10.02.2016, 14:08 | czytano: 1780

Burmistrz gotów do rozmowy o wysokich cenach ścieków

Burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda zaprosił do rozmowy autorów petycji sprzeciwiającej się wysokim cenom ścieków w gminie.
O sprawie pisaliśmy w tekście "Ruch Społeczny "Wpuszczeni w kanalizację" zebrał półtora tysiąca podpisów. Chce niższych stawek i kontroli Urzędu Ochrony Konsumenta i Konkurencji".
"W odpowiedzi na petycję Ruchu Społecznego "Wpuszczeni w kanalizację" złożoną w dniu 04.02.2016 w sekretariacie Urzędu Miasta w Szczawnicy, zapraszam organizatorów akcji Pana Tomasza Hurkałę - Radnego Powiatu Nowotarskiego, byłego Sekretarza Miasta oraz Jeroena Lenssincka do spotkania przy współudziale mieszkańców Szczawnicy, Szlachtowej i Jaworek, na którym obydwie strony będą miały szansę przedstawienia swoich stanowisk. Dotychczas inicjatywa z Państwa strony jest szeroko komentowana w miejscowych gazetach i tylko spotkanie przy współudziale zarówno mieszkańców jak i dziennikarzy niezależnych mediów jest szansą na kompleksowe wyjaśnienie wszystkich aspektów związanych z kanalizacją w Szczawnicy a nie tylko populistyczne nagłaśnianie tematu rozbudowy kanalizacji i związanych z tym cen ścieków. Zapraszam do współpracy i proszę o kontakt w sprawie organizacji spotkania" - czytamy w komunikacie przesłanym do naszej redakcji przez szczawnicki magistrat.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Zatroskany11.02.2016, 09:53
Przy zarobkach burmistrza ,oraz tego ,że korzysta on w dużej części z darmowej toalety, płatnej przez podatników nie jest pan burmistrz zainteresowany obniżaniem stawek za wodę i ścieki w Szczawnicy.chociaż takie działania przynosiły by popularność wśród mieszkańców.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl