aktualności

Termolezja - sposób na przewlekły ból (artykuł sponsorowany)

Poniedziałek, 6 lipca 2015 / 16:00

Termolezja usuwa ból przewlekły wtedy, kiedy wszystko już zawodzi i lekarze rozkładają bezradnie ręce, a ty z bólu tracisz chęć do życia. Dowiedz się, na czym polega metoda leczenia bólu igłą, która wytwarza ciepło. Jakie bóle likwiduje termolezja? Czy jest skuteczna?

Zmarła ofiara wypadku w Białym Dunajcu

Poniedziałek, 6 lipca 2015 / 15:06

Nie żyje 43-letnia kobieta z województwa mazowieckiego, jedna z trzech ofiar porannego wypadku drogowego w Białym Dunajcu.

Radni wojewódzcy chcą być bliżej społeczeństwa (zdjęcia)

Poniedziałek, 6 lipca 2015 / 14:54

NOWY TARG. W budynku przy alejach Tysiąclecia, dawnej siedzibie Starostwa Powiatowego, radni Sejmiku Województwa Małopolskiego Stanisław Barnaś z Nowego Targu i Marek Wierzba ze Skawy, otwarli dziś wspólne biuro do kontaktów z mieszkańcami.

Wciąż nie ma zgody na budowę obwodnicy miasta przez targowicę

Poniedziałek, 6 lipca 2015 / 12:59

Urząd Miasta w Nowym Targu nadal nie jest w posiadaniu pozwolenia budowę fragmentu wschodniej obwodnicy miasta, która poprowadzi przez teren miejskiej targowicy. Wydanie decyzji opóźnia się.

Co najmniej 10 tys. zł kary dla nowotarżanina za złamanie sądowego zakazu

Poniedziałek, 6 lipca 2015 / 11:09

Policjanci z Nowego Targu zatrzymali nocą na ulicach miasta 23-letniego nowotarżanina, kierowcę Peugeota 206, który miał pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało, młody mężczyzna nie miał też prawa jazdy, które odebrał mu sąd.

Biały Dunajec nieprzejezdny dla ciężarówek

Poniedziałek, 6 lipca 2015 / 11:05

Po porannym wypadku w Białym Dunajcu zakopianka w tym miejscu nadal jest nieprzejezdna. Objazd prowadzi przez centrum wsi, ale nie jest on przeznaczony dla samochodów ciężarowych z powodu wąskiej drogi i ograniczeń w tonażu.

Nowotarski basen będzie zamknięty przez kilka dni

Poniedziałek, 6 lipca 2015 / 09:37

NOWY TARG. Wczorajszy pożar w pomieszczeniach sauny spowodowany był prawdopodobnie zwarciem instalacji elektrycznej. Oficjalne przyczyny zdarzenia zbadają specjaliści. - Dziś odbędą się oględziny z udziałem biegłego. Sprawdzona zostanie cała instalacja elektryczna. Basem będzie zamknięty przez kilka dni - mówi Bartosz Ścisłowicz, dyr. MCSiR.

W Białym Dunajcu samochód osobowy zderzył się z ciężarówką

Poniedziałek, 6 lipca 2015 / 08:39

Do zdarzenia doszło na zakopiance, samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Ranne zostały trzy osoby.

Reorganizacja przez likwidację? Ważą się losy nowotarskiej Straży Miejskiej

Poniedziałek, 6 lipca 2015 / 07:20

NOWY TARG. Niemal jednogłośnie radni zdecydowali o zasięgnięciu opinii Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w sprawie zamiaru likwidacji Straży Miejskiej. - Przypuszczam, że opinia Komendanta Wojewódzkiego będzie negatywna, gdyż Policja widzi potrzebę współpracy ze Strażą Miejską, wspólnych patroli i uzupełniania się - mówi Grzegorz Watycha. I zastrzega, że nie twierdzi, iż "SM do tej pory działała w sposób efektywny".

Upały do środy, a potem duża zmiana pogody

Niedziela, 5 lipca 2015 / 21:07

Upalna sobota i niedziela dały się wszystkim mocno we znaki. Tak gorąco nie było od dawna. Gorąca będzie także pierwsza połowa tygodnia. W drugiej temperatura spadnie, i to diametralnie.

« | ‹ | 1 2 3 4 5 ... | | »
Zobacz pełną wersję podhale24.pl