14.01.2016, 12:41 | czytano: 43380

Są kolejne zarzuty ws. zabójstwa 25-latka z Nowego Targu. Wiadomo też, gdzie doszło do zbrodni (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski
W nowotarskiej prokuraturze dobiegają końca przesłuchania pięciu osób (czterech mężczyzn i kobieta), mieszkańców Nowego Targu w wieku dwudziestu kilku lat. Część z nich usłyszała już zarzuty utrudniania prowadzonego postępowania, a część odpowie dodatkowo za niezawiadomienie o przestępstwie.
Wszyscy to znajomi 23-letniego Michała M., który na początku tygodnia usłyszał zarzut zabójstwa 25-letniego Michała Marka w listopadzie ubiegłego roku. Piątka młodych nowotarżan wiedziała o morderstwie - część pomagała transportować zwłoki do lasu przy ulicy Kokoszków boczna, gdzie zakopano je w ziemi, a część zacierała ślady morderstwa. Do zabójstwa, jak wynika z ich zeznań, doszło w mieszkaniu na jednym z osiedli na terenie Nowego Targu.
Jak informuje Ireneusz Głowiński, kierownik Działu Śledczego Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu, przesłuchanych zostało już większość zatrzymanych. Każdy kolejny usłyszał zarzuty. - Przesłuchania zakończą się jeszcze dzisiaj i zarzuty usłyszą wszyscy - wyjaśnia. Ci, którzy do tej pory je usłyszeli, przyznali się do winy. Zarzuty, jakie usłyszeli, zagrożone są karą do 3 i do 5 lat więzienia. Nie są to zarzuty współudziału w morderstwie. Po przesłuchaniach ma zapaść decyzja w sprawie zastosowania wobec nich środków zapobiegawczych. Z naszych ustaleń wynika, że prokuratura nie będzie wnioskować o tymczasowe aresztowanie zatrzymanych.

Pytany o dalsze zatrzymania w tej sprawie, prokurator Głowiński mówi, że z dotychczasowych zeznań wynika, iż krąg osób podejrzanych w tej sprawie zawęża się do osób już zatrzymanych. Prokuratura nie wyklucza jednak, że może się to zmienić.

r/ na zdjęciach miejsce, w którym zakopano zwłoki Michała Marka. Fot. Michał Adamowski
komentarze
Majster16.02.2016, 16:50
Im szybciej wyjdzie tym szybciej pewnie zginie..
raboman21.01.2016, 23:04
To po prostu -NIEBYWAŁE-współwinni na wolności!!!!Co ludzie tak orzekający robią w prokuraturze?skąd oni się wzięli???gdzie się kształcili???Co o nich myśla teraz ich rodzice którzy ich wychowywali???Gdzie tu poczucie sprawiedliwości ,odpowiedzialności za innych???Czy tylko pieniądze się liczą???prof.widacki chyba znowu będzie miał okazję zarobić kase na cudzej krzywdzie!!o zarazAle jak rząd chce zreformować system i ludzi-to zaraz wielkie halo!!!Zamach na panstwo prawa-chyba bezprawia!!
aaa19.01.2016, 10:21
do A. moderator nie ukazał całego linku, ale domyślam się, ze chodzi o tą stronę, która powstała z myślą o zmuszeniu władz do zmiany wyroku.Sama dałam like. Mam nadzieję, że chociaż to pomoże. Ciekawa jestem ile dostanie zabójca Michała. Dalej wszyscy zastanawiają się, co się stało? Pod ADHD były kamery, to chociaż wszystko było jasne...
A.19.01.2016, 00:12
do aaa: pamiętamy o Andrzeju.

https://www/.../
aaa18.01.2016, 17:36
do marcos- znalazła się pani w przypadku zabójstwa Andrzeja, która marsz zoraganizowała. Ja też szczerze wątpie żeby coś takiego miało miejsce, bo jak to mówią "gwiazda w necie p***a w świecie". Wszyscy umią tylko pisać, co oni by nie zrobili, a jak przyjdzie co do czego to nikt nic nie pisał. Wszystko, co tu jest, jest anonimowo. Tak samo są chętni na wyklejanie plakatów ze zdjęciami mordercy i pomocników, a dam sobie ręke uciąć, że do tego nie dojdzie! Teraz o Andrzeju nikt nawet nie pamięta, pod ADHD kilka razy przechodziłam i czasami nawet nie było ani jednego znicza! Znieczulica ludzka! Teraz znowu cały Nowy Targ się obudził, ciekawe na jak długo! Minie miesiąc i nikt nie będzie pamiętał, aż znowu nie dojdzie do tragedi! Takie społeczeństwo prostatckie!
marcos18.01.2016, 11:28
@aaa

Szczerze wątpię w organizację marszu. Przypomnij sobie, co było po zabójstwie Andrzeja pod ADHD. Ile było gadania i co teraz z tego zostało? Na miejscu zbrodni po 2 latach tylko jeden znicz. Gdzież się podzieli wówczas gardłujący? Nasycili się sensacją i im spowszedniała. Teraz mają okazję sycić się następną.
aaa17.01.2016, 18:42
Wszyscy tacy mądrzy to niech któryś zorganizuje ten marsz!!!
Za_karą_śmierci_TAK17.01.2016, 09:53
W takim razie, jak Prokuratura i Policja jest bezradna, i nie potrafi takich sku... (nie obrażając matek, one chyba nie są winne) odizolować od społeczeństwa, profilaktycznie, skutecznie i zaradczo, aby dać sygnał społeczeństwu, że jest w mieście bezpiecznie, składam o pozwolenie na broń, będę czuł się bezpieczniej.
A jak mi nie dadzą, kupie nielegalnie, tylko że wtedy zaraz mnie zamkną na 2 lata :-( Co za syf
Pozdrowienia dla Prokuratury Nowotarskiej.
Bożena16.01.2016, 18:28
Zamiast pisać komentarze, które i tak nie przyniosą żadnego efektu... wyjdźcie wszyscy tłumnie na ulice z hasłami na transparentach żądając sprawiedliwości i bezpieczeństwa w waszym mieście. Zamiast siedzieć przed komputerem zróbcie coś... pokażcie, że dobro potrafi się zjednoczyć - to chyba najlepsze co możecie w tej chwili zrobić dla siebie i swoich bliskich. Niech nikt nie pozostanie obojętny i bierny na to co się dzieje... i każdy, któremu na sercu leży dobro dziecka, brata, kolegi... niech weźmie udział w demonstracji. Pozdrawiam ludzi dobrych serc... a rodzinie składam szczere kondolencje
maryla16.01.2016, 09:48
Mateusz z Gazdów? TAk? Zastraszani byli .Też coś. Strach po ulicy chodzić żeby kosy nie zarobić. Ja się boję!!!
Oburzony Przyjaciel15.01.2016, 19:48
Do " Poinformowany" , a jesteś pewien , że dobrze znasz tych ludzi? Jeżeli tak to miej odwagę przedstawić się z imienia i nazwiska. Nic nie wiesz i piszesz bzdury. Bracia *** nie mają z tą sprawą nic wspólnego. Obaj są jeszcze uczniami, ich pasją jest survival dlatego chodzą w mundurach, nigdy nie byli agresywni, wręcz przeciwnie pomagają słabszym, biorą udział w akcjach wolontariatu. A ich matka? Bardzo się nimi interesuje, sprawdza gdzie i z kim chodzą, zna ich kolegów, którzy zawsze mogą przyjść do domu, czasami nawet z nimi pożartuje. Pisząc , że jest *** obrażasz ją, to pomówienie. Ta kobieta pracuje w szpitalu i często jest w domu, sama poważnie choruje i bracia *** mają obowiązki muszą pomagać w domu, więc nie pisz, że się nie interesuje. Swoim idiotycznym komentarzem możesz doprowadzić do nieszczęścia, bo atmosfera w tej sprawie jest gorąca. Co zrobisz, jak osoby które znają braci *** uwierzą w Twój komentarz i doprowadzą do wymierzenia sprawiedliwości tym chłopakom? Chcesz, żeby w naszym mieście były kolejne ofiary zabójstwa? Niewinne ofiary, bo Oni są młodsi od sprawcy i jego kompanów, nie znają ani tych osób, ani ofiary. Walnij się w głowę, zanim następnym razem napiszesz takie bzdury!!!
Antoni15.01.2016, 16:52
Piszemy sami sobie .żadnego komentarza władz policyjnych ani sądowych czy prokuratury .Chcą aby im donieść powiedzieć co gdzie się dzieje.Żadnego własnego pomysłu na poprawę sytuacji w mieście nie mają .A wystarczyło by wejść w kontakt ze Spółdzielnią Mieszkaniową Ich pracownicy gospodarze domów utrzymujący porządki w domach wiedzą wszystko o wszystkich mieszkańcach .Wiedzą gdzie się zbierają ćpuny i inne menele Zobowiązać ich do przekazywania takich wiadomości dyrekcji a ona będzie wiedziała co z tym zrobić Są i inne metody .Tak można będzie zapobiec niejednej tragedii
Jaga15.01.2016, 16:14
Poinformowany! A nie mylisz się czasem? A może publicznie oczerniłeś i matkę i synów a to jest karalne. Powtórzysz to przed Policją?
ototo15.01.2016, 15:58
Justyna S., Adrian S., Andrzej F. - kto jeszcze?
on15.01.2016, 15:56
Pionformaowany zmien ksywkę bo piszesz bzdury. Ci o których piszesz nie mają z tym nic wspoólnego są duuuuuzo młodsi od tamtych, i mieszkają zupełnie gdzie indziej niż oskarżeni, a możesz miec tylko sprawę o zniesławienie. A i ich mama nigdy nic nie piła. Baran jesteś weź ksiażkę poczytaj a pisz głupot bo doprowadzisz do kolejnej tragedii. A pytam gdzei moderator i dlaczego pozwala umieszczać nieprawdziwe informacje???

Nie jest moim zadaniem weryfikacja Państwa wpisów pod kątem prawdziwości. Autorzy sami odpowiedzą za ewentualne pomówienia. Reaguję na zwrócenie mi uwagi, że ktoś przekroczył granicę anonimowości. Moderator.
Obserwujący15.01.2016, 15:44
Napiszmy do Ministra Sprawiedliwości i PIS, aby dopilnowali przebiegu procesu, aby nie powtórzyła się wersja z tamtym z Rabki przestępcą.
a15.01.2016, 15:27
kiedy marsz
nowotarżanka15.01.2016, 15:24
brak słów, boje się o wnuczkę która wraca ze szkoły późnym wieczorem, a bandytów się puszcza, po co, żeby zginął ktoś następny, pokazać zdjęcia abyśmy mogli ich unikać do więzienia i to na długo
mnmnm15.01.2016, 15:19
Moderatorze czy możemy podać /.../

Tak. Moderator.
oooo15.01.2016, 14:47
Słuchajcie niestety nie można podawać do opinii publicznej nazwisk osób zamieszanych, ale jeśli się postaracie to i na fb znajdziecie i od własnych dzieci się dowiecie. Grupka jest znana, bo jak już wcześniej ktoś napisał wystawali pod blokami, na Topolowym również, niby siejąc postrach (tak się przynajmniej czuli, ale po trefnym towarze to i choć co im się mogło wydawać). Ponadto ktoś wrzucił, wydaje mi się błędne naprowadzające imiona, poza Justysią i A. S. brakuje. Popytajcie u młodych ze swoich rodzin - oni wszystko wiedzą.
kasia15.01.2016, 14:34
oj Justyśka ....... :(
alik15.01.2016, 11:33
Maryśka, i inne g*** (w tym dopalacze) + Alkohol = ZRYTY BERECIK (miejsce na pole golfowe) !!!! Nic ująć, nic dodać................
Info15.01.2016, 11:03
Mateusz.S Justyna.S Mirek.F Bartek.B tyle w temacie
ongo15.01.2016, 10:46
Wygarneli leszcze.
Kat15.01.2016, 10:39
Spokojnie kara ich nie minie ludzie już wiedzą kto to mają pojechane i tyle
detektyw15.01.2016, 10:18
Podam tylko że było to w mieszkaniu na Al. 1000 lecia 36 resztę będę dochodził bo też mi na tym zależy żeby ujawnić nazwiska tych wszystkich ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO ŚLEDZTWA
skrucha15.01.2016, 10:18
nie trzeba ich danych podawać, wystarczy wydrukować plakat z ich twarzami, to była by dla nich banicja i kara
nowotarżanin15.01.2016, 10:08
I po co te zdjęcia?? Przecież to odkopany grób! Wstyd redakcjo! Teraz będą pielgrzymki ciekawskich, przykrość dla Rodziny. Adamowski *** straciłeś w moich oczach.
gauss15.01.2016, 10:07
matko, w komentarzach moderator nie opublikuje nazwisk, bo jest to niezgodne z prawem, chętnie napisałbym te które znam, ale nie są one i nie będą podawane publicznie. Zapewne bedzie teraz fala komentarzy jak do obserwatora, ze mam podac swoje. Nie podam, wolałbym nie skończyć jak Michał i podejrzewam ze Obserwator również.
Do Dramat : bardzo optymistyczna wersja, oby Michał M. dostał te 25, ale reszta dostanie pewnie po dwa lata jak nie mniej.
kasso15.01.2016, 10:04
Co to za wyroki to rowerzysta za złamanie zakazu dostaje więcej, czy głodny co ukradnie bo nie ma co jeść. Co jaja sobie robią w prokuraturze czy to ino dla żartów taki wyrok napisali. Ci co pomagali zakopać zwłoki czyli znieważenie od szczała 25 lat puchy a ci co zacierali ślady 15 lat bez względnego i nie ma litości ... A wy ich wypuszczacie by dalej zacierali masakra jakaś na Ludźmierskiej się stała ... A co do tych wszystkich to niech lepiej wyjadą z miasta bo ktoś inny sobie przez nich wyroków na bawi ...
Człowiek15.01.2016, 09:56
Pewnie od razu niech ich wypuszczą jeszcze przeproszą. Za pomoc w ukryciu zwłok i za zacieranie śladów co najmniej ćwiara a tej *** Michałowi M od razu dożywocie ... Co za prawo gdzie żyjemy ... Wypuszczając ich wiedzcie że będą bici strasznie jak ino się pojawią na ulicach miasta będą skończeni lepiej im dajcie ochronki ...
kentaria15.01.2016, 09:50
Chore prawo nic nie poradzimy pozostaje się tylko modlić, żeby przez ten chory system ,kar' takich swirów nie przybywało bo na sąd jak widać niema co liczyć.
wystraszonamama15.01.2016, 09:09
Miejsce gdzie znaleziono zwłoki bardzo dobrze znam,jeździłam tam na rowerze setki razy, chodziłam na ognisko z mężem i dziećmi....Boże...To jest klocek powyżej domu P.*** potem jest zjazd w dół i prawdopodobnie na końcu zjazdu po lewej w lesie...Boję się o swoje dzieci...
...15.01.2016, 09:02
Czy ktoś wie na jakim osiedlu został zamordowany?
Sprawiedliwy15.01.2016, 08:35
Upublicznić ich mordy jak najszybciej, tak żeby było wiadomo kto stoi obok nas, to zwykli zwyrodnialcy i wyroki 3-5 lat, których i tak nie dostaną to kpina z wymiaru sprawiedliwości!
Anonimowy15.01.2016, 08:30
Napiszcie co trzeba anonimowo przez sieć Tor.
faraday15.01.2016, 03:28
strach wyjsc na ulice- jesli mordercy chodzą wolnoLiczą się ich prawa- a gdzie nasze ????
Poinformowany15.01.2016, 02:31
Nazwisk nikt Wam nie poda, ochrona danych osobowych. Dwóch z nich to bracia ***. Obaj wraz resztą paczki chodzą po mieście w mundurach i sieją grożę. Fascynuje ich przemoc , a i ksywki mówią za siebie. Matka ***, nie obchodzi jej co robią dzieci. Znam ich dobrze, jak i większość na osiedlu.
Aneta15.01.2016, 02:07
Jak czytam te komentarze typy 'podajcie nazwisko zabójcy!' 'pokażcie ich twarze!' to rzygać mi się chce. Robicie to tylko dla swojej własnej ciekawości. Jedyne co potraficie to szukać wszędzie sensacji, wkładać nos tam gdzie nie trzeba. Tak was to wszystko obchodzi.. Ciekawość zżera? Ciekawa jestem ilu z was ciekawskich wgl pojawi sie na pogrzebie.
Proszę15.01.2016, 01:06
Matko aresztowane cwaniaki idą a szef zostaje ehh kurka...
tomi15.01.2016, 00:25
Ludzie zrozumcie ten z rabki dostal 15 lat nie dlatego ze przeprosil rodzine zmarlego ale dlatego ze mial prestizowego adwokata ktory bronil nie takich mordercow jak tego z rabki mam nadzieje ze MM z nowego targu dostanie przynajmniej 25 lat ale nie mniej moze jak bedzie mial takuego adwokata to to wyrok bedzie mniejszy.A gdzie policja aby sprawdzac osiedla i podejrzanych jezdza tylko i mandaty wypisuja za przejscie przez droge a jak sie coc dzieje to ich nie ma brak monitoringow na ulicach a bandyci chodza i czuja sie bez karni zamiast inwestycji w drogi bo co roku w nie inwestuja to monitoring niech zainwrstuja ktorych brakuje
Dramat15.01.2016, 00:17
I jeszcze jedno, mam male dziecko I zone. Nie znam ich osobiscie ale wiem o kogo chodzi, wiec jesli ktorys z nich bedzie w poblizu to bede bil, nawet ta laske bo to jest zagrozenie dla mnie I mojej rodziny
Dramat14.01.2016, 23:54
Wypuscli ich bo zeznali ze byli zastraszeni przez M.M. Zamkli go w niedziele, wiedzieli o tym I zaden z nich sie nie przyznal mimo ze nic im juz nie grozilo. Czegos tu nie rozumiem tu im niby grozi zeby sprawa nie wyszla a zaraz sie sam przyznaje I na dodatek caly czas mowil ze zrobil to sam I sam go zakopal. Gdyby im grozil to rownie dobrze moglby ich odrazu sprzedac bo to oznaczaloby ze sie boi wiezienia. Mieli prawie 3 dni zeby wszystko dogadac miedzy soba. Jestem za kara smierci ale w tym wypadku wiadomo ze nawet dozywocia nie bedzie. Dla M.M 25 lat a dla reszty po 10. Byli tam, moze nie dzgali nozem ale we wszystkim brali udzial. Tylko w Polsce moglo to przejsc ze jeden zastraszyl pieciu a potem sam sie przyznal.
Benu14.01.2016, 23:46
Coś w tym kraju nie dobrego się dzieje,islamistów się obawiają a tu można bezkarnie mordować ,dlaczego to w mediach nie było naglosnione czyżby zrobili to nie chcący powinno się takie śniwie upublicznic ,zamknąć na dożywocie bez możliwości skrócenia kary,ale nasze wspaniAłe prawo jest na kozysc oprawcom ,Wszyscy na dożywocie!!!!***!!!* a temu drugiemu z Rabki skrucili na 15 lat bo co,,,,,bo się rozplakal,i przeprosił, co tu jest grane dla mnie to się kupy nie trzyma.
SS14.01.2016, 23:24
Hmm czy ktoś wie gdzie dokładnie w znajduje się miejsce zbrodni?
Wiem że na górze Kokoszków Boczna. Znam tamte tereny ale akurat miejsca ze zdjęcia nie rozpoznaję.
matka14.01.2016, 23:11
Na pewno jest tu wiele osob piszacych ktorzy znaja sprawcow tej tragedii mozecie podac nazwiska aby inni czuli sie bezpiecznie co za was ludzie niech wkoncu ktos bedzie odwazny i napisze a nie komentuje glupot .Albo z jakich osiedli pochodza
sad girl14.01.2016, 23:04
Nienawidze tych oprawcow i tego pie*** mordercy!!!
Grażyna14.01.2016, 23:04
Moja 12-letnia córka boi sie teraz sama wracać ze Szkoły Muzycznej do domu. Boi sie przechodzić koło os. Topolowe i W.Polskiego a musi przejść te trase, żeby dojść szybciej na Podhalańska. Nie mam samochodu, lekcje kończy o różnych porach, ja pracuje do pozna, córka czasem wraca już po zmroku.
Jak ja, matka, mam jej wytłumaczyć, że nic sie jej nie stanie skoro nie można wierzyć w sprawiedliwość w tym mieście?
My rodzice mamy chronić nasze pociechy, ale w tym mieście nie ma gwarancji bezpieczeństwa!
Gdzie jest burmistrz, komendant policji, starosta teraz? Czemu nie wyjda do swoich mieszkańców kiedy ich najbardziej potrzebujemy? Czemu nic nie komentuja? Tutaj potrzebne sa działania włodarzy miasta!

Rodzinie ofiary składam najgłebsze wyrazy współczucia i modle sie za dusze zmarłego Michała.
algida14.01.2016, 22:37
~yoshimitsu ile ludzi zabił w biblii szatan, a ile bóg? zastanów się...
ada14.01.2016, 22:24
obserwator ma racje... powinnismy znac nazwiska tych gnojkow ... i tak powinni byc wytykani palcami... tylko nazwisko i adres mordercy znam a skoro z cala ta smieszna ekipa mam sie mijac to wole wiedziec na kogo uwazac... takie gnojki sa najgorsze.... z nozem i w ekipie sa cfani a jakby im to zabrac to inaczej by spiewali... dozywocie i tyle... a rodzina mordercy lepiej niech wyjedzie z miasta jak sie okaze ze bedzie mial wyjsc i niech zabierze tego sku*****a ze soba jak najdalej...
ola14.01.2016, 22:24
obserwator obserwatora wiekszych glupot nie mogles napisac ? wiesz dlaczego nikogo nie nauczyla smierc /Andrzeja jak to napisales dlatego ze kara dla jego mordercy za mala !!!! i nastepny morderca abo mordercy wiedza jka kara w tym chorym kraju moze ich spotkac i maja to gleboko w d*** !!!!
ola14.01.2016, 22:17
do malgorzata myslisz ze dwa miesiace byli pod wplywem i nie wiedzieli co zrobili ? gdyby nie sytuacja i zajscie przez ktore wygadal sie ten psychol to nikt nie znalazl by biednego Michala
Zalamana14.01.2016, 21:43
Zycze calej ekipie ktora brala w tym udzial, zeby Michal straszyl ich kazdej nocy do konca ich marnych dni. Zeby sumienie,jesli w ogole je posiadaja zezarlo ich do granic. Tyle czasu ani slowa.. Chodzili normalnie do pracy, smiali sie zyli z tym? Spali w tym mieszkaniu gdzie odleciala dusza Michala. Jak mozna,jak? Niech was pieklo pochlonie.
do kruka14.01.2016, 21:38
Jak można było konwencje przyjąć, to można się z niej i wypisać. Jaki problem?

Wrzućcie gdzieś to zdjęcie w końcu. Mamy prawo wiedzieć.
ruda14.01.2016, 21:37
Jak odnależć zabojce na facebooku ?
psychollincho14.01.2016, 21:35
Po drugiej stronie dunajca zawsze byly i zawsze beda najwieksze swiry w nt pam pam pam
zuza14.01.2016, 21:15
Moj brat został zatrzymany na dwa lata jak znależli przy nim marichuane, miał jej niewielka ilosć, niestety nie mieliśmy na kaucje a adwokat nie postarał sie specjalnie! wyrok musiał odsiedzieć...a te gnojki za wspołudział w zabojstwie zostana wypuszczeni! Gdzie tu sprawiedliwośc?!?!?! Patrzyli na to, zacierali ślady, przewieżli ciało zakopali w głowie sie to nie miesci!!! I ponad dwa miesiące chodzili sobie bawili sie w najlepsze , gdy rodzina szukała brata, syna!!! A ta dziewczyna?! Co to za *** bez serca ,wyrzutow itd, jak laska mogła brac w tym udział?!?!??? Co sie dzieje z tymi ludżmi?
yoshimitsu14.01.2016, 21:08
Myslicie, ze szatan nie dziala? Ze zycie duchowe nie ma powiazania z rzeczywistoscia? Oskarzony ma na swoim profilu fb piramide symbolizujaca szatana. "Zalajkowal" rowniez zespol satanistyczny "demonologia" i tutaj ciekawostka - przynajmniej kilku jego znajomych rowniez "polubilo" ten wlasnie zespol. Myslicie, ze przez samo klikniecie nie otwieracie sie na moce zlego? Nawiasem mowiac jestem zszokowany, bo ten zespol dobija prawie do pol miliona polubien;/ Dla porownania wezmy profil np. popularnej teoretycznie duzo bardziej Ewy Farny - niecale 0,8 mln. To pokazuje czym dzisiaj fascynuje sie mlodziez i nie tylko. A zatrzymany znajomy glosnego zaginiecia Ewy Tylman, czyzby nie fascynat okultyzmu? Glosne morderstwo w Rakowiskach, czyz nie podobnie? Media jednak nie mowia chetnie o szatanie - ten jak wiadomo dziala podstepnie i z ukrycia;/
x14.01.2016, 20:53
oni juz wyszli.
Małgorzata14.01.2016, 20:39
Ja mieszkam w Nowym Targu dopiero 2 lata, zawsze myślałam, że Nowy Targ to nieduże i spokojne miasto. Gdy kupowaliśmy tu mieszkanie byli tacy, którzy nas straszyli, ale my nie braliśmy tego na poważnie. Teraz wiem, że to nie chodzi o miasto, tylko o ludzi, a takie osoby mieszkają wszędzie i w Warszawie i w Katowicach i w Nowym Targu.
Bardzo współczuję rodzinie zamordowanego, a co do sprawców, to chyba niemożliwe, żeby Ci ludzie wiedzieli co robią! Pewnie byli pod wpływem, bo nikt normalny czegoś takiego na trzezwo nie zrobi !
Obserwator14.01.2016, 20:29
Cóż się ludziska tak strzępicie, morderca dostanie 15 lat,góra i po 10 wyjdzie za dobre sprawowanie, tak jak morderca Andrzeja, któremu sąd Apelacyjny uchylił dożywocie...no coment
Won z NT14.01.2016, 20:21
Zero tolerancji dla osób które widziały taką krzywdę i pomagały ukryć ciało i sprawę. Jeśli nie dostaną więzienia to jakąś masakra wymiaru sprawiedliwości;(
Smok14.01.2016, 20:01
Kryminalista, przecież od tego masz te instytucje różne, rozmaite, żeby robiły z Ciebie bandziora, choć żeś bogu ducha winien.
won z NOWEGO TARGU14.01.2016, 19:56
zwyrodnialcy będą kanałami chodzić won z NOWEGO TARGU
Ten, co nie zawdzięcza nic tym gnojom.14.01.2016, 19:34
Śmierć śmiercią, przykra sprawa, bo znałem ofiarę, do jednej szkoły chodziliśmy, ale cały czas i nieustannie nasuwa się pytanie: po co nam policja? Przecież morderca sam się zgłosił można by powiedzieć, a co by było jakby się nie przyznał sam i nie wyjawił tajemnicy? Rodzina dalej by była w niepewności, pewnie do lata, bo może by coś wyszło (skoro dół nie taki głęboki), ale znaleźli by pewnie zwłoki, mordercy nie. Zostaje podziękować tej gnidzie, że się sam, przyznał i przynajmniej jakoś odpokutuje, o ile można tu mówić o pokucie, bo życie zostało zabrane i nikt go nie wróci.
zszokowany14.01.2016, 19:17
co za znieczulica, a gdzie świadkowie sąsiedzi? co teleportowali się do tego lasu czy jak?
żadnego dozoru policyjnego? co za kraj
ba14.01.2016, 19:17
Na jakim to osiedlu było?
antY14.01.2016, 19:14
a goście z suskiego i topolowego dalej zawijają w sreberko-to trwa tyle lat i dalej nic.
Kryminalista14.01.2016, 19:10
Ciekawe jak by Pana prokuratora kogoś z rodziny zamordowali czy by tez nie aresztował. na 3 miesiące a ja za 1000zl musiałem siedzieć 44 dni to jest normalnie kpina
Jaga14.01.2016, 18:42
Skopiowany wpis siostry:
Doszły mnie słuchy , ze podczas pogrzebu mojego Ś. P brata ma się odbyć manifestacja dotycząca przeciwstawieniu się przemocy. ... W imieniu moim i mojej rodziny proszę Was , żeby nie odbywała się ona w tym momencie. Chcemy godnie pochować najbliższą nam osobę aby mógł spokojnie odejść od Nas . Jeśli chcecie , mozemy zorganizować marsz wieczorem , sama osobiście bede mogla w nim uczestniczyć.... siostra Michała -Kaśka

Myślę że należy teraz uszanować wolę rodziny i zachować ciszę nad tą trumną. Przez szacunek dla majestatu śmierci i przez szacunek dla cudzego bólu. Zakończmy tę sensację, potraktujmy poważnieśmierć.
karol14.01.2016, 18:38
Ludzie nie nakręcajcie się tak. Kumple Dawida M. zabójcy Andrzeja pod ADHD dostali po roku w zawiasach. Samemu zabójcy Sąd Apelacyjny skrócił karę więzienia z dożywocia do 15 lat. Nie łudźcie się ze w tym przypadku będzie inaczej.
hula14.01.2016, 18:21
to właśnie był taki nasz wiejski nie GANG tylko GONG - mafiozi się znaleźli od siedmiu boleści, dopalaczy się pewnie nawpieprzali (bo tańsze) i im zwoje pomieszało
Dino14.01.2016, 18:20
A ten morderca....chłopie chyba Ci rozum wyparowal do zera. Chyba wogole nie myślałeś o rodzicach co oni będą przeżywać przez Ciebie. Jesteś poprostu *** ale wychowany przez złych kolegów i narkotyki napewno nie przez nich.
sprawiedliwy14.01.2016, 18:18
Całą piątkę do pierdla na 5 lat !
Z dala od Nowego Targu14.01.2016, 18:16
To jest paranoja. Tatuś któregoś bądź tej dziewuchy dał poręczenie majątkowe za dziecko a gdzie ku...byli wcześniej Ci wszyscy rodzice żeby ich pilnować i interesować się nimi. Powinni /.../ na oczach rodzicow zamordowanego. To co oni przeżywali przez 2 miesiące to nawet brak słów. A taka banda chodziła bezkarnie po świecie i widać że dalej będą. Mam nadzieję że sprawę szybko przejmie jakas inna prokuratura bo NT całkowicie papra sprawę. Kto widział żeby uwierzyć mordercom że byli zastraszone przez mordercę. Śmiech na sali poprostu. Może dajcie im jeszcze ochronę! Mam nadzieję że będę cierpieć każdy z osobna tak jak zamordowany w tamtej chwili.

Naruszenie regulaminu. Moderator.
Sis14.01.2016, 18:04
Nazwiska oraz zdjecia tych kryminalistów muszą być podane do wiadomości publicznej, przecież to jest dla naszego bezpieczeństwa... Nie ma co liczyć na sądy bo wiadomo ze ich wypuszczą. Piszecie tu ze nie bo oskarżeni maja rodziny i tym rodzina mogłoby sie coś stać .... A co z nami, dziećmi i młodzieżą ? Każdy normalny człowiek wie ze to nie winna bezpośrednia ojca czy matki bo on tak zrobił, jest pełnoletni sam za siebie odpowiada! Ale nie ujawnianiac i wypuszczając tych zbrodniarzy co przez tak długi czas nie puścili pary jest niebezpieczeństwem dla nas ! Zagranica odrazu publikuje sie zdjęcie ... A w Pl co ? Po co ich chronić ? Żeby im czasem wstydu nie narobić .... Nigdy nie wyleczymy społeczeństwa jeśli tacy ludzie bedą puszczeni na wolność odrazu s morderca po kilku latach! Sądy obudźcie sie bo to co wyprawiacie jest poprostu chore psychicznie!
Matrix14.01.2016, 18:04
PRAWDA jeszcze taką śmiercią okrutną jaką ten chłopak zginą to jak nic dla mordercy krzesło (śmierć za śmierć).
Antoni14.01.2016, 17:49
To bardzo dobrze że jest wiele komentarzy Bo podobnych ćpunów jest wszędzie bardzo wiele .O niektórych tutejszych wie policja .Rozrabiają ,biją się .Klatki w blokach są nieraz zakrwawione Policja przyjdzie,pójdzie i na tym się kończy.Słaba Policja .Słaba prokuratura Ludzie o tym wiedzą i boją się reagować lub zgłaszać władzy aby potem nie oberwać Te komentarze są ostrzeżeniem aby uniknąć w przyszłości tragedii.
Obserwator Obserwatora14.01.2016, 17:48
Wiesz że możesz napisać te "prawie wszystkie" nazwiska ale bądź też taki odważny i napisz i swoje żeby policja nie musiała za bardzo się wysilać i znaleźć twoje iP za wyjawnienie informacji z aktów zbrodni... Dlaczego sam nie napiszesz tylko innych zmuszasz do napisania tych danych? Boisz się Policji? Co najwyżej przecież mogą ci dać 5000 zł grzywnej i 3lata w zawieszeniu co by było oburzeniem pewnie dla cb bo" zwyrodnialcy" chodzą po wolności a twoja mama by musiała za cb zapłacić...
Takie marne prawo14.01.2016, 17:42
Cała piątka po przesłuchaniu odzyskała wolność. Prokuratura zastosowała wobec podejrzanych dozór policyjny a wobec jednej osoby także poręczenie majątkowe. Skandal!!!!!!!
Klimens14.01.2016, 17:41
Szkoda Michała, ale dziwie się że zadawał się z takimi bandziorami...
xyz14.01.2016, 17:40
Ciekawe gdzie jego ubrania! Co z nimi zrobili? Sprzedali?
Kaczor14.01.2016, 17:39
Które to było osiedle????????
.14.01.2016, 17:34
Oni ich wypuszczą? Będzie strach chodzić po ulicy, a poza tym co robił w tym mieszkaniu śp.Michał?
NT14.01.2016, 17:29
Dla zabójcy DOŻYWOCIE a dla całej reszty po 25 lat za współudział w zabójstwie... Nasze prawo jest chore... Dla kobiety co w Zakopanym zebrała 189zł do puszki WOŚP grozi 8lat... Gdzie logika...
sssss14.01.2016, 17:23
tymczasem morderca Z Rabki dotał 15 lat po interwncji sądu apelacyjnego w Krakowie. Co za kraj
aaaa14.01.2016, 17:17
Wszystkim DOŻYWOCIE bez wyjątku jak można patrzeć jak drugi morduje i nawet nie zareagować :(
radny14.01.2016, 17:14
Nalezy omijac Nowy Targ szerokim lukiem .skoro wspolwinni morderstwa sa na wolnoosci , czy chory wymiar sprawiedliwosci chce dopuscic do kolejnej tragedi?
zaniepokojonymieszkaniecNT14.01.2016, 17:13
obserwator podepnij sie jakims starszym telefonem np na rynku w nowy targu do darmowego hot spota i podaj nazwiska - gwarantuje ze nikt Cie nie namierzy. Mam dorastajace dzieci, chce tak samo wiedziec co to za psychopaci, wg mnie sa niewiele mniej winni od zabojcy!!!
rena14.01.2016, 17:10
Pomogli w transporcie zwłok i nie odpowiedzą za współudział? PARANOJA!
cytryn1114.01.2016, 17:04
zabili go na alejach w bloku,a mieszkanie wynajmowala akurat mloda dziewczyna ktora i byla zatrzymana
kkk14.01.2016, 16:59
Czytam tak te komenatrze i stwierdzam , że ludzie którzy piszą o ludziach mieszkających w blokach , którzy w dodatku obrażaja ich to troche nie wporządku . Na blokach mieszkają również pożądni ludzie , którzy maja rodzinę , pracę , wykształcenie . Popatrzcie na siebie a nie piszcie o innych . i przez chwiłę zastanówcie się co piszecie . ! artykuł o czym innym a komenatrze jeszcze z innej beczki...
Aaaa14.01.2016, 16:52
Ty się *** obserwator nie odzywaj bo twoje imię i nazwisko tez znam wiec przestań tu cwaniakowac !!!!!!!!!
swoj14.01.2016, 16:46
Ta cala ekipa grozy to zwykle leszcze z nożami chodzą i zgrywaja kozakow. A boja sie wlasnego cienia .
Pytanie14.01.2016, 16:42
Skąd mamy dyktatorów, skąd ekstremistów
Fałszywych proroków, prawdziwych terrorystów
Nieplanowane twory moralnej degradacji
To skutki uboczne chorej cywilizacji

Skąd biorą się tacy jak my
skoro nikt nie rodzi się zły?
x14.01.2016, 16:37
Do locosBanditiero i julian:
Aż tak niską macie samoocenę żeby w temacie o śmierci młodego człowieka chwalić się jacy to z was recydywiści? Stanie pod klatką i branie narkotyków to dla was powód do dumy? Jeśli tak to żal mi was, bez pracy, bez żadnego widoku na przyszłość, większość z was skończy na psychiatrii albo za kratami. I jeśli morderca jest dla was autorytetem to lepiej by było jakbyście się nigdy nie urodzili.
dera14.01.2016, 16:23
"Ludzie ludziom zgotowali ten los..."

To straszne...
Jestem przerażona... Tak jak chyba każdy z nas...
Skąd tyle nienawiści, skąd tyle zła? Jak można zabić swojego sąsiada, kolegę, mieszkańca tego samego miasta? Nowy Targ! Co tu się dzieje?

Skończmy z tą nienawiścią....

"Dziwny jest ten świat,
gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła..."
.14.01.2016, 16:17
A może ten morderca był w jakiejś sekcie/gangu ? I z całą tą ekipą go pochowali....
Obserwator14.01.2016, 16:12
Ja nazwiska znam juz Prawie wszystkie i z przyjemnoscia chcialbym je podac zeby wszyscy wiedzieli kto to ale niestey nie moge. A co do reszty to nie rozumiem nie ktorych zarzutów do mojej osoby wyrazam tylko swoja opinie od tego chyba sa tutaj komentarze a pytam sie czy to zle ze ludzie powinni wiedziec kim jest morderca i osoby ktore mu pomagaly?
swój14.01.2016, 16:01
Za ,,wręczenie" łapówki policjantkom do 10 lat a za zacieranie i pomoc w ukryciu zwłok do 5 lat.Do kamieniołomu i tam tyrać do końca życia
gooral z siekiera14.01.2016, 15:49
Typowe normalne gangsterki się zachciało... Znam wszystkich... Znam okoliczności... Mieszkanie wyremontowane zaraz po morderstwie. Z kad pieniądze? rodzice bogaci już powiedzieli ze dadzą na adwokatów tylko cicho siedzieć żeby się niedźwiedziej kto... Byli nie pomogli sąd powinien tak samo popatrzeć wszystkich wsadzić przynajmniej na dwa lata niema że bogaty jest Winny i ma siedzieć dziękuję. Michał kolego niech ci ziemia lekka będzie a gangsterów rozliczymy zwłaszcza tego co mamusia /.../.
sys14.01.2016, 15:49
przerazajace ze oni moga wyjsc , przeciez to jest WSPÓŁUDZIAŁ !! i nie zmienie zdania . I że ja na tym osiedlu mieszkam ... wstyd !! ludzie za grama siedza a ten ze zakopal CZŁOWIEKA wyjdzie i bedzie sobie hasał sku...
maćko14.01.2016, 15:35
Coś mi tu nie gra. Jak zginął na blokach / to czyje było to mieszkanie/ Bo przecież nie tych gnojków co go pomogli zakopać. Gdzie właściciel chaty?
sąsiedzi14.01.2016, 15:32
Nikt nie opublikuje nazwisk - wbijcie sobie to wreszcie do głowy. a kary śmierci można sobie rządać, nie ten kraj nie to prawo i tyle. Prawa nie tworzą żądni zemsty obywatele. Chyba nie tylko obserwatora tutaj ponosi bo obserwatora obserwatora chyba też. Pisanie do śp. Michała na portalu jest trochę "wymyślne" nie wspominając już o nazywaniu ludzi "mordercami" - to są zwykli obywatele, którzy boją się o swoje dzieci i rodziny - niestety mają o co - bo morderca żył blisko nas i nasze złe spojrzenie mogłoby zrobić z nas ofiary.
Sx14.01.2016, 15:20
To ,ze jeden psychol zabił to jeszcze można zwalić ze naprawdę psychol ale ,ze 4 młodych ludzi siedzi cicho i nic nie mówi to juz coś nie do zrozumienia,a tu jeszcze ich wypuszcza jakiś /.../ całej grupie psycholi można tylko życzyć aby juz ani jednej nocy w życiu spokojnie nie przespali
Ola 3014.01.2016, 15:13
Jak można się tak zachować Pomagać w ukryciu ciała dla mnie to dramat jak z tym żyli nie mieli wyrzutów sumienia .Przykre to że jest taka znieczulica w śród ludzi .
sąsiedzi14.01.2016, 15:10
Chyba nikt nie widział, że Michał M. zabił i zabijał, najprawdopodobniej był sam - tak się mówi w kręgach jego znajomych. I z tego co mówią to nie była ekipa z Gazdów. Prawda jest taka, że nie jeden raz każdy z nas przechodził koło zabójcy i z tego jaką miał opinię - raczej każdy mógł się cymbał bać, bo ponoć nosił ze sobą nóż i biła mu palma non stop. A do tego używki i ... tragedia gotowa.
aaaaa14.01.2016, 15:10
o co chodzi z ta "ekipa grozy"??
Kamil14.01.2016, 15:06
znałem ofiare i znałem morderce ale i tak smierć za śmierc
Sprawiedliwy14.01.2016, 14:52
Ludzie czy wy nie wiecie jakie sądownictwo jest w Nowym Targu???Siedzi jeden z drugim w podeszłym wieku i tyle na temat żenada Prokuratura w Nowym Targu to jest ZENADA jakich mało żeby was chciało w nocy straszyc tego wam życzę z całego serca
bombel14.01.2016, 14:52
Obserwator Masz racje niech ludzie wiedza jakie to ekipy lataja Po nt
?14.01.2016, 14:47
jestem przerazona - przerazona tym ze prokuratura nie zamierza wnosic o areszt.. to jakis zart?
s14.01.2016, 14:45
a jak zaginął to ktoś napisał, że na Topolce był widziany po raz ostatni
swoj14.01.2016, 14:40
alimenciarzy to bez problemu wysyla sie za kraty,a uczestnikow zbrodni puszcz sie wolno...zaje******!!!
x14.01.2016, 14:36
jemu dozywocie a reszta po 25 lat odsiadki!!!!
www14.01.2016, 14:35
gumiś deklu po jakiego grzyba mieszasz tutaj sprawę karania za znęcanie się nad zwierzętami? I cieciu przypominam ci że w PL maksymalna kara za znęcanie się nad zwierzętami jest 3lata a nie 6. I jak do tej pory były chyba TYLKO trzy wyroki BEZWZGLĘDNEGO więzienia a nie zawiasów za znęcanie się nad zwierzętami - więc jak nie wiesz to nie pieprz głupot.
Jerry14.01.2016, 14:31
Nie opowiadajcie ludzie,że nie wiece kto to.

Ja wiem i się brzydzę..

Mijałem ich niemal każdego dnia siedzących na osiedlu, te paskudne zaćpane ryje z obłędem w oczach, szukających tylko zaczepki lub niewinnej rzekomej prowokacji,żeby kogoś pobić.

Ekipa grozy-śmiech na sali ku***

Każdy szanujący się mężczyzna potrafi bić się na pięści solo a nie bawi się w nożownika a co gorsza w bukakke 8 na jednego plus kobieta ogon.

Dramat.

Z każdej możliwej pracy ich zwalniano, nie mieli co robić to sobie znaleźli hobby
robi14.01.2016, 14:29
Gnoje!
kruk14.01.2016, 14:28
Kara śmierci nie wróci do polskiego prawodawstwa. Zapomnijcie o tym. Karę główną zniesiono w 1998 r. wraz z nowym kodeksem karnym z 1997 r. i zastąpiono dożywociem. W 2004 r. PiS zgłosił nowelizację kodeksu karnego przywracający karę śmierci ale sejm odrzucił ten projekt. Przywrócenie kary śmierci obecnie wiązałoby się z koniecznością wypowiedzenia Europejskiej Konwencji Praw Człowieka wraz z protokołem szóstym (zakazującym stosowania kary śmierci w okresie pokoju). Czyli klapa moi drodzy.
kok14.01.2016, 14:27
To bylo w okolicy Gorczanskiej albo Aleji .... tak ludzie mowia
zwątpienie14.01.2016, 14:18
K*** ludzie idą siedzieć za gram marihuany a te bestie wyjdą sobie tak o, po prostu?
I nadal będą bić, nożować, zastraszać, dilować i ćpać, bo przecież oni tylko pomagali zakopać zwłoki..Nie chce już żyć w tym kraju.
Obserwator Obserwatora14.01.2016, 14:15
Może podajcie faktycznie te nazwiska bo Obserwator już od tej niewiedzy przechodzi samego siebie, popatrzcie na jego komentarze "Podajcie nazwiska",nic więcej nie jest w stanie mądrego wystukać, klient prosi oto żeby być w centrum uwagi i sieje takie plotki na mieście że głowa boli... Normalnie mnie aż oczy łzawią jak se pomyślę że ten koleś wgl nie da do końca swoich dni, w spokoju odpoczywać w lepszym świecie zamordowanemu śp. Michałowi ... Teraz to już nie ma innych tematów do rozmów tylko dręczenie rodziny ofiary zamordowanego Michała waszymi |debilnymi| komentarzami? Myślicie że im sprawiacie przyjemność tym że wypisujecie pod info przebiegu zdarzeń "Kara Śmiecie", "Podać ich nazwiska", ja widzę że to już nie chodzi o sprawiedliwość tylko o ludzkie pożądanie, mówicie sb tylko przed komputerem "Ja się dowiem wszystkiego", "zaraz wszyscy mi odpiszą to co mnie najbardziej interesuje", "Ale ja jestem Super Gość, taki odważny i dociekliwy, ludzie takich ubóstwiają" ... Wstydzilibyście się...
Od razu mówię że nie bronię nikogo, po prostu piszę o waszym zachowaniu, o tym jak się zachowujecie WY. Śmierć śp.Andrzeja powinna nam wszystkim dać wiele do zrozumienia, do zmiany naszych zachowań, niestety nie dała za wiele, ponieśliśmy już kolejną ofiarę, która to we wszystkich obudziła żądzę krwi kolejnych osób. Teraz trzeba zadać pytanie czy WY czasem nie dokonacie następnego "morderstwa", bo jak widzę te wszystkie komentarze to i również widzę w autorstwie kolejnych morderców.

Od strony wszystkich, którzy mają poukładane w głowie -> RODZINIE ZAMORDOWANEGO Michała składam kondolencje, życzę dużo siły aby Państwo mogli tylko i wyłącznie SAMI, bez tych zbędnych i gnębiących Państwa ludzi, mogli przejść przez to życiowe piekło po to aby z Michałem spotkać się znów i poczuć jego miłość bo ona nigdy nie gaśnie. Mało tego PRZEPRASZAMY ZA bandę krwiożerczych zwierząt, którzy sami zdecydowali za Was, że dobre wyszło by Państwu gnębienie Was abyście apelowali o "karę śmierci" kolejnych ludzi, aby tylko się i wyłącznie dowiedzieli tych nazwisk na klepsydrach.

Dla Cb śp. Michał życzeń pisać nie będę bo wiesz co czuje bo Ja czuje że patrzysz na nas z góry. Jeszcze się Mordo spotkamy!.

[*]
Zbulwersowana14.01.2016, 14:14
że co proszę?
Psychopaci, którzy widzieli jak kolega zabija kolegę, nie robiąc nic aby do tego nie dopuścić,ze znieczulicą we krwi rozebrali Michała i zakopali, zatajali fakty w sprawie i mieli czynny współudział w zacieraniu śladów wyjdą sobie dzisiaj wolni jak ptaki i będą chodzili po tych samych ulicach co my, normalni obywatele?
Co to K**** ma być?
Co sie w tym kraju ODP***** ja sie pytam............?????????
mat ?14.01.2016, 14:10
To ta ekipa z Gazdów?
męczennik14.01.2016, 14:04
Za to ze ktos powiedzial ze kupilem poltora kilograma trawki trzymali mnie w areszcie 3 miesiace nie mając zadnych dowodow, a zeby wyjsc musialem zaplacic 130tys kaucji. Brawo polskie prawo. pozdrawiam prokuratorow
Ja14.01.2016, 13:58
Śmierć za śmierć a nie żadne więzienia.Dostaną dożywocie a po 25 puszcza za dobre sprawowanie takie mamy debilne prawo
ppf14.01.2016, 13:57
Chłopak za krzesło na wiecu byłego prezydenta został aresztowany ,kibiców karze się za transparenty, a winnych współudziału zabójstawa prokuratura nie zamierza aresztować ? W błahych po pozorem matactwa ludzie latami siędzą w aresztach chory kraj chory system
gumiś14.01.2016, 13:55
Tak jak by psa zabili i tak zakopali to od razu by po 6 lat dostali a że to człowiek to się muszą zastanowić paranoja.
Obserwator14.01.2016, 13:53
Do Grr A co nozem chcialbys mnie potraktowac jak ten zwyrodnialec ??
vvv14.01.2016, 13:50
Na jakim osiedlu go zamordowali ?
sąsiedzi14.01.2016, 13:45
tyle już historii krąży po NT, że już wszyscy wiedzą kto i nawet mniej więcej jak to zrobił. Poza tym z tego co wiadomo, to po takich obrażeniach to szybko zmarł. A wolno to chodzić raczej nie będą bo przecież pomogli w ukryciu zwłok. Wszyscy o tym mówią, kwestia czasu aż każdy pozna nazwiska w tej małej mieścinie.
patryk14.01.2016, 13:44
szmaciarze!!! tyle moge tylko powiedziec na ich temat. Ludzka znieczulica. Nie miesci mi sie to w glowie.
adeks14.01.2016, 13:42
Chciałbym wiedzieć co to za łebki żeby strzec swoim dzieci. Te ... nie powiem co powinni byc odseprowani od społeczenstwa,
adek14.01.2016, 13:41
na wolnosci dogadaja zeznania i jakos to przeboleją.
:(14.01.2016, 13:41
śmierć za śmierć dla wszystkich i to w takich samych męczarniach .Czy to wazne kto zadał cios tylko a co z tymi co na to patrzyli i nie powstrzymali mordercy .!!!!! Gdzie nasze cholerne prawo .Panie Prezydencie mało już zbrodni gdzie kara śmierci .Może w końcu ktoś zrobi coś z tym prawem .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
obiektwyny14.01.2016, 13:36
ja mozna ich nie aresztować? Tyle osób wiedziało żadna ani jedna nie pomogła nie zgłosiła!
moje zdanko14.01.2016, 13:32
Jakaś łaskawa ta prokuratura dla zwyrodnialców. Tak sobie myślę, ile razy mamusia-prokurator z Krakowa ratowała syneczka z opresji, aż się synuś odwdzięczył...
kruk14.01.2016, 13:24
Było do przewidzenia, że ich nie posadzą do aresztu. śmieszne zarzuty: utrudnianie postępowania, niezawiadomienie o przestępstwie... Powinno być współudział w zabójstwie. Wywiną się jak nic. Szkoda gadać.
piotrek14.01.2016, 13:22
pewnie ...... wypusccie ich jeszcze dzis na wolnosc niech sie caly swiat smieje z naszego wymiaru sprawiedliwosci co za prawo gdzie my zyjemy, nie udzielili pomocy chlopakowi k.... zawiezli i zakopali czy to jest normalne zachowanie czlowieka TYLKO WIEZIENIE DLA TYCH POTWOROW
fan politycznej propagandy14.01.2016, 13:10
podajcie ich nazwiska,bo wiem że wielu z nich się koljarzy albo i nawet zna z widzenia...
hmmm14.01.2016, 13:08
Wiadomo,ze zdjecie Ekipy Grozy zniknelo bo kolega puscil pare i sie przyznal. Tchoze!!!! I kolezkom dupka troche sie zaczela trzesnac i usuneli fotke. Bardzo dobrze ze ich wylapano.... Ale to ze nie beda tymczasowo aresztowani...budzi groze.
sssss14.01.2016, 13:07
też uważam że ktoś powinien podać ich dane, niech ludzie wiedzą kto mieszka koło nich, zwłaszcza że za chwilę ich pewnie wypuszczą i ekipa grozy będzie działać dalej tylko że w mniejszym składzie
grr14.01.2016, 13:06
obserwator podaj swoje nazwisko jak jestes taki cwany tez chcialbym wiedziec kto takie brednie wypisuje
obiektywny14.01.2016, 12:56
Masło maślane
wtf14.01.2016, 12:55
Rozumiem że ci *** którzy z zimną krwią zabrali zapewnie konającego Michała na Kokoszków...rozebrali i zakopali jego ciało będą sobie chodzić wolno??? K...a co za prawo....
Obserwator14.01.2016, 12:50
Podajcie nazwiska wszystkich osob oni wszyscy powinny byc wytykani palcami do konca zycia !!!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl