23.12.2022, 17:51 | czytano: 5093

"Bezlitosny ogień odebrał nam dach nad głową oraz wszystko co posiadaliśmy". Ruszyła zbiórka na rzecz pogorzelców

ZAKOPANE. W czwartkowym pożarze na Zoniówce dach nad głową straciło kilka osób. Na jednym z portali zajmujących się zbiórkami charytatywnymi rozpoczęto akcję mająca służyć wsparciu rodziny z Zakopanego. "Nasza ośmioosobowa rodzina wychodzi do Was z ogromną prośbą o wsparcie!" - apelują nieszczęśnicy.
"Święta spędzimy w hotelu i to tylko dlatego, że dobrzy ludzie taki nocleg nam zaoferowali. Spędzimy je zastanawiając się jakie dalsze będą losy członków naszej rodziny i jak poradzimy sobie ze wszystkimi trudnościami? Przecież straciliśmy wszystko...
Jest nam naprawdę trudno, ale pocieszamy się faktem, że nikomu z nas nie stała się żadna krzywda fizyczna. Chociaż, te Święta będą dla nas smutne, to jesteśmy wdzięczni, że możemy je spędzić w komplecie. To dodaje nam wielu sił.

Teraz naszym największym pragniemy jest powrót do życia jakie prowadziliśmy przed tym tragicznym zdarzeniem i stworzenie sobie nowego miejsca na ziemi. Dla nas samych będzie to bardzo trudnym wyzwaniem. Dlatego będziemy Wam wdzięczni za każde wsparcie" - czytamy w apelu.

Zbiórka prowadzona jest tutaj.


s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl