27.06.2021, 12:48 | czytano: 7214

Pożegnanie dyrektor Zofii Wideł przez dzieci z Przedszkola nr 4 (zdjecia i filmy)

zdj. Szymon Pyzowski
NOWY TARG. Wieloletnia dyrektor Przedszkola nr 4 na osiedlu Bór przeszła na emeryturę. Rodzice, dzieci i inni opiekunowie przygotowali jej huczne pożegnanie.
W przesłanej relacji czytamy: "Cała przedszkolna społeczność zebrała się w ogrodzie. Dzieci trzymające w rękach kolorowe balony, przejęci dorośli: rodzice i pracownicy przedszkola, wszyscy oczekiwali na wyjątkowego Gościa - Dyrektor Zofię Wideł, Panią Zosię, która od 40 lat była nauczycielem, a od 31 pełniła również funkcję Dyrektora w Przedszkolu Nr 4 w Nowym Targu.
Kiedy Pani Dyrektor zjawiła się w ogrodzie, tęcza z kolorowych balonów pojawiła się nad głowami przedszkolaków, a uśmiech rozjaśnił twarze. Dzieci wraz z paniami przygotowały występ. Wiersz i piosenka napisane specjalnie na tę okazję i przepiękne dziecięce wykonanie sprawiły, że łza zakręciła się w niejednym oku. Następnie dzieci wręczyły Pani Dyrektor piękny bukiet kwiatów oraz założyły na głowę barwny wianek"."Droga Pani Dyrektor
Dziękujemy za napisanie najbardziej wartościowych kart w historii naszego przedszkola, za bycie przewodnikiem i partnerem, za całe serce oddane naszemu przedszkolu, "Dyrektorem się bywa a człowiekiem się jest". yczymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, aby nie opuszczał Pani dobry humor, żeby nie zabrakło czasu na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań.

Z wdzięcznością - Dzieci z Przedszkola Nr 4 wraz z Radą Rodziców oraz Pracownikami Przedszkola"


oprac. s/ zdj. i filmy Szymon Pyzowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Halina Sięka28.06.2021, 10:00
Gratulacje!Pani Zosia to wspaniała osobowość!!.
tomek28.06.2021, 09:59
Piękne pożegnanie,
Ewa27.06.2021, 18:27
Piękne pożegnanie. Spokoju, odpoczynku i radości dla Pani Dyrektor.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl