18.01.2016, 10:27 | czytano: 4339

Białczańskie termy wróciły do starej nazwy

Już nie Terma Białka, ale tak jak dawniej - terma Bania. Białczańskie termy po niespełna trzech latach zmieniły nazwę wracając do starej.
W 2013 roku ówczesny prezes term mówił. - Decyzja o zmianie nazwy Termy ma na celu wspieranie budowy wizerunku i rozpoznawalności Białki Tatrzańskiej. Od tej pory promując nasz obiekt, jednocześnie promujemy miejsce, w którym żyjemy i lokalne wartości, którymi wszyscy się kierujemy. Środki wydawane na promocję Termy z nową nazwą będą działać także na rzecz lokalnych, mniejszych przedsiębiorstw i popularyzację Białki. Liczę, że w ten sposób zwiększy się liczba osób regularnie ją odwiedzających - mówił Grzegorz Wróbel.
Po dwóch latach, niespodziewanie i bez rozgłosu wróciła stara nazwa. Tym razem odbyło się to bez szumnej kampanii informacyjnej. Zmiana ta wiązana jest jest ze zmianą właściciela - przypomnijmy, iż w listopadzie 56% udziałów w termach kupiła spółka Viriditas.

- Myślę, że Białka i Bania na tym nie stracą w żaden sposób. Dogadujemy się z nowym właścicielem i nawet zaczęły się pojawiać pomysły na kolejne inwestycje - mówi "Dziennikowi Polskiemu" Józef Dziubasik, twórca Bani.

r/ źródło: "Dziennik Polski"
komentarze
europodatnik21.01.2016, 12:02
"tyle w temacie" - dziękuję za twoją pochlebną opinię, bo tak właśnie ją odbieram.
Miejski.20.01.2016, 08:47
Spokojnie białcon, nie s*** żarem, bo ci w dupce żyłka pęknie.

Po pierwsze to nie budowaliście za swoje biedaki.
Po drugie to dawno by stało w Nowym Targu, Ostrowsku jakby nie układziki.
Po trzecie przez takich szczekaczy jak ty właśnie może się wszystko obrócić. Ludzie nie są głupi tylko się boją, ale ludzie od dłuższego czasu dokumentują co i gdzie robią i uwierz mi to jak ludzie pracowali w tych kompleksach za unijne pieniądze - gdyby to wyszło tak by wam brakło białki sprzeedać, zeby wrócić unii za te rarytasy turystyczne.

I stanie, bo homorukiego odsuneli od władzy i nie utrzyma swojej białczańskiej strefy wpływów, a wy się najzwyczajniej w świecie przejecie ludziom, ba już się przejedliście jak Zakopane, tylko póki co to nie ma jeszcze alternatyw, ale już niedługo, niedługo...

I w grucie rzeczy to zabanym malućkim człowieczkiem jesteś, bo podejrzewam, że jednym z tych właśnie sługusów, tylko u siebie, w sensie pan z białki, haha. To, że tam w Białce kilku ludzi ma kasę, nie znaczy, że się wszyscy podpinać jako bogacze, bo to Waksmundem zalatuje: kupuj chiński bo tanie częśći!
tyle w temacie19.01.2016, 21:49
europodatnik swoim komentarzem udowodniłeś klasę i kulturę osobistą.
BIAŁCON19.01.2016, 16:11
EuropodatniK .ZnowU bym sobie pojechał do AMERYKI .
europodatnik19.01.2016, 13:13
BIAŁCON !
Co taki nerwowy jesteś? Nie cwaniakuj, bo tobie wszyscy turyści ratują zadek. Co byś robił leniu, gdyby nie było gór w okolicy? Skoro jesteś takie panisko i pogardzasz wszelkimi sługami, to bądź chociaż uczciwy i zapłać im godną pensję na umowę o pracę, zapłać podatki zgodnie z prawem, utylizuj swoje śmieci a nie pal ich w piecu, zapłać za reklamę przy drodze i na deser naucz się pisać po polsku! Trochę pokory dla otoczenia, smrodzie jeden!
BIAŁCON19.01.2016, 10:46
tak , na pewno z Was oscypy , to mamy zaj.... korzyść .Plujecie tylko jadem na nas z Zawiści , zazdrości , że niby u nas śmierdzi , że nie ma kanalizacji , że ośle łączki , że śmierdzące termy .Dość tego . Gdyby nie Białka to Wy ze wszystkich okolicznych wioch , co byście z oscypkami , skarpetkami , czapkami i innymi doooperelami robili .Życie Białka Wam uratowała , macie pracę , pomywacze , ochroniarze , i wszelkiej maści słudzy .Jeszcze macie czelność narzekać.Morał taki , "jak się nie ma miedzi , to się na d*** siedzi " .Kto Wam broni swoje wyciągi i baseny robić .Proszę do dzieła .
europodatnik19.01.2016, 09:24
No to teraz ci czterej warszawiacy *** z Viriditas-a pokażą góralom gdzie raki zimują! Spółka jako holding finansowy powstała we wrześniu i po dwóch miesiącach kupiła termy.
Prezesem spółki jest Pan Terentiew. Wiecie kto to?
dd18.01.2016, 21:30
Wszystkie sąsiednie wioski mają zniżki na wyciągi dla swoich tylko nie Białka. Ale tam się dba o swojego klienta.
rytm18.01.2016, 21:17
A kto kupił? niemcy?
to ja18.01.2016, 17:56
dlatego ja jadę do bukowiny tam mają zniżki dla miejscowych
zatrudnony18.01.2016, 17:30
tak w skrócie o terma Bani od strony pracownika za rządów nowej Pani Prezes: zwolnienia, umowy zlecenie, brak przedłużenia umowy dla dziewczyn które zaszły w ciąże. Niech żyją górale!!! wiem wiem Was cepry to guzik obchodzi:)
Góral18.01.2016, 13:37
Szkoda ze zniżek nie ma dla stałych klientów z powiatów nowotarski... Sam dawniej byłem częstym klientem i polecałem zawsze innym aby skorzystania. Niebawem otworzą się termy chochołów może pomyślą o swoich...
Kobyła18.01.2016, 10:51
Moze tez wrócą zniżki dla mieszkańców regionu...
Zobacz pełną wersję podhale24.pl