rozmaitości

Słowacy wygrywają Skate Jam w Nowym Targu (zdjęcia)

Poniedziałek, 25 maja 2015 / 14:28

W sobotę w nowotarskim skateparku odbyły się Międzynarodowe Zawody Deskorolkowe o Puchar Burmistrza Nowego Targu SKATE JAM.

Kino otwarte

Poniedziałek, 25 maja 2015 / 10:08

W weekend oficjalnie otwarte zostało kino Śnieżka w Rabce-Zdroju i odbyły się też pierwsze seanse filmowe.

Stolice europejskie z biurem Strama z Zakopanego (artykuł sponsorowany)

Poniedziałek, 25 maja 2015 / 08:30

Budapeszt, Wiedeń, Bratysława i Praga.
Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia EUROPEJSKICH STOLIC. Każde z tych miast odwiedzane podczas 24 i 48-godzinnych wycieczek, może pochwalić się bogatą historią, pięknymi zabytkami i jest miejscem wartym zobaczenia. Podczas wycieczek każda minuta jest doskonale zaplanowana i wykorzystana , a doskonali przewodnicy oprowadzają po najważniejszych i najciekawszych zakątkach, opowiadając o historii miejsc i wspaniałych zabytkach.

Wspomnienie o Wincentym Galicy (zdjęcia z posiadów)

Niedziela, 24 maja 2015 / 19:49

W Białej Izbie Związku Podhalan odbyły się posiady góralskie, których bohaterem był doktor Wincenty Galica, Honorowy Obywatel miasta Zakopane.

Podsumowano doroczną akcję "Pola Nadziei" (zdjęcia)

Niedziela, 24 maja 2015 / 17:58

NOWY TARG. Uczniowie biorący udział w tegorocznej edycji "Pól Nadziei" spotkali się przed budynkiem Ratusza, skąd przemaszerowali do Parku Miejskiego, gdzie nastąpiło podsumowanie akcji.

Blaski i cienie życia dyplomaty

Niedziela, 24 maja 2015 / 17:45

SZCZAWNICA. W Dworku Gościnnym w Jazz Barze odbyło się spotkanie i promocja książki „Dyplomatyczne gawędy -Przygody i podróże zwyczajnego dyplomaty” napisanej przez Władysława Tadeusza Lichotę, dyplomatę i globtrotera.

Charytatywny bal „Z sercem na dłoni”

Niedziela, 24 maja 2015 / 13:21

ROGOŹNIK. W sobotę 30 maja odbędzie się Bal Charytatywny „Z Sercem na Dłoni” organizowany przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych ich Rodzin i Przyjaciół (SONRIP) działające w Czerwiennem Górnem. Dochód z balu, jak co roku przeznaczony zostanie na potrzeby uczniów niepełnosprawnych uczących się w szkołach integracyjnych SPSK w Czerwiennem.

Dziś IX dziewiąty Powiatowy Festiwal Orkiestr Dętych

Niedziela, 24 maja 2015 / 12:14

NOWY TARG. Tegoroczna edycja imprezy gromadzącej muzyków z powiatu nowotarskiego, odbędzie się w samym sercu miasta, czyli w Rynku, a jej gospodarzem będzie Miejska Orkiestra Dęta ze Stolicy Podhala.

Orawskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Niedziela, 24 maja 2015 / 11:45

W środę 10 czerwca w godz. 10.30 – 13.00 Młodzieżowe Centrum Kariery w Jabłonce organizuje Orawskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Targi odbędą się w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce i są kierowane przede wszystkim do młodzieży bezrobotnej, poszukującej pracy, absolwentów, studentów, a także wszystkich zainteresowanych podjęciem zatrudnienia i planowaniem swojej kariery zawodowej.

"Życie i dzieło Mariana i Jadwigi Maurizio"...

Niedziela, 24 maja 2015 / 11:00

ZAKOPANE. Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego oraz Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli w Krakowie organizują konferencję popularnonaukową towarzyszącą wystawie „Ku Tatrom się wrócę… Z Hiszpanii do Zakopanego. Życie i dzieło Mariana i Jadwigi Maurizio”.

« | ‹ | 1 2 3 4 5 ... | | »
Zobacz pełną wersję podhale24.pl