07.01.2022, 16:06 | czytano: 4966

Noworoczny Winter Classic Nowy Targ - już w sobotę

zdj. organizatorów Winter Classic /FB
NOWY TARG. Już w tę sobotę rozegrany zostanie Noworoczny Mecz Charytatywny Winter Classic Nowy Targ. Boisko obok Szkoły Podstawowej nr 11, na którym zmierzą się drużyny jest już gotowe.
- Widowisko rozpoczniemy od pojedynku Winter Classic z kobiecą drużyną MMKS Podhale, po czym do boju przystąpią najmłodsi adepci hokeja. Tu nie ma straconych piłek. To trzeba zobaczyć. I finałowy pojedynek, w którym zespół Winter Classic - naszpikowany gwiazdami hokeja ulicznego, zmierzy się z pierwszym zespołem klubu hokejowego KH Tauron Podhale Nowy Targ prowadzonym przez trenera Andrieja Gusowa - zapowiadają organizatorzy.
Ósma edycja akcji sportowo-charytatywnej dedykowana jest 6-letniemu Maksymilianowi Łajka z Nowego Targu. Chłopiec choruje na dystrofię mięśniową Duchenne'a- DMD. Zbierane będą środki na rozpoczęcie i kontynuację kosztownej rehabilitacji.

Noworoczny Winter Classic to także licytacje. Nagrodą główną jest czterodniowa wycieczka dla dwóch osób do ciepłych krajów, ale jest także sporo innych atrakcji. Wśród nich złota zapinka "Winter Classic" z numerem 1. To dzieło złotnika Dawida Krafta.

Wciąż można licytować cenne pamiątki sportowe i nie tylko. Licytacje prowadzone są w serwisie aukcje.podhale24.pl.Dostępne są także cegiełki, które można kupić on-line.
Dla najmłodszych i nie tylko - przewidziano tego dnia liczne konkursy z cennymi nagrodami.

W galerii poniżej - zdjęcia z przygotowań do sobotniego wydarzenia.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl