fenomen Boombox.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl