26.10.2023, 19:52 | czytano: 2394

Postępy na budowie Domu Strażaka w Niedzicy

Fot. Jakub Jamróz / Facebook
Trwa przebudowa Domu Strażaka w Niedzicy. - Po wybudowaniu stanu surowego i przykrycia budynku przyszedł czas na montaż okien i drzwi. Kolejno będą wykonywane instalacje wewnętrzne, tynki i kotłownia - relacjonuje postępy prac wójt gminy Łapsze Niżne Jakub Jamróz.
Inwestycję, na zlecenie Urzędu Gminy Łapsze Niżne, realizuje Firma Ogólnobudowlana Marek Głowa z Łopusznej. Koszt prac to 4 mln zł. Budynek ma być gotowy jesienią przyszłego roku.
oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
obcy27.10.2023, 13:59
Z tego co mi wiadomo to Niedzica czy nawet ZEW który jak by nie było leży na terenie Niedzicy to oczywiste że płaci milionowe podatki do gminy! Nie trzeba matematyka żeby policzyć i tu podam przykład 4 mil rocznie x 9 lat i wszystko jasne!!!!! Taka kasa i taka jedna inwestycja to kropla w morzu za takie wysokie podatki? Fu fu masz racje to marny wójt który nie ma pojęcia jak rozwijać gminę. A gwiazdy Pienin już nie ma... czas pokaże kto i za czym głosował a kto kogo robił w c...!!!!! Mam jednak może i marną nadzieję czy ten ciemnogród coś z tego zrozumie!
Fu fu27.10.2023, 12:13
Ma się też ten marny wójt chwalić
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl