26.01.2018, 14:14 | czytano: 3701

Polscy skoczkowie już w Zakopanem (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński
Zawodnicy kadry narodowej A przed dzisiejszym treningiem spotkali z dziennikarzami. Skoczkowie zapowiadają w ten weekend wspaniałe widowisko. Wszystko dzięki przebudowanej Wielkiej Krokwi, a co za tym idzie możliwości oddawania dłuższych skoków.
Podczas spotkania z dziennikarzami każdy ze skoczków chwalił Zakopane oraz atmosferę, jaka tu panuje podczas Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Nie bez znaczenia jest także miejsce, gdzie zawodnicy oddawali swoje pierwsze skoki.
– Zakopane, to miejsce, gdzie nie tylko ja, ale jeszcze kilku moich kolegów się urodziło i wychowało. Zwłaszcza na tych skoczniach. Cieszymy się, że będziemy mogli skakać na skoczni o nowym profilu, która mam nadzieję, że pozwoli nam na trochę dłuższe skoki – zapowiada Kamil Stoch.

Na zakopiańskiej Wielkiej Krokwi Kamil Stoch wystąpić ma w kasku przyozdobionym zdjęciami swoich fanów. - Chodziło o to, żeby kibice mogli też poczuć się w roli takiego bezpośredniego wsparcia, czyli wysłać swoje zdjęcia, które zostaną umieszczone na kasku. Jest mi miło, że aż tyle osób się zgłosiło – mówi najlepszy polski skoczek narciarski.

Nadesłanych zdjęć było tak dużo, że nie wszystkie fotografie znalazły się na kasku. Tych wykorzystanych jest kilka tysięcy.

ms/ zdjęcia Marcin Szkodziński
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
CIEKAWSKI26.01.2018, 17:16
Ciekawe, czy dojedzie, Jaś Ziobro ?
Nostradamus26.01.2018, 15:51
Wyjdzie w praktyce.
Nie dziel pieniędzy przed wypłatą, jak mówi stare powiedzenie.
Zosia26.01.2018, 15:23
Lećcie chłopaki aż do chmur i lądujcie bezpiecznie. Powodzenia
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl