25.06.2024, 16:18 | czytano: 232

Roll Club - słynna usługa dostawy sushi teraz w Warszawie (art. sponsorowany)

Firma Roll Club to nie tylko usługa dostarczania pysznego jedzenia, to cała historia sukcesu. Dziś mieszkańcy wielu miast na Ukrainie mogą spróbować sushi Roll Club, a zaledwie 10 lat temu.
Firma Roll Club to nie tylko usługa dostarczania pysznego jedzenia, to cała historia sukcesu. Dziś mieszkańcy wielu miast na Ukrainie mogą spróbować sushi Roll Club, a zaledwie 10 lat temu - była to mała instytucja w Czugujewie w obwodzie charkowskim. Historia marki smacznych dostaw jest interesująca i fascynująca. Założyciel firmy Vilen Danielyan stopniowo rozwijał swoją markę, otwierając lokale najpierw w Charkowie, a następnie w innych miastach.

Teraz mieszkańcy Warszawy mogą cieszyć się kuchnią azjatycką z Roll Club. Możesz zamówić sushi w Warszawie z bezpłatną dostawą w dowolne, dogodne dla Ciebie miejsce. Specjaliści dostarczą zamówienie do biura, domu lub parku. Tak więc w ciągu dziesięciu lat jeden punkt w małym miasteczku, w którym pracowały trzy osoby, będące współzałożycielami firmy, zamienił się w całkiem sporą firmę zatrudniającą ponad 300 osób.


Teraz, podczas wojny na pełną skalę, firma nadal działa w Charkowie i jednocześnie rozszerza swoją sieć. Współzałożyciele marki nie tylko kontrolują jakość usług, ale także pomagają wojsku, obronie terytorialnej i innym ważnym jednostkom, które bronią Ukrainy. Środki ze sprzedaży niektórych artykułów są przekazywane na potrzeby wojska, a placówki często mają również tak zwane "zawieszone" porcje dla obrońców kraju.

Dlaczego warto zamówić sushi i inne dania w Roll Club?


Roll Club oferuje szeroki wybór dań kuchni azjatyckiej. Można tu spróbować klasycznych dań - rolek Philadelphia, Royal Dragon czy Spice Rolls, a także nowości specjalnych.
W menu restauracji znajdują się również egzotyczne sushi burgery, których nie spotkamy w żadnym innym lokalu. Autorskie podejście do opracowywania menu to kolejna zaleta serwisu.
Oprócz klasycznych rolek i egzotycznych dań, goście mogą spróbować pieczonych, warzywnych i pikantnych rolek, sałatek i misek. Duży wybór dań kuchni azjatyckiej pozwoli każdemu znaleźć coś, co zaspokoi jego preferencje smakowe i życzenia.


Zalety dostawy azjatyckiego jedzenia z Roll Club są następujące


  • Jakość każdego dania jest zawsze na wysokim poziomie.
  • Regularne promocje na różne pozycje.
  • Program lojalnościowy dla stałych klientów.
  • Rozsądny koszt dań.
  • Szybka dostawa w dowolne miejsce w mieście.
  • Profesjonalizm szefów kuchni.
  • Prostota składania zamówień.
  • Wykorzystanie toreb termicznych do dostawy.

Wysoka jakość dań, doskonała obsługa i przystępna cena to kryteria, które są niezbędne dla zespołu Roll Club. Pracownicy firmy odpowiedzialnie podchodzą do swojej pracy, dlatego każdy etap składania zamówienia realizowany jest na najwyższym poziomie.
Dostawa sushi i rolek w Warszawie może być darmowa - przy zamówieniu od 100 zł. Z pomocą dostawy Roll Club można zamówić lunch do pracy, pyszną kolację na romantyczną randkę lub zorganizować imprezę dla firmy.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl