aktualności

2,2 miliona złotych za park dla trialowców i skaterów

Sobota, 30 sierpnia 2014 / 16:38

RABKA-ZDRÓJ. W Parku Zdrojowym otwarto dziś skate i trial park. To jeden z największych i najnowocześniejszych tego typu torów z przeszkodami na południu Polski. Służy on do jazdy na rolkach, deskorolkach, wrotkach i BMX-ach. Przy obiekcie powstał też tor z przeszkodami do nauki jazdy na wózkach inwalidzkich.

Boisko w ekspresowym tempie

Sobota, 30 sierpnia 2014 / 14:32

W połowie września ma być znany wykonawca wielofunkcyjnego boiska sportowego, które powstanie przy Gimnazjum w Krempachach, a już półtora miesiąca później obiekt ma zostać oddany do użytku.

Prace na estakadzie na ukończeniu

Sobota, 30 sierpnia 2014 / 11:42

ZAKOPANE. Są realne szanse, że obecnie całkowicie zamknięta dla ruchu droga zostanie oddana przed terminem - informują służby Starostwa Tatrzańskiego.

Za tydzień decyzja ws. budowy Pomnika Olimpijczyka w Nowym Targu

Sobota, 30 sierpnia 2014 / 09:58

Decyzję na piątkowej sesji Rady Miasta Nowego Targu podejmą radni. Burmistrz Marek Fryźlewicz przekonuje, że budowa Pomnika Olimpijczyka to dobry pomysł.

Easy Pack (artykuł sponsorowany)

Sobota, 30 sierpnia 2014 / 07:45

Płyta Kronopol OSB/3 staje się z roku na rok coraz bardziej popularnym materiałem budowlanym. Zakres zastosowań jest praktycznie nieograniczony. Przez wiele lat płyta Kronopol OSB/3 była chętnie używana przez firmy budowlane, a ostatnio coraz częściej sięga po nie indywidualny odbiorca.

"Zbójnicki krok". MMKS i PPWSZ podpisały umowę o powołaniu hokejowej drużyny akademickiej

Piątek, 29 sierpnia 2014 / 21:56

- To jest zbójnicki krok ze strony uczelni, ale właściwy, który da obfity plon – powiedział senator RP, prof. Stanisław Hodorowicz podczas aktu podpisania umowy o powołaniu hokejowej drużyny akademickiej przez PPWSZ w Nowym Targu i MMKS Podhale Nowy Targ.

Złota Ciupaga dla zespołu z Białki Tatrzańskiej! (zdjecia z Koncertu Finałowego)

Piątek, 29 sierpnia 2014 / 13:11

Po wczorajszych sukcesach Podhalan na Międzynarodowym Konkursie Kapel, Śpiewaków i Instrumentalistów Ludowych, dziś nadeszła informacja o kolejnym sukcesie. Zespół "Białcanie" z Białki Tatrzańskiej zdobył główną nagrodę - Złotą Ciupagę - w kat. zespołów prezentujących folklor w formie tradycyjnej. To największy polski sukces na tegorocznym 46. Międzynarodowym Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem.

Potrącił i uciekł, bo był pijany. Wpadł, bo potrącona rowerzystka zapamiętała numery rejestracyjne samochodu

Piątek, 29 sierpnia 2014 / 09:59

Wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca Lasku, który przed godz. 17.30 potrącił samochodem rowerzystkę i uciekł z miejsca wypadku. Był pijany.

Mini-plantacja marihuany w Ludźmierzu (zdjęcia)

Piątek, 29 sierpnia 2014 / 09:54

Nowotarscy policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca, który uprawiał marihuanę.

Nocna czołówka w Szaflarach

Piątek, 29 sierpnia 2014 / 09:50

Do wypadku doszło, gdy 37-letni mieszkaniec Nowego Targu, kierowca Fiata Multipla, na wskutek gwałtownego hamowania utracił panowanie nad kierownicą i zjechał na przeciwległy pas jezdni. Tam zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem Peugeot Partner.

« | ‹ | 1 2 3 4 5 ... | | »
Zobacz pełną wersję podhale24.pl