19.04.2022, 17:03 | czytano: 6273

Pijani w święta

Arch. Podhale24.pl
Podczas Świąt Wielkanocnych policjanci z Nowego Targu zatrzymali pięciu kierowców, którzy prowadzili samochody pod wpływem alkoholu.
W piątkowe przedpołudnie w Krościenku nad Dunajcem, policjanci ze Szczawnicy zatrzymali 26-letniego obywatela Ukrainy, który kierował audi, mając ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. 0,8 promila miał kierujący samochodem osobowym, który potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych w Nowym Targu 38-letnią kobietę.
Z kolei w niedzielny poranek 45-letni obywatel Gruzji stracił panowanie nad renault, zjechał z drogi i pojazd dachował. Mężczyzna miał ponad 1.5 promila alkoholu w organizmie. Około godziny 17, w Rabce -Zdroju policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego citroenem. Mężczyzna wydmuchał ponad 1.8 promila i kierował citroenem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Minionej nocy około godziny 3, w Piekielniku kierujący alfa romeo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i pojazd dachował. 23-letni kierujący miał blisko 0,3 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
pomyśl zanim coś chlapniesz19.04.2022, 20:36
Pijanych na drogach mimo wszystko nie ubywa, a wręcz odwrotnie przybywa, a ilu się jeszcze przemyci, ilu się uda? Dlatego musi być wiećej patroli, więcej policji , by się nie udawało co niektórym i karać wysokimi mandatami za pijaństwo , nie odpuszczać pijaczkom .
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl