17.12.2021, 16:41 | czytano: 5289

Gerard Wolski: Jestem antysystemowcem, a nie antyszczepionkowcem

zdj. Marcin Szkodziński
ZAKOPANE. Po pobycie w szpitalu Gerarda Wolskiego, który zasłynął na Podhalu z wystąpień przeciwko obostrzeniom związanych z pandemią Covid pojawiło się wiele informacji, które antysystemowiec dementuje. - To były fake newsy, które nie pokrywają się z prawdą - zaznacza Gerard Wolski.
- Nigdy nie byłem antyszczepionkowcem. Jestem natysystemowcem, a to jest potężna różnica różnica. Nie walczę ze szczepieniami, bo wszystkie moje dzieci są zaszczepione na wszelkiego rodzaju możliwe szczepionki, które się normalnie szczepi. Mam obawy co do szczepień związanych z obecną szczepionką na Covid w związku z tym, że się ukrywa NOPy (przyp. red.: niepożądane odczyny poszczepienne), ukrywa się fakty, że masa ludzi źle przechodzi szczepienia, a w szczególności dlatego, że te osoby są niebadane - mówił na zwołanej konferencji prasowej Gerard Wolski.
Mieszkaniec Kościeliska do szpitala trafił w ciężkim stanie. - Miałem omdlenia, które były związane z wysoką gorączką i zapaleniem płuc. Sam się też doprowadziłem do tego stanu, ponieważ mam w domu prywatne schronisko i musiałem się zajmować zwierzętami. Przeszedłem obustronne zapalenie płuc. Teraz poza drobnymi mankamentami jest już dobrze ? zaznacza Gerard Wolski. Mimo bardzo ciężkiego przebiegu choroby mieszkaniec Kościeliska tłumaczy, że nadal jest sceptycznie nastawiony do szczepień. - Ja na dzień dzisiejszy najprawdopodobniej mam przeciwwskazania do szczepienia. W szpitalu przy okazji wyszło mi, że mam przewlekłą chorobę niedokrwienną serca. Z automatu przy tej szczepionce patrząc po NOP-ach grozi mi zatrzymanie akcji serca, zawał lub zakrzepica - mówi Gerard Wolski.

Ozdrowieniec z Kościeliska namawia wszystkich do podejmowania świadomych wyborów przy przyjmowaniu, lub nieprzyjmowaniu szczepionki przeciwko Covid-19. Jako przykład podaje swoją rodzinę. - Obydwie moje córki są zaszczepione. Chcę pokazać przez to na czym polega demokracja, bo każdy ma prawo wyboru. Ja moich córek nie zmuszałem ani do szczepienia, ani do nieszczepienia. Powiedziałem im, że jeżeli czują potrzebę zaszczepienia się, to nie będę im na drodze stawać. Chodziło o to, żeby pokazać, że nie ma sensu ze sobą walczyć, ani robić podziałów w społeczeństwie na zaszczepionych i niezaszczepionych ? zaznacza Wolski.

ms/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Wicher18.12.2021, 16:39
Do suweren !

Jesteś śmieszny bo zmanipulowany przez globalną i rządową propagandę której już niedługo pożałujesz i twoi biedni bliscy którym takie brednie wtłaczasz !!!
hop18.12.2021, 13:51
dej se chopie już na luz i dychnij odrobine, bo to staje się już nudne
maseczka18.12.2021, 13:50
wp 18.12.2021

" Wskaźniki zakażeń kononawirusem na wschodzie kraju są już na tyle niewielkie, że 41 powiatów ze wschodnich województw (Podlaskie, Lubelskie, Podkarpackie, wschodnia część Mazowieckiego), mogłoby pożegnać obostrzenia. Tak wynika z opracowania Piotra Tarnowskiego, niezależnego analityka danych, którzy w oparciu do dane Ministerstwa Zdrowia tworzy mapy z wizualizacjami epidemii COVID-19 w Polsce.

Na nowej mapie uwzględnił on pierwotne założenia urzędników Ministerstwa Zdrowia, o tym, że regionalne obostrzenia będą zależeć od współczynnika średniej liczby nowych przypadków z siedmiu dni na 100 tys. mieszkańców. Z analizy wynika, że już teraz w Polsce pojawiły się pierwsze "zielone strefy". Wśród nich jest m.in. powiat i miasto Kraśnik, gdzie IV fala okazała się najwyższa od marca 2020 roku.

Przypomnijmy, jednak, że minister zdrowia Adam Niedzielski zdecydował się na wprowadzenie obostrzeń w całej Polsce, bez uwzględniania regionalnej sytuacji epidemicznej."
Smok18.12.2021, 11:15
kko, kogo cytujesz?
kko18.12.2021, 08:51
"Nie jestem antyszczepionkowcem, po prostu jestem przeciwny szczepieniu"
???
Smok17.12.2021, 20:50
No pan akurat panie Wolski powinien tego "ja tylko przejazdem" wziąć na wózek i do proroka sprzedać, bo to on wklejał wyrwane z kontekstu fragmenty Pana posta o tym tylko, że miał Pan te omdlenia i z żoną zjeżdżaliście w kiblu tworząc narrację antyszczepionkowca błagającego o życie.
zażenowany17.12.2021, 19:00
Gerard Wolski: Jestem antysystemowcem... - i to mówi emerytowany policjant???!!!
Gandalf17.12.2021, 18:47
W tych szczepionkach jest chip stąd ten grafen który współpracuje z technologią 5 g jako nowy system finansowy,chip ten jest potrzebny do pełnej kontroli obywateli przez rządy i wprowadzenia pieniądza cyfrowego tzw.sztuczna inteligencja albo jak kto woli nowoczesny dowód osobisty (paszport covidowy) z kodem QR na ręce co można zobaczyć we wschodnich Chinach szach mat dla ludzkości i dochód podstawowy ( miska ryżu) a przy okazji depopulacja osób tzw niepotrzebnych z których rządy nic nie mają.Dziekuje za uwagę.I życzę powodzenia tym którzy tak ochoczo biegną się szczepić,przez was będą cierpieć inni,a przyszłe pokolenia będą niewolnikami,bo nie zrobisz to co chcę rząd to Cię wyłącza i umrzesz z głodu nie posiadając gotówki.
Osiol17.12.2021, 18:42
Coś może w tym prawdy jest ale,,,, resortowym dzieciom''' się nie wierzy oni nigdy pracy nie kończą.....
Ale co ważne zamiast skakać sobie do gardeł powinniśmy żądać odszkodowań od tych którzy za tym stoją winni są ci którzy zamówili wykonywali usługi i ci którym to uciekło to są winni nikt nic od nich nie zada ......Stoja w cieniu i z politowaniem patrzą jak się pchły o psa kłócą....
Nikt niema pełnej racji szprycowac nie szprycowac nikt tutaj niema racji kto ew. Te nop wyleczy ano nikt kto zapłaci renty no na pewno nie ci co stoją w cieniu tylko my
A my tracimy młodość energię na udawadnianiu sobie kto ma rację.....
Może zróbmy coś i zadajmy wyjścia prawdziwych winnych z cienia prawdziwych odszkodowań zróbmy bojkot towarów..... Oni chcą abyśmy bezsensownie skakali sobie do oczu.... Patrzą na nas i cyniczny uśmiech maja może sprawmy by chociaż ten uśmiech znikł.
Stasiu17.12.2021, 18:02
Brawo ,popieram ...
suweren17.12.2021, 17:56
Ja tam przypuszczam, że wielu bananowych liderów takich jak ten wolski na czele z mikke, braunem, dziamborem itd. mogła się potajemnie zaszczepić ze strachu przed śmiercią i upokorzeniem takim jakiego pan zaznaleś panie wolski. Bohaterem się jest do końca. Z każdym wywiadem ośmieszasz się pan z coraz większą żałością. Skończ pan i oszczędź już sobie wstydu. Game Over.
Życie17.12.2021, 17:51
Brawo Gerard, popieram. Szkoda że tak trudno z tą narracją do niektórych dotrzeć. Niech każdy ma świadomy wybór. Ja wybrałam nie szczepienie. Zachorowałam na covida i przeszłam go lżej bez szczepionki niż grypę po szczepionce.
Karma wraca17.12.2021, 17:37
Ciupagi hańby zostały u właścicieli pomysłu.
G.R.17.12.2021, 17:26
Ale przecież u nas nie ma żadnego obowiązku szczepień. Kto chce to się szczepi. Obowiązek to jest np w takiej Austrii, gdzie wprowadzają grzywny za brak szczepienia dla osób powyżej 14 roku życia. 3600E grzywny co trzy miesiące dla osoby niezaszczepionej. I tak, aż do skutku... W Niemczech od lutego 2022r. będzie obowiązek szczepień. W ogóle na zachodzie juz nastała segregacja. Wizyta u fryzjera czy w restauracji dla niezaszczepionych staje się w coraz większej ilości państw niemożliwa. U nas tylko takie dobroci. SLD już krzyczy, że mamy za małe restrykcje, a wtóruje im PO. Ale pomału - Unia zabierze się i za to.
nie ślepy17.12.2021, 17:24
Dobrze, że to zostało sprostowane, ponieważ i ja miałem w rodzinie konfrontacje ze "szczepionkowcem", który mnie zaskoczył właśnie historią tego człowieka (a ja o nim nie słyszałem) a został on przedstawiony, jako anty szczepionkowiec, który teraz leży w szpitalu i błaga ludzi, żeby się szczepili...?!
PS Dobrze gość mówi o podziałach w społeczeństwie, ponieważ sam na własnej skórze się przekonałem, że poza tymi podziałami co były, doszły jeszcze związane ze szczepieniami! Zasada dziel i rządź sprawdza się od wieków...!
Wicher17.12.2021, 17:21
Prawo wyboru ! Kto chce poddać się eksperymentowi medycznemu proszę bardzo , ale kto nie chce niech nie będzie uważany za trędowatego bo to jest sprzeczne z konstytucją PR ! Amen !!!
muł17.12.2021, 17:15
Gerardzie, zapomniałeś powiedzieć o swojej nieuleczalnej chorobie: PARCIE NA SZKŁO,
Spod Gubałówki17.12.2021, 16:57
Zgadza się przeszedł Pan zapalenie płuc a to, że ciężko to dlatego, że Pan ma chore serce....W moim przypadku było tam samo...jestem nieszczepiona i co ciekawe 8 lat temu miałam takie same objawy jak i teraz ...zastrzyki ..zapalebiw pluc ..sama sie doigrałam....teraz przypisali mi covid
Wirusolog17.12.2021, 16:54
I to Panie Grzegorzu co Pan przeszedł to Zapalenie Płuc, które każdego może dopaść..A niestety teraz nazywa się Zabijający COVID
Lekarz Kliniki17.12.2021, 16:52
Popieram w 100%. Jakby Kraj dbał o nasze zdrowie to by nie zmuszał do szczepionek nieprzebadanych, każdego badał na ilość posiadanych przeciwciał!!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl