29.09.2015, 20:26 | czytano: 12429

Rodzina uważa, że ktoś powiesił ich syna

Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu wykluczyła wstępnie, aby do śmierci 21-letniego mieszkańca Bańskiej Niżnej w gminie Szaflary mógł się ktoś przyczynić. O tym, że chłopak został powieszony jest przekonana jego rodzina.
21-latek – jak wynika z dotychczasowych ustaleń - popełnił samobójstwo 16 września we własnym domu. Rodzice chłopaka podejrzewają jednak, że do jego śmierci przyczyniły się inne osoby, czyli osoby z którymi był skonfliktowany. Jacek Tętnowski, zastępca Prokuratora Rejonowego w Nowym Targu informuje tymczasem, że wstępne oględziny miejsca zdarzenia i ciała denata wykluczyły wersję rodziny. Wszelkie wątpliwości ma jednak rozwiać sekcja zwłok. Jej wyniki mają być znane za miesiąc.
- Rodzina zmarłego uważa, że mógł on paść ofiarą porachunków – mówi prokurator Tętnowski. – Z naszych ustaleń wynika, że mężczyzna mógł mieć jakieś zatargi z innymi mieszkańcami tej wioski, ale nic nie wskazuje na to, żeby do jego śmierci przyczynił się ktoś inny. Postępowanie, jak zawsze w przypadku samobójstwa jest prowadzone z urzędu. Na tym etapie mogę jedynie powiedzieć, że denat był zamknięty od środka w pomieszczeniu, w którym po wybiciu szyby został znaleziony.

js/
komentarze
hjkt30.09.2015, 09:15
Do TenCoNieRzucaSłówNaWiatr. Zgadzam się z Tobą. Miałem kolegę, zawsze wesoły uśmiechnięty, pełnia szczęścia. Chodził na ryby, i co? Stało się ku zaskoczeniu innych oraz mnie. Nigdy nie wiadomo, co w człowieku tkwi.
orto30.09.2015, 08:53
Do: TenCoNieRzucaSłówNaWiatr
Mądre rzeczy piszesz, gdybyś jeszcze używał słownika ortograficznego...
TenCoNieRzucaSłówNaWiatr30.09.2015, 00:23
Do "mieszkanka Rabki", Wiesz nie zawsze da sie cos zobaczyc, wiekrzosc samobójców sa tak naprawde osobami po ktorych nigdy byśmy sie niczego nie domyślili, sa to osoby życzliwe, uśmiechnięte ale tak naprawde nie widzimy ze w sobie te osoby walcza same za soba, nie ma co wytykać komukolwiek ze niczego nie zauwarzyl, bo czasem nie jest to możliwe. Zazwyczaj osoby ktore "szukaja" pomocy pokazuja cos po sobie, osoba ktora chce sie zabic i wie ze to zrobi, tak naprawde nigdy tego po sobie nie pokarze i zrobi podświadomie/świadomie wszystko by nie zwrocic na siebie podejrzeń ze cos jest nie tak, lub przychodzi wydarzenie z ktorego wydaje sie nie miec wyjscia, chwila slabosci i z takiego połączenia wychodzi tragedia. Wspolczuje Rodzinie, i niech nie sluchaja opinii ludzi takich jak Ty "mieszkanko Rabki" a Tobie "mieszkanko" życze Ci abys nie musiala nigdy nabierać doświadczeń w podobnej sprawie, i następnym razem zastanów sie gdy cos napiszesz na forum publicznym bo piszac cos o czym nie masz zielonego pojecia mozesz komus wyrządzić spora krzywde, i na przyszłość zapamiętaj, ze prawdziwy krzyk o pomoc jest w takich przypadkach milczeniem, to milczenie jest krzykiem, taka osobe trzeba umieć zrozumieć
Aaa29.09.2015, 22:43
Do [*] być może pomyliłeś/aś sobie zdarzenia bo to co tutaj jest opisane wydarzyło się w domu 16września. A chłopak z Obrocznej został znaleziony w hotelu i chyba w niedziele 27.09, z tych informacji które ja posiadam.
[*]29.09.2015, 21:51
Z morawczyny był chlopak i miał 25 lat!!!
mieszkanka Rabki29.09.2015, 21:42
Rodzinie tak ciężko uwierzyć, że z ich synem działo się coś złego? Pewnie mieli klapki na oczach
Zobacz pełną wersję podhale24.pl