15.09.2023, 09:46 | czytano: 114

Jak działa ekosystem PIN-UP (art. sponsorowany)

Dziś pin-up.global to ekosystem składający się z niezależnych firm. Ekosystem składa się z kilku segmentów pracujących na jeden wynik: PIN-UP.BUSINESS, PIN-UP.TECH, PIN-UP.CARE, PIN-UP.TRAFFIC, PIN-UP.CRM. Każdy kierunek składa się z kilku firm i wykonuje swoje główne zadania. PIN-UP Global to ponad 2000 specjalistów (20+ narodowości), reprezentowanych w 6 krajach świata (Ukraina, Polska, Kazachstan, Armenia, Peru, Cypr). Misją PIN-UP Global jest rozwój firm ekosystemowych i pozostanie liderem w branży.

Kierunki ekosystemu Pin-Up


Ekosystem jest podzielony na kilka segmentów, z których każdy zajmuje się pewnymi podstawowymi zadaniami:
  • PIN-UP.BUSINESS to kierunek odpowiedzialny za wdrażanie i outsourcing procesów biznesowych. Zakres ich zadań obejmuje: planowanie strategiczne, zarządzanie i dobór personelu, doskonalenie działań. Ponadto doświadczeni specjaliści zajmują się kwestiami prawnymi, finansowymi i administracyjnymi.
  • PIN-UP.TECH to kierunek tworzący oprogramowanie dla branży hazardowej. Specjaliści wdrażają innowacyjne rozwiązania, tworzą i ulepszają platformy, zapewniają stabilne działanie oprogramowania we wszystkich segmentach ekosystemu.
  • PIN-UP.TRAFFIC to segment promujący usługi i produkty na rynku międzynarodowym. Są to niszowi profesjonaliści z ponad 3-letnim doświadczeniem w opracowywaniu najlepszych rozwiązań biznesowych.
  • PIN-UP.CARE to segment współpracujący z firmami non-profit i zorientowany na zasady społecznej odpowiedzialności.
  • PIN-UP.CRM to segment zajmujący się zadaniami związanymi z marketingiem i usługami.
W ten sposób niezależne firmy o różnych profilach łączą się w jeden międzynarodowy ekosystem. Unikalny ekosystem tworzy innowacyjne produkty, wdraża oryginalne pomysły i zapewnia rozwój produktu.

Relacje między uczestnikami ekosystemów


Ekosystem jest zbudowany przede wszystkim na wartościach, którymi muszą się kierować i szanować wszyscy jego specjaliści i partnerzy. Ekosystem odpowiedzialnie traktuje swoich pracowników, oferując im rozwój zawodowy i ciekawe zajęcia. Każdy segment pracuje na pełnych obrotach, aby zapewnić pożądany rezultat. Pracownicy we wszystkich segmentach współpracują w sposób jakościowy, aby osiągnąć kluczowe cele biznesowe.

Ekosystem wyróżnia się tym, że oferuje ekspertów w swojej dziedzinie, którzy są gotowi dostarczyć niezbędne wyniki w odpowiednim czasie. Specjaliści przejmują wzajemnie swoje doświadczenia, skrupulatnie przestrzegają podstawowych zasad i inwestują własny profesjonalizm. Wszystkim uczestnikom ekosystemu nastawiony jest pozytywny wynik i rozwój biznesu. Wszystko to połączone jest z godziwą płacą i korzyściami płynącymi z godnej pracy.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl