28.09.2024, 20:09 | czytano: 4823

Powitania i pożegnania

Fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
Podczas sesji Rady Powiatu Nowotarskiego, zarząd oraz radni podziękowali za wieloletnią pracę Bożenie Olcoń-Chlebek, dyrektorowi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Targu oraz Ewie Barczak, pełniącej obowiązki dyrektora Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Opiekuńczych w Nowym Targu.
W trakcie spotkania wręczono także uchwały w sprawie powierzenia stanowisk dyrektorom placówek oświatowych. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Katarzyna Lasak - dyrektor Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce, Grzegorz Józefczyk - dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. Wł. Orkana w Nowym Targu, Urszula Filas - dyrektor Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Opiekuńczych w Nowym Targu i Renata Kaleta-Plewa - pełniąca obowiązki dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Targu.


oprac. r/ Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
Może Cię zainteresować
komentarze
PiS PO jedno zło!29.09.2024, 15:38
Czy ten powiat pod wodzą PiS-du to będzie się zajmował pierdołami?

Ile było spotkań z samorządowcami??? Ile było spotkań konferencji prasowych z tego co zrobiliii???? Nie widzę nic! Kompletnie nic! Gdzie Pan starosta odpowiedzialny za szpital po aferze z Ukrainką? Zabrał głos?! Oni tylko we trojeczkę z Furca i Królem jeżdżą prawie jak ten z Jabłonki ze zastępczynią. Ludzieeeee.... Pracuje w firmie gdzie jest prezes i dwóch vice prezesów - z tego co wiem spotykają się raz w tygodniu i ustalają strategię resztę każdy jeździ i załatwia wszystko osobno ---- a tutaj --- no ludzie --- po co utrzymywać zastępcę czy członka jak łazi za głównym guru... Nie ważne czy powiat czy gmina... DRAMAT!!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl