25.06.2024, 09:25 | czytano: 1193

ZSCKR Nowy Targ - uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 (zdjęcia)

arch. szkoły
NOWY TARG. Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego zgromadziło całą społeczność szkolną, rodziców, a także licznie zaproszonych gości, wśród których znaleźli się: Aleksandra Bernacik podreferendarz w Departamencie Rolnictwa Ekologicznego i Jakości Żywności w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, dyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego a zarazem przedstawiciel Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, przedstawiciel Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego, kierownik Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, przedstawiciel Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, zastępca dyrektora Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach oraz kanclerz Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu. Obecność zaproszonych gości nadała wydarzeniu szczególny charakter.
Podczas akademii wręczono świadectwa z wyróżnieniem, srebrne i brązowe odznaki z logo szkoły oraz nagrody dla najlepszych uczniów. Był to moment, który doskonale odzwierciedlał przysłowie „finis coronat opus” – koniec wieńczy dzieło. Wysiłki uczniów i nauczycieli zostały uhonorowane, a ich trud włożony w naukę przyniósł oczekiwane rezultaty.
Szczególną część uroczystości stanowiło pożegnanie absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia kształcącej w zawodach: kucharz i cukiernik. Uczniowie, którzy przez trzy lata rozwijali swoje umiejętności, teraz wyruszają w dalszą drogę zawodową, niosąc ze sobą zdobytą wiedzę i doświadczenie. Życzymy im sukcesów w dalszej drodze życiowej i zawodowej i nie ukrywamy, że żegnaliśmy ich z wielkim wzruszeniem pamiętając, że „wdzięczność jest pamięcią serca”.

źródło: ZSCKR Nowy Targ
Może Cię zainteresować
komentarze
Absolwent25.06.2024, 12:47
Fajna szkoła, polecam
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl