29.08.2023, 12:14 | czytano: 2561

Sportowe Pożegnanie Lata Winter Classic - w tym roku dla Kamilki

arch. Podhale24
NOWY TARG. W najbliższą niedzielę 3 września w Parku Miejskim zorganizowane zostanie sportowo-charytatywne wydarzenie, czyli Sportowe Pożegnanie Lata Winter Classic. Tym razem organizatorzy chcą pomóc Kamilce Gil, która zmaga się z SMA.
Głównymi punktami programu, jak co roku będzie Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Nowego Targu oraz Kolarskie Grand Prix Nowego Targu.
- Tegoroczny, VII już Turniej Siatkówki Plażowej będzie stał na wyjątkowo wysokim poziomie. 16 par męskich oraz 8 damskich, dwa boiska oraz utytułowana obsada gwarantują sportowe emocje. Startujemy 8.30, od godziny 13.00 zawody wchodzą w decydującą fazę aż do finału ok 18.00. Nie można tego przegapić - zapewnia Hubert Borowski jeden z organizatorów.

To nie koniec sportowych emocji.

- Zapraszamy dużych i małych na Kolarskie Grand Prix Nowego Targu, które tradycyjnie odbędzie się na "nowotarskim welodromie" czyli "kole". Zaczynamy od GPNT Junior - czyli zawodów dla dzieci. Zapisy od 9.00, starty od 11.00 do 13.15. Później nadejdzie czas na zmagania seniorów w formule tzw. wyścigu "australijskiego oraz wyścigu punktowego. Nowotarski Klub Kolarski obchodzi w tym roku 10 lecie, tak więc tym bardziej zapraszamy do uczestnictwa oraz kibicowania! Zapisów można również dokonywać online poprzez stronę my.raceresult.com. Po szczegółowe informacje oraz regulamin zawodów zapraszamy na naszą stronę www.nkk.podhale.pl - dodaje Marcin Kwiatek z NKK Podhale.

Winter Classic to nie tylko pomoc charytatywna, ale również integracja.

- Wspólnie można więcej. Dlatego cieszy nas że co roku udaje nam się zaangażować coraz więcej osób do wspólnego pomagania oraz zachęcania dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu. Tym razem zapraszamy m. in. na zajęcia i konkursy z zawodnikami klubu unihokejowego MMKS Podhale, adeptami tenisa stołowego KS Gorce, drużyny piłkarskiej NKP Podhale Nowy Targ oraz Turniej Steel Dart Podhale. Nie lada gratką będzie również możliwość spotkania z zawodnikami klubu hokejowego PZU Podhale Nowy Targ. Będzie panel dyskusyjny, trening strzelecki oraz możliwość wygrania karnetu na sezon zasadniczy - wylicza Maciej Leski z Winter Classic.
Organizatorzy zapewniają jak zawsze dobrą zabawę, gastronomię, ściankę wspinaczkową, dmuchańce, zajęcia z hippiki, ASG, oraz wiele innych atrakcji.

Po rozdaniu ostatnich medali i pucharów - koncert oraz wspólna zabawa z zespołem Ahaju Fusion Bolivia.

- Zapraszamy! Warto Pomagać! - podsumowuje Maciej Leski.


opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Szymon02.09.2023, 11:45
Gadałem z Łapsa, po mojej interwencji ma pojawić się na imprezie.
Paweł01.09.2023, 20:28
Nic wam nie pasuje...Dajcie się Łapsie nacieszyć firmowa nowa Toyota do prywatnego użytku za pieniądze Mosiru. Nie czas teraz na organizację imprez jak fura się po domem marnuje.
rozżalony najbardziej01.09.2023, 12:21
A największy żal mam do Dyrektora MCSiR-u, że nie wspiera tej inicjatywy, a pożegnanie jest na terenie którym ma obowiązek się zajmować. Poprzednik zawsze się angażował, i nadal to robi organizując Kolarskie Grand Prix Nowego Targu. Co za Dyrektor..., dla kogo jest to centrum zbudowane za nasze pieniądze? Baseny, hale, stadiony, lodowiska. Czy nowotarżanie mogą liczyć na wsparcie tej instytucji?
rozżalony bardziej01.09.2023, 11:12
No i do Burmistrza żal jeszcze większy że nie wspiera, Pan Fryźlewicz zawsze wspierał i urzędnicy również. Dla kogo jest to miasto zbudowane za nasze piniendze? Czy nowotarżanie mogą liczyć na rozdawnictwo UM?
rozżalony30.08.2023, 09:55
Wielki żal do Dyrektora MCK-u że nie wspiera tej inicjatywy, poprzednik zawsze w mniejszym lub większym stopniu pomógł wraz pracownikami. Dla kogo jest to centrum zbudowane za nasze pieniądze? Czy nowotarżanie mogą liczyć mną wsparcie tej instytucji?
QWERTY29.08.2023, 17:33
Rodzice decydując się na dziecko powinno mieć zaplecze finansowe na leczenie ale mamy takie czasy, że teraz każdy mówi jakoś to będzie
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl