26.09.2022, 20:12 | czytano: 3996

Zakopane stanęło w korku. Jutro będzie jeszcze gorzej (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński
Zamknięcie ulic w pobliży ronda Armii Krajowej przy dworcu kolejowym sprawiło, że kierowcy stanęli w korkach. Juro drogowcy zamkną całkowicie przejazd z ul. Jagiellońskiej na Chramcówki.
Zapowiadane roboty drogowe w Zakopanem i związane z tym zamknięcia ulic sprawiły, że wszystkie alternatywne drogi całkowicie się zakorkowały. Kierowcy stali na ul. Nowotarskiej, Kościelisku, Sienkiewicza i Al. 3-Maja. Taki korek spowodowało zamknięcie ul. Kościuszki od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza w kierunku dworca kolejowego. Zamknięto także wjazd ul. Chramcówki od skrzyżowania z ul. Gimnazjalną do ronda Armii Krajowej.
Drogowcom udało się położyć pierwszą warstwę asfaltu na ul. Smrekowej. Przygotowywane są także studzienki pod finalną warstwę masy bitumicznej.

We wtorek 27 września drogowcy zamkną całkowicie dla ruchu ul. Smrekową, dolną część ul. Jagiellońskiej oraz górną część ul. Chramcówki łącznie z wjazdem na ul. Gimnazjalną. Już od godz. 7 rano drogowcy rozpoczną kładzenie ostatniej warstwy asfaltu. W godzinach popołudniowych jeśli pogoda nie pokrzyżuje planów drogi zostaną udostępnione kierowcom.

ms/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Marek27.09.2022, 11:58
Dziękujemy ci dorulo! Czekamy na sylwestra!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl