aktualności

Wielkie musicalowe show i wieczorne tłumy na Rynku (zdjęcia)

Niedziela, 26 czerwca 2016 / 00:20

NOWY TARG. Wieczorne show pt. "Hity Buffo" w wykonaniu warszawskiego teatru muzycznego, było przedstawieniem, jakiego miasto jeszcze nie widziało.

Janusz Stokłosa honorowym nowotarżaninem. "Jest tu ktoś, komu serce bije dziś mocniej" (zdjęcia)

Sobota, 25 czerwca 2016 / 23:53

NOWY TARG. Zanim na Rynku rozpoczęło się wieczorne show "Hity Buffo", jeden z jego głównych bohaterów - pochodzący z Nowego Targu muzyk Janusz Stokłosa - został uhonorowany na scenie tytułem Honorowego Obywatela Miasta.

Tłumy w strefie kibica. Radość z wygranej polskiej reprezentacji (zdjęcia i film)

Sobota, 25 czerwca 2016 / 22:40

We francuskim Saint-Etienne polska reprezentacja zmierzyła się z reprezentacją Szwajcarii. Po zakończeniu meczu remisem 1:1, pokonaliśmy rywali w karnych 5:4. Tym samym Polska znalazła się w ćwierćfinale Euro 2016.

Rowerzyści chcą więcej ścieżek rowerowych. Zakopiańska Masa Krytyczna (zdjęcia)

Sobota, 25 czerwca 2016 / 20:41

Przez Zakopane przejechało ponad 100 rowerzystów, aby zwrócić uwagę na rosnący ruch jednośladowców na Podhalu i potrzebę budowy ścieżek rowerowych.

Gwiazdy przyleciały (zdjęcia)

Sobota, 25 czerwca 2016 / 14:28

NOWY TARG. Na nowotarskim lotnisku wylądowały gwiazdy dzisiejszej, wieczornej imprezy muzycznej, która odbędzie się na Rynku. Gości z teatru Buffo witali wiceburmistrzowie Joanna Iskrzyńska-Steg i Waldemar Wojtaszek.

Uszkodzenie rury gazowej

Sobota, 25 czerwca 2016 / 13:26

Pracownicy Pogotowia Gazowego usunęli awarię, która miała miejsce na ul. Zwierzynieckiej w Zakopanem. Do uszkodzenia rury gazowej doszło podczas prac budowlanych.

Wystartował 4. dzień obchodów 670-lecia Nowego Targu. Wieczorem wielki hit na Rynku

Sobota, 25 czerwca 2016 / 12:12

Wczorajszy, udany i ciepło przyjęty przez nowotarżan koncert piosenek w wykonaniu m.in. Jana Kantego Pawluśkiewicza, Grzegorza Turnaua i Andrzeja Sikorowskiego, podniósł oczekiwania w stosunku do dzisiejszego, wieczornego widowiska. O godz. 21.00 na Rynku wystąpi teatr Buffo z Nataszą Urbańską, Januszem Józefowiczem i Januszem Stokłosą z hitami musicalowymi.

Eko-doradcy mają szukać pieniędzy na ochronę powietrza i mobilizować mieszkańców

Sobota, 25 czerwca 2016 / 11:53

Bukowina Tatrzańska, Łapsze Niżne, gmina i miasto Nowy Targ, Poronin, Rabka-Zdrój, Zakopane - w tych miastach i gminach z naszego regionu zatrudnieni zostaną eko-doradcy, którzy będą wspierać wdrażanie Programu ochrony powietrza, pozyskiwać środki zewnętrzne na działania ograniczające emisję zanieczyszczeń oraz mobilizować mieszkańców do włączenia się w te działania.

Sezon letni ruszył z pełną parą. W Zakopanem prawie wszystkie miejsca noclegowe zajęte

Sobota, 25 czerwca 2016 / 10:53

Praktycznie z każdą godziną przybywa gości na Krupówkach. Tatrzańskie szlaki też są już pełne turystów.

"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy", czyli koncertowy piątek na Rynku (zdjęcia)

Sobota, 25 czerwca 2016 / 00:01

NOWY TARG. Zaczęło się nieco zniechęcająco, ale finał był znakomity. Po południu i wieczorem na Rynku świętowano "urodziny Miasta", czyli rocznicę lokacji Nowego Targu. Po godzinie 23 zakończył się ostatni koncert pierwszego dnia obchodów 670-lecia Miasta.

« | ‹ | 1 2 3 4 5 ... | | »
Zobacz pełną wersję podhale24.pl