01.01.2015, 10:09 | czytano: 26287

Morderstwo w sylwestrową noc w Bukowinie Tatrzańskiej

Fot. Józef Słowik
23-latek w województwa podkarpackiego zmarł od ciosów nożem po bójce do jakiej doszło w sylwestrową noc w Bukowinie Tatrzańskiej.
Tragedia wydarzyła się pod jednym z lokali gastronomicznych w rejonie ronda na Klinie. Jak informuje rzecznik zakopiańskiej policji asp. szt. Roman Wieczorek, najpierw, w lokalu, pomiędzy uczestnikami bójki doszło do kłótni, która przeniosła się przed lokal. Tam 23 i 22-latek, obaj mieszkańcy woj. podkarpackiego, dostali od napastników po kilka ciosów nożem. Pierwszy zmarł, mimo szybko udzielonej pomocy, drugi przebywa w zakopiańskim szpitalu.
Policja poszukuje nożowników.

r/
komentarze
Nowotarżanin z wyboru08.01.2015, 14:31
Przecież to oczywiste, ze pisząc tamtą wypowiedź opierałem się na ogóle dostępnych informacji. Chcesz mnie na litość wziąć czy co? Przejdźmy do konkretów: ustaliliśmy już, że w kodeksie karnym morderstwa nie ma. Proszę przełam się i wytłumacz brak cytatów z dokumentów w postaci orzeczeń sądowych i aktów oskarżenia potwierdzających twoją wersję. Zrób to, i nie mamy nad czym dyskutować. Dalej - nawet z poniższego twojego cytatu wynika, że morderstwo to nie synonim zabójstwa bo jedno i drugie ma inny zakres. Na koniec headshot - ten cytat dotyczy prawodawstwa Wielkiej Brytanii. :-) I quiz na dobranoc: co to jest rozbój? :-))) W Polsce oczywiście.
wtf07.01.2015, 14:45
"Pojawiły się przypuszczenia, że 26-latek, który usłyszał zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa w Bukowinie Tatrzańskiej mógł działać w samoobronie - dowiedziało się nieoficjalnie TVN24." Ani słowa w zarzutach o "morderstwie".. No zobacz...co za rozczarowanie..." pajacyku....my tutaj mówimy o TYM KONKRETNYM artykule - na podstawie którego ty wywnioskowałeś że nie ma takiego przestępstwa jak morderstwo(żebyś załapał to synonim słowa zabójstwo) tylko jest przekroczenie obrony koniecznej - NIC CO DALEJ nie interesuje mnie w tym momencie bo mowa jest , jeszcze raz powtórzę o informacjach zawartych w TYM ARTYKULE - łapiesz? I ciągle jest postawiony zarzut zabójstwa
" Posługujesz się wyłącznie językiem laika i przy tym zakresie wiedzy swej lepiej pozostań." hahahahha...przekażę prokuratorowi - uśmieje się setnie, że jakiś nygus go poucza :D gratuluję dobrego samopoczucia twej "wiedzy" . Ty dalej nie łapiesz zdania "w JĘZYKU sądowniczym " zarówno sądy jak i prokuratura posługuje się słowem morderstwo (bo to synonim słowa "zabójstwo" kumasz?) - dla mnie koniec tematu. I pamiętaj w sądownictwie jeśli z jednej strony są "pięści" a z drugiej "nóż" i zginie ten co używał pięści - to zawsze będzie zabójstwo a nie obrona konieczna.
Masz jeszcze na koniec cytat z innego prawnika :
"Przestępstwo pozbawienia życia może być popełnione na cztery sposoby, z czego pierwsze trzy obejmują nieumyślne pozbawienie życia są to przypadki lekkomyślnego spowodowania śmierci , rażącego niedbalstwa skutkującego śmiercią, a także takiego bezprawnego działania, które niosło ze sobą niebezpieczeństwo wyrządzenia szkody, którego skutkiem była śmierć. Ostatni przypadek to umyślne pozbawienie życia , różniące się od morderstwa faktem istnienia pewnych okoliczności łagodzących (np. prowokacji)."
Nowotarżanin z wyboru05.01.2015, 20:27
A zapomniałbym - wiesz już co to rozbój czy nadal nic nie dzwoni? ;-)
Nowotarżanin z wyboru05.01.2015, 20:24
A cytatów nadal brak. Pustosłowie te twoje wywody panie wtf, pustosłowie i nic więcej.
Nadal twierdze,że nie ma takiego przestępstwa jak morderstwo. Kodeks Karny nie zna takiego paragrafu. To było jedno zdanie. Była po nim kropka. Tyle.
A dalej ten cytat którego się uczepiłeś brzmiał:
"Może być przekroczenie granic obrony koniecznej w wyniku której np doszło do nieumyślnego spowodowania śmierci - to prawdopodobnie ten przypadek." No i jak w dziubeczku? Dalej próbujesz prymitywnie manipulować. Nie uda ci się niestety. ;-)
W sądownictwie trzeba być precyzyjnym i używać określeń np z zakresu KK jezlei tego dotyczy sprawa. Nie znajdziesz nigdzie cytatu potwierdzającego twoją tezę, że morderstwo to termin sądowniczy bo to określenie nie funkcjonuje w ustawodawstwie i tyle. Powtórzę - nic nie da twoje jojczenie. Posługujesz się wyłącznie językiem laika i przy tym zakresie wiedzy swej lepiej pozostań.
No i coś na dodatek:
"Pojawiły się przypuszczenia, że 26-latek, który usłyszał zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa w Bukowinie Tatrzańskiej mógł działać w samoobronie - dowiedziało się nieoficjalnie TVN24." Ani słowa w zarzutach o "morderstwie".. No zobacz...co za rozczarowanie... He he he he
wtf05.01.2015, 13:34
Nowotarżanin z wyboru...naucz się czytać ze zrozumieniem, bo ktoś kto czyta twoje odpowiedzi musi mieć niezły polew....TY stwierdziłeś że nie ma morderstwa tylko przekroczenie obrony koniecznej - nie odnosząc się do tej sytuacji a do każdej - ośmieszając się . Nie potrafisz zrozumieć słów "używa się w sądownictwie.." dla podpowiedzi miałeś wzmiankę o synonimach - tak żebyś załapał...ale lipa :D Niestety pismem obrazkowym się nie da na P24 więc niestety nie załapiesz , gdyż pisanego nie przyswajasz. I taka rada na przyszłość , naprawdę nie kozacz "wiedzą" bo ta z zakresu KK w porównaniu do wiedzy prokuratora jest naprawdę żałosna i tylko się ośmieszasz.
Nowotarżanin z wyboru03.01.2015, 18:36
He he he tak właśnie myślałem... To jak z tymi cytatami? Koniec dyskusji, co? Posiłkujesz się synonimami? Nieudolnie bo musisz najpierw wybrnąć ze swojego stwierdzenia: "PRZEKROCZENIE granic obrony koniecznej= morderstwo" gdzie wcale na synonimy sobie nie zostawiłeś miejsca. Potem bzdury o rozboju... Ech... Szkoda, że nawet polec nie potrafisz z podniesioną głową. ;-)
wtf03.01.2015, 17:48
Nowotarżanin z wyboru....mądrasiu...synonim -mówi ci to coś? Poczytaj sobie - doucz się i nie bredź już... :D (może się dowiesz jaki jest synonim słowa zabójstwo )
A...i nic za ciebie szukał nie będę - chcesz to sobie znajdź , albo idź na parę rozpraw gdzie ktoś jest oskarżony o morderstwo - może się czegoś nauczysz i do ciebie dotrze...choć z takim betonowym łbem będzie ciężko...
Nowotarżanin z wyboru03.01.2015, 16:35
I jeszcze jedno: zacytuj gdzie jest napisane w aktach oskarżenia lub uzasadnieniach wyroku sądu słowo "morderstwo" w zamian "zabójstwo, wyczerpując zapisy art..." ;-) No ... czekam złociutki. ;-)
Nowotarżanin z wyboru03.01.2015, 16:23
@wtf - bzdury i nieudolna manipulacja. Bzdury bo nikt nie jest skazany za morderstwo bo wg kodeksu karnego takiego przestępstwa nie ma. Jest zabójstwo i zabójstwo typu kwalifikowanego. Nic nie da twoje jojczenie. Dalej odniosę się do manipulacji. Płytka jest i mająca krótkie nożęta, bo każdy może przeczytać moją wypowiedź, która (nie obcięta jak w twoim cytacie) wyraźnie wskazuje na to, że odnosi się do opisywanej sytuacji a nie zabójstw w ogólności. Poza tym zaczynam widzieć gdzie leży twój problem. Lubisz pisać bzdury bez elementarnej wiedzy w temacie. Typowy w internetowych komentarzach syndrom "g. wiem ale się wypowiem". Niech ci ten prokurator czy kto tam kogo masz za "guru prawniczego" wytłumaczy czym jest rozbój. Skoro to KAPITALIKAMI zapisałeś znaczy, że znajdujesz w opisywanej sprawie przesłanki do uznania jej za zabójstwo kwalifikowane w związku z dokonanym rozbojem. A tymczasem...no dalej sprawdź co to rozbój. I zacytuj nam tu na dowód swojej indolencji. ;-)
Rocznik 193103.01.2015, 15:15
Nie uczyli sie historii to tak jest , my we wojnę nigdy do Ruskik nie zadziali bo me wiedzieli że kto zacnie to zginie , oni gorsi byli jak Niemcy gwałcili nasze żony i mordowali bez skrupułów kto przeżył wojne ten wie co to Ruski .
wtf03.01.2015, 12:58
Nowotarżanin z wyboru...ty tak od urodzenia czy nabyłeś w wyniku urazu...?Cyt "Nie ma takiego przestępstwa jak "morderstwo". Może być przekroczenie granic obrony koniecznej w wyniku której np doszło do nieumyślnego spowodowania śmierci..." wg twojej "logiki" każde zabójstwo/morderstwo to przekroczenie granic obrony koniecznej... Gdzie udowodniłem ci słowami prawnika(ściśle mówiąc prokuratora) że słowo "morderstwo" w JEST UŻYWANE W SĄDOWNICTWIE - ty dalej się mądrkujesz. Masz nawet podany przypadek dlaczego w tym wypadku PO TYCH INFORMACJACH KTÓRE SĄ PODANE W ARTYKULE kwalifikuje się to jako morderstwo -
§ 2. Kto zabija człowieka:

2) w związku z wzięciem zakładnika, zgwałceniem albo ROZBOJEM,

...a ty dalej zaklinasz rzeczywistość i chcesz nazywać to przekroczeniem obrony konieczej - otóż wg tego co pisze w artykule(dwóch ugodzonych nożem i kilku "broniących się") to nawet nie stało w pobliżu obrony koniecznej. I każdy kto w bójce/awanturze używa noża jest potencjalnym mordercą/zabójcą - Dotarło?
p.s
I czy słowo "morderstwo" jest zapisane w KK czy nie NIE JEST WAŻNE bo jest używane zarówno przez sądy jak i w aktach oskarżenia , więc nie staraj się być mądrzejszy od sądów bo tylko się ośmieszasz...
Nowotarżanin z wyboru02.01.2015, 22:39
@wtf - ciesze się, że zaczynasz rozumieć. Jest tak jak pisałem na poczatku: nie ma takiego przestępstwa jak morderstwo bo i nie ma takiego zapisu w KK. Jest zabójstwo kwalifikowane. Dobra rada - zmień prawnika. Albo lepiej - zapytaj go gdzie konkretnie w KK pojawia się określenie morderstwo. Może wtedy coś do ciebie i niego dotrze. ;-)
wtf02.01.2015, 20:39
Nowotarżanin z wyboru ...haha....no widzisz akurat zabójstwo to potocznie morderstwo a nie na odwrót. A to co podałem to CYTAT PRAWNIKA...ale pewnie ty wiesz lepiej :D
1936 rocznik02.01.2015, 19:39
Młodzi byli nie znali historii nie uczyli sie !!! (wagarowali ) za mlodzi by pamietać ,

'' ŻE Z RUSKAMI SIE NIE ZADZIERA '' !!!

PS.to wnuczek mi pisoł
Nowotarżanin z wyboru02.01.2015, 17:37
@wtf
to co nazywasz morderstwem potocznie w KK jest nazywane zabójstwem kwalifikowanym. Kropka. Dotarło? ;-)
wtf02.01.2015, 17:18
Nowotarżanin z wyboru...doucz się
Zwyczajowo zabojstwem nazywa sie sytuacje okreslona w art. 148 par. 1, czyli:
Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.


Natomiast morderstwem:

§ 2. Kto zabija człowieka:

1) ze szczególnym okrucieństwem,

2) w związku z wzięciem zakładnika, zgwałceniem albo rozbojem,

3) w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie,

4) z użyciem broni palnej lub materiałów wybuchowych,

podlega karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
Dotarło?
nowy02.01.2015, 15:39
Do misiek z gór- a ty taki mężczyzna ciekawe jakbym koło ciebie stanoł czybyś tak kozaczył tak to se pisz do 15 latków bo to twój poziom żal mi takich frajerów jak ty
Nowotarżanin z wyboru02.01.2015, 14:27
@WTF. Nie ma takiego przestępstwa jak "morderstwo". Może być przekroczenie granic obrony koniecznej w wyniku której np doszło do nieumyślnego spowodowania śmierci - to prawdopodobnie ten przypadek. Natomiast jakie cechy ma zabójstwo kwalifikowane radzę dobrze po sprawdzać zanim się coś napisze. Dotarło? ;-)
ppf02.01.2015, 11:05
obiektwny
Według świadków to poszkodowani zaczepiali turystów ze wschodu,gdy ci opuścili lokal wyszli za nimi można rzec trafiła kosa na kamień Więc waruj *** Dziwię się moderatorom że tolerują takiego trolla wolność słowa nie upoważnia nikogo do rzucanie bezpodstawnych oskarżeń
j7102.01.2015, 09:40
Do wszystkich ludzie każdy z was ma trochę racji , szkoda chłopaka bo był młody , ale jak podobno piszą media to on zaczepiał osoby był sam sobie winny ,ale druga strona mogła sięinaczej bronic a nie odrazu nóż
wtf02.01.2015, 08:41
Nowotarżanin z wyboru sam sobie odpowiedź napisałeś -PRZEKROCZENIE granic obrony koniecznej= morderstwo -dotarło?
MUMEX14702.01.2015, 08:30
W tamtym roku tez była bójka ze skutkiem śmiertelnym
pobiło się wtedy dwóch ceprów na Jaszczurówce albo jeden został napadnięty przez drugiego tylko ze napastnik nie przeżył dobrze ze wtedy obaj zostali na miejscu zdarzenia bo od razu było wiadomo ze to cepry i nie bylo ataku na górali tak jak to sie teraz robi przy tej bójce
Tak mi się wydaje ze teraz może być tak samo czyli ci z Podkarpacia kozakowali a znając życie to nigdy się nie zaczyna do kogoś większego od siebie
Albo we dwóch chcieli dowalić jakiemuś jednemu gościowi
a nożownik w obronie własnej wziął co miał pod ręka i się a potem w szoku się oddalił
Nigdzie nie ma informacji ze ten nóż to była jakaś kosa myśliwska lub maczeta jakie często można spotka u niewinnych młokosów blokowych z osiedli krakowskich
Tak ze nie ma co na razie kogokolwiek oceniać
gdyż może sie okazać ze ofiara to napastnik
A już na pewno nie powinno się winić za to górali bo na 99% ten co uciekł to nie był góral o tym na pewno wie właściciel knajpy w której się zaczęło
zażenowana02.01.2015, 00:35
Obiektywny, szykuj się do szczekania bo niedługo trzeba będzie przepraszać... Ogarnij się i przestań obrażać.
komandos02.01.2015, 00:08
do niektórych mądralińskich pierwsze niech będzie potwierdzone skąd był morderca a później piszcie na górali, bo tyle co przyjeżdża w góry tego całego bydła z całej polski to szkoda gadać a później zwalać na górali najlepiej popatrzcie się w lustra
Nowotarżanin z wyboru01.01.2015, 23:41
Może nie być to morderstwo a przekroczenie granic obrony koniecznej. Dotarło?
alibaba01.01.2015, 23:27
Jeżeli sprawcami okażą się Ukraińcy, to media nabiorą wody w paszczę. Ukraińcom i hamerykanom w Polsce wszystko wolno, oni walczą z terrorem.
JK01.01.2015, 23:19
Każdy ma swoj rację! Potępiam nożownika, nie cierpię tych, którzy wszczynają bójki. Każdy ma swoją rację, prawda jest tylko jedna!Racje mieli SWOJE-PRAWDA była i jest tylko jedna!!!
JakuTan01.01.2015, 22:10
Do obiektywny. Ciebie powinno się izolować od społeczeństwa, jak możesz nazywać ogól górali bandytami? To tacy jak ty kreują stereotypy, dla Niemców jesteśmy złodziejami, my, Polacy, ty też...Szkoda mi ciebie puchu marny.
wtf01.01.2015, 21:38
pies...nie no pewnie jedli frytki a on upadł na nóż....omg co za p@#%c. Zabili chłopaka? Zabili, wiec popełniono MORDERSTWO, dotarło?
raboman01.01.2015, 21:36
Rosjanin czy Ukrainiec taki sam klient jak każdy!!!Należy o niego dbać a nie straszyć jego i jego rodziny i zmuszać do opuszczenia lokalu,obrzucać wyzwiskami i co tam tylko wpadnie komuś do głowy.Gdyby zachowywali się jak cywilizowani ludzie nic złego by sie nie wydarzyło!!!A tak jest co jest!!!!!!!!!!
aksa3501.01.2015, 21:15
Cos mi sie wydaje ze redakcja nie dodaje pokolei komentarzy Obiektywny wazne aby ludzie nie ineli w glupi sposob Kazdy rejon swiata jest taki sam sa ludzie i parapety
uderz w stół01.01.2015, 21:06
Podobno to rosjanin czy ukrainiec zadał ciosy nożem.Ale został zaczepiony.
Nowotarski01.01.2015, 20:54
Do ja
Moze i w lepiankach ale teraz to cepry w moich kamienicach mieszkają i mi płaca przyjeżdżają na podhale i tez mi kasę zostawiają wielkie paniska :) taki to ze mnie wieśniak :*
misiek z gór01.01.2015, 19:54
Do nowy : aleś kozak ,jeszcze nie miałeś do czynienia z prawdziwym mężczyzną ,może spotkasz na swojej drodze .......
kitty01.01.2015, 19:50
@nowy
Ty to pewno jakiś kindybał jesteś,że tak cwaniakujesz...
STAŚ01.01.2015, 19:49
Prawda jest taka, górolowi nie potrzeba noży. GÓROL ma ręce!!! Górol nie robi krzywdy, temu co mu dudki zostawia, może tak być
aksa3501.01.2015, 19:28
Obiektywny szykuj sie na przeproszenie gorali powoli
baciok@01.01.2015, 19:08
Ale sprawa nie jest jednoznaczna.Śledzę rozne media i podobno ci młodzi ludzie zaczepiali i zaatakowali tych co ich ugodzili nożem. Tak że wstrzymałbym sie z osądem sytuacji
obiektwny01.01.2015, 19:01
hau hau hau Ponoć winnymi byli sami poszkodowani. No tak przepraszam górali i ich entuzjastów
muejscowy01.01.2015, 18:51
Do *** który obiektywny sie podpisuje-sluchaj jak nie wiesz czegos o goralach to nie pisz I nie obrazaj, bo potem sie okazuje ze jest inaczej a od kosciolow wara ci bo nawet wedlug prawa za daleko sie posuwasz
pies01.01.2015, 17:57
z tym morderstwem to przegięliście........jak zwykle wiecie więcej od policji i prokuratury razem wziętych
Monitoring01.01.2015, 17:34
Tylko się Im wydaje ze są bezkarni cierpliwości .
Kolega Przeżył Będą Wyć do Księżyca .
ja01.01.2015, 17:20
do odp do uzytkowinka ja ale gdyby nie cepry to dalej byscie mieszkali w lepiankach hahaha
selena01.01.2015, 17:14
wspolczuje rodzinie, zwlaszcza matce. Niewyobrazalna tragedia, nawet nie chce myslec co przezyla dostajac tel z taka wiadomoscia. Ludzie sa straszni:(:(:(
KNT01.01.2015, 16:55
Górol by autem nie odjechał :D
Helena z Ugotowani01.01.2015, 16:46
Przecież wyście NAS wybrali , My rządzimy , Wy się musicie podporządkować ,Myśmy Wam otworzyli granice jak wam się nie podoba to jedźcie .... Ale przecież My żyjemy dobrze , Ja Brałam udział w programie "Ugotowani" Pani zobaczy jak My żyjemy w jakich luksusach . A jak Wy jak u Jaworowicz w Czwartki , Wy sobie radzić nie umiecie , Wy nic nie potraficie , My musimy brać wszystko w swoje ręce .
pietrek01.01.2015, 16:44
@ obiektywny
No to ćwicz intensywnie szczekanie...
198401.01.2015, 16:25
"Czerwony dywan błękitna krew zdobywa, atomowa era armia nie odpoczywa ,toksyczna mentalność . światowa polityka . Kocham to Polskie świadome społeczeństwo .
uderz w stół01.01.2015, 16:25
Większość piszących te bzdety pokazuje to co i tak wiadomo. Mamy społeczeństwo tłumoków,które nie wiedząc kto to zrobił już ocenia innych. Najlepiej zasiądźcie przed tv i "oglądajcie ukryte prawdy" i "dlaczego ja". Dopóki śledztwo nie wykaże kto za to odpowiada szkoda pisać te głupoty o góralach,wieśniakach i innych miastowych czy też Rabkach, Nowych Targach lub innych miejscach. Ludzie są wszędzie jednakowi. Są dobrzy i źli a druga kategoria to mądrzy i głupi. Sądząc po komentarzach to najwięcej tutaj jest tych ostatnich.
fu-nwo01.01.2015, 16:16
Zajadasz GMO ? , popijasz aspartam ? , nie mieszkasz w czeczeni , myslisz że masz farta? ....
qwerty01.01.2015, 16:01
z tego co wiem kazdy ma swoj rozum czy goral czy miastowy...jemu go zabraklo i zrobil co zrobił pomodlcie sie lepiej...nic wiecej temu czlowiekowi nie pomoze..:(
anonim01.01.2015, 15:02
czytam te komentarze i smiac mi sie chce ...jeszcze nie wiadomo kto a juz za wrozki robicie....
x01.01.2015, 15:00
goralka zgadzam sie z toba najedzie sie tu pelno debili ktorzy sie nie bawia tylko bydlo robia i jeszcze najlepiej pojesc i wyspac sie za darmo nie musza tu przyjezdzac ! oczywiscie nie wszyscy bo kulturalni turysci tez sa tyczy sie to bandy ktora o wszystko ma pretensje jak wlasnie obiektywny
fan politycznej propagandy01.01.2015, 14:49
jak sie jet p***ą, to się wyciąga nóż i tak załatwia soje kompleksy.

j****i nożownicy!
darr01.01.2015, 14:31
goralka ma racje . My nie jesteśmy pazerni na kasę. i nie o kasę tu chodzi . ale jeżeli najedzie się młodzieży w wieku ponad20 lat z całej polski, i mają pierwszy sylwester w życiu i taka tragedia to niczyja wina.I nikt nie będzie mnie obrażał że jestem bandytą i, od kościoła mi wara.
goral01.01.2015, 14:27
jak nazywal sie ten lokal??
odp do uzytkownika "ja01.01.2015, 14:01
Wyzywaj od wieśniaków ale my choc coś w życiu mamy a wy co macie w mieście swojego? Wielkie g***!! Macie po dwa pokoiki w blokach jeszcze nie wlasne tylko wynajmowane a my swoje wlasne domy, swoją ziemie której wy nie macie, lasy, łąki, pola, góry, czyste powietrze, itp, itd. I jak widzisz to wy do nas do tych wieśniaków na urlopy przyjeżdżacie zeby odpocząc, pozwiedzac, zaczerpnąc swiezego powietrza. Zastanów sie chłopie co piszesz i kogo wyzywasz bo calosciowo rzecz ujmując to ten wieśniak jest dużo więcej wart niż ty. Bo po tym cos napisał to wyżej szras niż *** nosisz. WIEŚNIAKU
do obiektywny / w01.01.2015, 13:33
skąd taki nick "obiektywny" jak tylko na jednych jedziesz.?
Kto mądry na imprezę z nożem przychodzi.? Ponadto to Wy " ludzie z klasą:"
sami przyjeżdżacie i w takich imprezach uczestniczycie.
Więcej klasy człowieczku,,,,
Adrian01.01.2015, 13:32
zakopioanczyki to tylko z nozami albo z ciupagami bo inaczej to słabeusze jakich malo
podhalanka01.01.2015, 13:31
Prosze was nie snujcie za wczasu mysli kto jest zabójca a kto nie. To wie tylko jeden ... a poza tym od tego sa organy scigania zeby sie tego dowiedziec. Zamiast współczuc rodzina tych chłopaków to wbijacie do siebie zęby . Niech odpoczywa w spokoju a drugi wraca do zdrowia
ppf01.01.2015, 13:30
obiektwny
Może byś tak patologie na swoim podwórku tropił nie wydaje misie żeby Podhale jakoś odbiegało w tej kwestii o reszty kraju a tak w ogóle to napisz z jakiego regionu jesteś skoro u siebie bandytyzmu nie widzisz to ci go pomożemy dla równowagi poszukać
mazur01.01.2015, 13:25
do obiektywny=to po co tu przyjeźdzasz siedz se u siebie a górale jeść ci za darmo nie dadzą.bo im też nikt nic nie dał pa głupi osiołku
jw2401.01.2015, 13:05
Kara śmierci dla bandytów
Janek01.01.2015, 12:53
Szanowni spotowicze ja Wszystko rozumie musicie się wyżyć na kimś odbić swoje żale w szczególności zwracam się do ceprów ja też nie jestem góralem tzw pniokiem mogę powiedzieć że jestem krzokiem. Na Podhalu przebywam już od 45 lat tu mieszkam i pracuje znam górali i wiem, że to ludzie honorni, z Ceprami nie będą się dochodzić bo to oni dutki na Podhale przywożą.
Powiem Wam z Własnego doświadczenia że przyjezdni wyrwą się z miejsca zamieszkania tu na Podhale tu go nikt nie zna i wychodzi z niego to co prze cały rok a czasami i dłużej w sobie tłumił tu go nikt nie zna tu nawet jak się spije. to i tak nikt jego znajomym nie powie. W miejscu zamieszkania jest przykładnym obywatelem. Do osób które mi nie wierzą odsyłam do lokalnej prasy tam w kronikach policyjnych można wyczytać wiele o swoich współziomkach." Partyzan" masz racje takie sylwestry na Podhalu ale podaj więcej tak Pobicia ze skutkiem śmiertelnym bójki pomiędzy uczelniami to nie pierwszyzna. Powiem wam byłem świadkiem jak przez przypadek w jednej z miejscowości do jednego ośrodka wczasowego zjechały się znienawidzone dwie grupy doszło do awantury może nie przy użyciu noża ale nie obyło się bez interwencji Policji. Powiem Wam jaki ten świat jest mały.
Poczekajmy na wyjaśnienie sprawy i uchylenie rąbka tajemnicy przez organy ścigania byśmy nie musieli kogoś przepraszać.
goralka01.01.2015, 12:26
Obiektywny to przestancie do nas przyjezdzac skoro tacy pazerni na kase jestesmy. Gadacie a pelno Was u nas. A Twoj komentarz odnosnie sprawy troche nie na miejscu, poznaj wszystkie fakty, a pozniej sie odzywaj. Gorale w tej bojce nie uczestniczyli, tylko ta Wasza holota z wielkich miast potrafi sie tak "bawic".
nowy01.01.2015, 12:23
Szkoda że każdy mądry tylko na forach przyjdzie co do czego to dostaje w kły
nowy01.01.2015, 12:16
Do misiek z gór-straszny z Ciebie figter żebyś sam siebie nie pobil
wtf01.01.2015, 12:07
Obiektywny...idź już,potańczyć pod tęczą, lemingu bufetowej..
DJM01.01.2015, 12:00
Tym napastnikiem niie koniecznie musi być góral, nie należy oceniać całego podhala z perspektywy aspołecznych i patologicznych ludzi bo jak by tacy wszyscy górale byli to nie było by po co jechac na południe. Po co ci ludzie jadą do zakopanego jak by sie bali to by w domu siedzieli albo niech se jadą na północ tam jest ,,bezpiecznie"
xyz01.01.2015, 11:56
Pewnie wariat z Rabki do Bukowiny zawitał!!!
obiektwny01.01.2015, 11:52
aksa35 jeśli to nie górale to tu na forum odszczekam to co napisałem.
cebula01.01.2015, 11:51
to są tchórze. faceci zawsze się bili. i to jest norma zwłaszcza pod wpływem. można dać sobie w kufę kilka razy i się rozejść. po co od razu nóż wyciągać??
józek powrózek01.01.2015, 11:47
niech napiszą ze spawca pochodził nie z podhala ,przyjezdza chołota pod tatry i sie panoszy a nam góralom robi wstyd i anty reklame
misiek z gór01.01.2015, 11:45
Zawsze jak mam zatarg z nierozumnym gościem to mu mówię że solo bez żadnych noży ,tak daję mu popalić że zapomina już na zawsze o nożu ,pozdrawiam
nowy01.01.2015, 11:42
Do ja a ty skąd niby z new york jestes/a nie pewnie nożownik z Krakowa
swojak01.01.2015, 11:36
Najedzie sie chamstwa pseudo turystów i oto efekty kto normalny idzie sie bawic na sylwestra z nożem ?
Ten obcy01.01.2015, 11:36
"Obiektywny" masz coś za uszami... głupota nie zna granic, proszę o więcej takich komentarzy
Mandat!01.01.2015, 11:33
A wizja lokalna za rok bedzie ? tak jak z zabójstwem w N.T.?
ktos01.01.2015, 11:25
DO OBIEKTYWNY: sam jestem góralem ale przyjmóje twoje słowa na klatę iż masz wielka racje. patologia sie szerzy na podhalu . pozdrawiam i trzymam kciuki za drugiego chłopaka a ty kolego spoczywaj w pokoju..
aksa3501.01.2015, 11:20
Obiektywny a skad wiesz ze to gorale sa zabojcami?Moze miasto przyjechalo sie wyszalec i mamy efekty
do ja01.01.2015, 11:19
a Ty skąd jesteś wielki panie?
DzejDzejOkocza01.01.2015, 11:00
Dopóki na takich skur...... nie będzie czekała sroga kara dopóty takie rzeczy będą miały miejsce - więcej pobłażliwości ze strony sędziów plzzz.
ja01.01.2015, 10:47
Takiego nozownika lupic na zywo to sa wiesniaki Bialka Bukowina tosamo Nowy Targ gut
Partyzant01.01.2015, 10:45
Takie sytuacje to w Sylwestra norma na podhalu.....
nowy01.01.2015, 10:44
swiat schodzi na psy
Bolek0701.01.2015, 10:40
Sprawcy pewno z Rabki, albo z Kielc.
jo01.01.2015, 10:40
bez sensu
turysta z W01.01.2015, 10:18
Trzeba do pracy zatrudnic gimnazjalistow ,to morderca bylby namierzony i zlapany w godzine co najwyzej ,policja tego kraju jest zdolna do radarowania w krzakach i nieudolnych poscigow , acha jeszcze do wlepiania mandatow chlopkom pod wiejskimi sklepami ,nigdy nie wzywam policji i strazy bo skutki sa oplakane
Obiektywny01.01.2015, 10:15
A teraz górale szybciutko do kościółka się modlić i składać rączki do bozi jacy wy jesteście grzeczni bogobojni. A prawda jest taka że jesteście bandytami i pazerni na kasę jak mało kto.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl