25.06.2021, 14:52 | czytano: 3925

10 lat zakopiańskiej Gamy (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński
ZAKOPANE. Tort, prezenty, strefa zabawy, ale także namiot szczepień i zbiórka krwi. Zakopiańskie PSS Społem świętuje okrągłą rocznicę powstania pierwszego w Polsce sklepu Gama.
Pracownicy zakopiańskiego PSS Społem, do którego należy pierwszy sklep Gama w Polsce z okazji 10 – lecia powstania marki zorganizowali zabawę. Przed wejściem do sklepu ustawiono scenę, na której występował zespół góralski i rozdawano nagrody. Pojawili się także partnerzy Gamy, u których można było degustować produkty.
- Jest to pierwszy sklep w Polsce, które Społem uruchomiło pod szyldem Gama. To jest wspólna marka dla spółdzielni Społem, organizacji zrzeszonych w partnerskim serwisie detalicznym, który jest spółką integrującą spółdzielnie na terenie całego kraju – mówi o powstaniu nowej marki Teresa Gąsienica – Kołodziej, wiceprezes Zarządu Społem.

Wraz z namiotami partnerów oraz miejscem przeznaczonym dla dzieci pojawił się także namiot, gdzie można było przyjąć pierwszą dawkę szczepionki Pfizer, dzięki współpracy z Allmedica. Można było także honorowo oddać krew w mobilnym punkcie poboru. Połączenie tych akcji pokazuje działania firmy ukierunkowane na dobro społeczeństwa. - W obecnej teraźniejszości, do której musimy się teraz przyzwyczaić i dostosować to jest niezbędne, aby można było dalej żyć – zaznacza Teresa Gąsienica – Kołodziej.

Jak na każdych urodzinach nie mogło zabraknąć tortu oraz hucznego 100-lat w wykonaniu górali i przybyłych go i przybyłych gości.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
moje 3 grosze25.06.2021, 15:03
Dziś była dyspensa od pokarmów mięsnych?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl