11.01.2022, 19:23 | czytano: 4801

Nowotarski Klub Sportów Walki podsumował miniony rok (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
NOWY TARG. W "Góralskiej Strawie" zorganizowane zostało spotkanie noworoczne klubu NKSW Hoły Team, podsumowujące osiągnięcia zawodników w 2021 roku.
- To idealny moment, aby nasi zawodnicy mogli spotkać się z przedstawicielami Urzędu Miasta, firm które wspierają ich cały rok, mediów które pomagają nam promować nasz klub. To chwila, kiedy z najbliższymi możemy zrelaksować się w gronie ludzi, z którymi ciężko pracujemy cały rok, by osiągnąć sukces. Sporty walki to nie tylko krew, pot i łzy ale również przyjaźnie, poczucie wspólnoty i wsparcia u osób, które połączyła pasja. Myślę, że to wartości, o które niestety w dzisiejszym świecie bardzo ciężko. Tym bardziej ciesz fakt, że tak liczna grupa młodych ludzi potrafiła się zjednoczyć i pracować na ogromne sukcesy w swojej dyscyplinie - komentuje Wojciech Hoły.
A było co świętować, bo w minionym roku znów zawodnicy NKSW sięgnęli po tytuły Mistrzów Polski, Mistrzów Europy, wygrywali pojedynki zawodowe, relacjonowane przez telewizje Polsat.

- Nasi zawodnicy po całorocznych zmaganiach na ligach K1, dzięki ogromnej ilości wygranych walczyli na gali finałowej "Battle of Warriors" wygrywając wszystkie trzy finały. Zwieńczeniem tych wszystkich sukcesów było podpisanie kontraktu z największą federacją MMA na świecie, czyli amerykańskim gigantem UFC. Pomimo, iż to był drugi ciężki rok, ze względu na otaczającą rzeczywistość, udało nam się zachować dużo normalności i osiągnąć wiele sukcesów - dodaje trener.

Wśród gości spotkania była Katarzyna Wójcik, przewodnicząca miejskiej Komisji Sportu, Arkadiusz Szymczyk z Wydziału Sportu nowotarskiego Urzędu Miasta oraz właściciele firm wspierających - Paweł Bargieł - Fitness Factory, Bartłomiej Bukowski - Rent a Car Bukowski, Marcin Hełdak - hotel Bystra, Patryk Kowalski - Hollistica, właściciel restauracji Dziki Byk, szef rest "Winner Bar", Iza Majk studio tatoo98, Krzysztof Cybulski "Fabryka Reklamy", Bartłomiej Bobrowski-ubezpieczalnia, właściciel "Gorący Potok", właściciel firmy "Ślimak Tynki", Piotr Steskal firma "Steskal" oraz partnerzy którzy chcą pozostać anonimowi.

"Dziękujemy raz jeszcze wszystkim. Nieskromnie powiem, że wraz z trenerami Wojtek Hoły, Sebastian Chmielarczyk, Łukasz Brzeski, Natalia Kasowska, Weronika Kukuczka udało nam się stworzyć super klub, w którym oprócz dużych sukcesów jest ogromna grupa młodych świetnych sportowców, którzy mogą liczyć na siebie w każdej dziedzinie życia . I to jest chyba największy nasz sukces " - podsumowują przedstawiciele klubu.

s/ zdj. Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
12314.01.2022, 07:57
Wojtek na Rektora!!!
Pablo13.01.2022, 14:45
Wojtek super robota!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl