rozmaitości

Bezpieczeństwo w sieci - czyli jak się bawić i uczyć w cyberprzestrzeni (zdjęcia)

Środa, 16 kwietnia 2014 / 23:52

Filia Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu przeprowadziła kolejne spotkanie z dziećmi klas II i III, którego wiodącym tematem było bezpieczeństwo. Z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 2 spotkali się funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu: asp. sztab. Renata Ossowka, asp. Mariusz Ciesielski oraz st. sierż. Dorota Garbacz.

Jagoda Kret wydała swój pierwszy singiel pod tytułem "Home"

Środa, 16 kwietnia 2014 / 19:11

Jagoda Kret w listopadzie ub. roku zakończyła w finale program TVP2 "The Voice of Poland". Nowotarżanka była w drużynie Edyty Górniak.

Sekretarz noblistki gościem zakopiańskiej biblioteki (zdjęcia)

Środa, 16 kwietnia 2014 / 13:14

W zakopiańskiej bibliotece miał miejsce wyjątkowy "Czwartek Literacki dla Dzieci". Gościem specjalnym kwietniowego spotkania był Michał Rusinek, były sekretarz noblistki Wisławy Szymborskiej.

Wiosna Jazzowa Zakopane 2014 - 11th United Europe Jazz Festival

Środa, 16 kwietnia 2014 / 11:11

Już po raz kolejny organizatorzy zapraszają na festiwal, który odbywa się Zakopanem podczas długiego weekendu majowego. Tegoroczna Wiosna Jazzowa Zakopane rozpocznie się 30. kwietnia, w dniu Międzynarodowego Dnia Jazzu, podczas którego wystąpi Urszula Dudziak ze swoim zespołem.

Wielkanocne warsztaty w nowotarskim Ratuszu (zdjęcia)

Wtorek, 15 kwietnia 2014 / 23:35

NOWY TARG. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów Wielkanocnych, które zorganizowane zostały w Muzeum Podhalańskim w Ratuszu - w minioną sobotę.

Zakopiańczycy zwyciężyli w Zawodach Pierwszej Pomocy (zdjęcia)

Wtorek, 15 kwietnia 2014 / 22:58

NOWY TARG. VI Zawody Pierwszej Pomocy dla Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowane przez Maltańską Służbę Medyczną zorganizowane zostały na terenie Zespołu Szkół Technicznych im. St. Staszica. Zwyciężyła reprezentacja LO im. O. Balzera w Zakopanem, przed nowotarskim I LO im. S. Goszczyńskiego i II LO im. im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce-Zdroju.

IV Przegląd Pieśni Patriotycznej „Historia Polski w słowach piosenki"

Wtorek, 15 kwietnia 2014 / 22:23

Dziś w kościele parafialnym w Kluszkowcach został zorganizowany IV Przegląd Pieśni Patriotycznej „Historia Polski w słowach piosenki”.

Głośne czytanie w bibliotece

Wtorek, 15 kwietnia 2014 / 21:01

Gminna Biblioteka Publiczna im. Michaliny Ćwiżewiczowej w Bukowinie Tatrzańskiej rozpoczęła realizację zajęć literackich pod hasłem „Głośne czytanie w bibliotece”. Są to cykliczne spotkania, organizowane dla dzieci raz na kwartał, podczas których zaproszeni goście znani i nieznani z terenu naszej gminy czytają młodym słuchaczom bajki, baśnie, legendy, wiersze, opowiastki.

Znamy wyniki "Talentów Małopolski"

Wtorek, 15 kwietnia 2014 / 20:25

Organizowany, już po raz 27, Festiwal, od lat cieszy się uznaniem wśród młodych ludzi, a także ich rodziców, nauczycieli, instruktorów, opiekunów artystycznych. Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży muzyki i tańca, jako form artystycznego wyrazu, wspieranie rozwoju artystycznego młodych, uzdolnionych ludzi, wyłanianie „Talentów Małopolski” – najlepszych w dziedzinie muzyki i tańca solistów, duetów, zespołów dziecięcych i młodzieżowych.

Wyniki Konkursu Plastycznego "Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie"

Wtorek, 15 kwietnia 2014 / 20:17

Na XVII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży "Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie" organizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu wpłynęło 35 prac w trzech grupach wiekowych.

« | ‹ | 1 2 3 4 5 ... | | »
Zobacz pełną wersję podhale24.pl