aktualności

Jest porozumienie Fryźlewicz-Liszka. Stanowisko za poparcie

Poniedziałek, 24 listopada 2014 / 21:45

NOWY TARG. Podczas dzisiejszej debaty telewizyjnej "Tygodnika Podhalańskiego", burmistrz Marek Fryźlewicz poinformował, że zawarł porozumienie programowe z Pawłem Liszką, kandydatem na burmistrza w pierwszej turze wyborów.

Gmina Szaflary. Szkaradziński odpowiada wójtowi. (artykuł sfinansowany ze środków KW DLA ROZWOJU GMINY SZAFLARY)

Poniedziałek, 24 listopada 2014 / 18:20

Poprzez emisję dwóch płatnych artykułów sponsorowanych podpisanych przez obecnego wójta gminy Szaflary Pana Stanisława Ślimaka, zostałem niejako wywołany do tablicy.
Moja kampania wyborcza oparta jest głównie na bezpośrednim kontakcie z wyborcami. Spotykając się z mieszkańcami naszej gminy, wysłuchiwałem i zapisywałem ich potrzeby, skargi, problemy i oczekiwania. Przeszedłem na piechotę sołectwa naszej gminy, rozmawiałem z każdym, kto był chętny poświęcić mi choć kilka minut.

Kamil Stoch przeszedł dziś zabieg w szpitalu w Nowym Targu

Poniedziałek, 24 listopada 2014 / 16:10

Kamil Stoch przeszedł dzisiaj zabieg usunięcia krwiaka ze stawu skokowego w szpitalu w Nowym Targu. Decyzja co do startu Kamila w Kuusamo podjęta zostanie jutro po badaniach kontrolnych.

W nocy możliwa gołoledź

Poniedziałek, 24 listopada 2014 / 15:11

Według aktualnych prognoz synoptyków, w nocy pogoda ma się pogorszyć. Na Podhalu może spaść deszcz i śnieg z deszczem, co w połączeniu z ujemną temperaturą spowoduje gołoledź na drogach.

Dzielski i KWW Wspólna Gmina nie poprą żadnego z kandydatów na wójta gminy Czarny Dunajec

Poniedziałek, 24 listopada 2014 / 14:52

W związku z brakiem woli porozumienia oraz jasnego programu rozwoju gminy przedstawionego przez obu kandydatów na wójta gminy Czarny Dunajec, oświadczamy, że nie udzielamy wsparcia żadnemu z nich - poinformował dziś w imieniu komitetu Wspólna Gmina Kazimierz Dzielski, który był kandydatem na wójta w pierwszej turze.

"Dwa dni na kulturowym gościńcu" w Rabce-Zdroju

Poniedziałek, 24 listopada 2014 / 11:46

Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec zorganizowało w piątek i w sobotę cykl wydarzeń związanych z kulturą i historią Rabki-Zdroju. Były wśród nich: wernisaż, koncerty, promocje wydawnictw, projekcje filmów dokumentalnych, medale i statuetki.

Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą

Poniedziałek, 24 listopada 2014 / 11:32

Policjanci z Jabłonki zatrzymali po pościgu 23-letniego mieszkańca Lipnicy Małej, który nietrzeźwy jechał samochodem. Jak się okazało, miał na koncie trzy aktywne zakazy kierowania pojazdami za jazdę po pijanemu.

Budowa centrum regionalnego stanęła

Poniedziałek, 24 listopada 2014 / 10:04

Nie pod koniec tego roku, ale najprawdopodobniej dopiero w maju 2015 zakończy się budowa centrum regionalnego w Kościelisku. Roboty stanęły, bo dotychczasowy wykonawca zbankrutował.

Jerzy Zacharko do Janusza Majchra: "Poznali się na Panu" (aktualizacja)

Niedziela, 23 listopada 2014 / 22:13

ZAKOPANE. "W oświadczeniu wydanym przez Janusz Majchra w sprawie poparcia przez radnych Nowego Zakopanego, Jego kontrkandydata zawarte są nieprawdziwe informacje, które w związku ze zbliżającą się drugą turą wyborów wymagają sprostowania i wyjaśnienia" - napisał Jerzy Zacharko.

Kamil Stoch kontuzjowany

Niedziela, 23 listopada 2014 / 19:36

Nasz najlepszy skoczek narciarski z Zębu nie wystąpił w konkursach inaugurujących tegoroczny Puchar Świata, rozegranych w niemieckim Klingenthal.

« | ‹ | 1 2 3 4 5 ... | | »
Zobacz pełną wersję podhale24.pl