rozmaitości

Bezpieczna majówka. Propozycje trasy dojazdów na Podhale

Niedziela, 1 maja 2016 / 15:16

Rozpoczął się długi majowy weekend, to dla wielu czas wyjazdów i spotkań w gronie bliskich. W tym okresie na drogach, zwłaszcza prowadzących do atrakcyjnych rekreacyjnie miejscowości, pojawia się więcej niż zwykle pojazdów. Może to powodować wzrost zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Spotkanie Przyjaciół Muzeum Tatrzańskiego (zdjęcia)

Niedziela, 1 maja 2016 / 14:05

- Ten moment, kiedy możemy Państwu podziękować za to, że nam pomagacie, że jesteście z nami jest dla nas najważniejszy. Za dotychczasową współpracę bardzo dziękuję i mam nadzieję na dalsze wsparcie - powiedziała dyrektor Anna Wende-Surmiak witając gości Spotkania Przyjaciół Muzeum Tatrzańskiego.

Rabkoland otwarty (zdjęcia)

Niedziela, 1 maja 2016 / 13:04

W sobotę w Rabce-Zdroju rodzinny park rozrywki Rabkoland zainaugurował tegoroczny sezon. Główną atrakcją było otwarcie pierwszej strefy tematycznej.

Małgorzaty Majewskiej "Przepis na bieganie"

Niedziela, 1 maja 2016 / 11:47

ZAKOPANE. Fachowych książek na temat diety, biegania i ogólnie "zdrowego trybu życia" jest mnóstwo. Dochodzą do tego jeszcze tematyczne czasopisma, wyspecjalizowani trenerzy oferujący porady. Dlaczego więc książka Małgorzaty Majewskiej zasługuje na uwagę?

Oni powalczą na szczeblu centralnym

Niedziela, 1 maja 2016 / 11:11

W Wieliczce odbyły się eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Bardzo dobrze zaprezentowali się przedstawiciele powiatu tatrzańskiego.

Wystartowała Zakopiańska Wiosna Jazzowa (zdjęcia)

Sobota, 30 kwietnia 2016 / 16:31

Koncertem zespołu Apostolisa Anthimosa w Miejskiej Galerii Sztuki zainaugurowana została tegoroczna, trzynasta już edycja Zakopiańskiej Wiosny Jazzowej United Europe Jazz Festival.

Niespodziewany gość na Kasprowym Wierchu (film)

Sobota, 30 kwietnia 2016 / 10:11

Turyści na Kasprowym Wierchu byli zaskoczeni widząc małego niedźwiadka błąkającego się w śniegu.

Spotkanie informacyjne ws. Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Sobota, 30 kwietnia 2016 / 09:31

Burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha zaprasza przedsiębiorców i osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej na spotkanie pt. „Rozszerzenia Specjalnej Strefy Ekonomicznej pn. Krakowski Park Technologiczny o tereny Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowym Targu”.

Remont drogi w Zubrzycy Górnej

Piątek, 29 kwietnia 2016 / 21:52

Na drodze Zubrzyca Górna - Bystra, na odcinku w Zubrzycy Górnej między budynkiem gimnazjum, a Szkoły Podstawowej nr 3 trwają prace związane przebudową drogi, budową chodnika i oświetlenia.

W przyszłym tygodniu targi budownictwa w Nowym Targu

Piątek, 29 kwietnia 2016 / 15:16

W dniach 7-8 maja na terenie Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu odbędą się XXI Podhalańskie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz.

« | ‹ | 1 2 3 4 5 ... | | »
Zobacz pełną wersję podhale24.pl