18.02.2016, 14:20 | czytano: 10654

Prezydent Andrzej Duda w Rabce-Zdroju. Gwizdy i pozdrowienia (zdjęcia)

Fot. Robert Miśkowiec
Andrzej Duda przyjechał do Rabki-Zdroju około godz. 13. Wizytę w uzdrowisku rozpoczął od odwiedzin LO im. Romera, w którym znajduje się tablica upamiętniająca śp. prezydentową Marię Kaczyńską. Prezydent spotkał się m.in. z uczniami, dyrekcją i nauczycielami, a także samorządowcami.
Przed szkołą witali go m.in. burmistrz Ewa Przybyło, starosta Krzysztofa Faber, dyrektor szkoły Marek Świder i posłanka Anna Paluch. W liceum byli też wicepremier i minister kultury Piotr Gliński, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, senator Jan Hamerski i poseł Edward Siarka. Obecna była też córka śp. pary prezydenckiej Marta Kaczyńska.
Na teren szkoły wpuszczeni byli tylko zaproszeni goście. Wejść pilnowali policjanci, strażnicy miejscy i funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu. Na ulicy przed szkołą przekrzykiwali się zwolennicy i przeciwnicy prezydenta. Członkowie Komitetu Obrony Demokracji zorganizowali demonstrację z transparentami. Manifestanci czytali na głos Konstytucję RP, wykrzykiwali hasła i gwizdali, gdy pod Liceum Ogólnokształcącego im. E. Romera przyjechała głowa państwa. Próbowali ich zagłuszyć zwolennicy prezydenta. Jedni krzyczeli "Zdrada" inni "Witamy pana prezydenta".

Policja musiała kilkukrotnie uspokajać głośne dyskusje, ale nie doszło do żadnych incydentów.

Po wyjściu ze szkoły prezydent, podobnie jak ministrowie, robili sobie pamiątkowe zdjęcia z uczniami i radnymi.

Z liceum kolumna prezydencka udała się do Zarytego. Na stoku Polczakówka prezydent ma wziąć udział w Memoriale Narciarskim im. Marii Kaczyńskiej.

r/
Może Cię zainteresować
komentarze
oli25.02.2016, 00:44
Wydaje mi się,że ci z KOD-u mają ''gwarancję'' i asekurację przez to ,że są w KOD-zie.Każdy inny by był opluty ,że protestuje a te gnojki plątają się bezkarnie , mącą i wciskają kłamstwa.Czy nie ma na tą bandę sposobu,czy nie ma paragrafu prawnego na te mendy. A może nie chcą tego g... ruszać bo był by większy smród.
Donald20.02.2016, 12:24
@ Wojtek
Jest taka zasada ze zeczy czeba nazywać po imieniu !!!!
Fakty to nie przemysł nienawiści !!!
Wojtek20.02.2016, 08:44
Czytając poniższe komentarze zostaje tylko "pogratulować" obecnemu prezydentowi stronników i ich stosunku do osób krytycznie oceniających jego postępowanie. Jak do słów prezydenta o dialogu, wsłuchiwania się w głos narodu, szanowaniu oponentów i opozycji itd, mają się wasze słowa świniach, debilach, baranach, wyleniałych lisach, pijanych zającach, zdrajcach, najemnikach, prowokatorach którzy w końcu dostaną po ryjach ( wszystkie określenia pochodzą z tego forum). A może PAD też myśli tak jak Wy ?. Ktoś, kiedyś wymyślił takie pojęcie: przemysł nienawiści. Teraz jak znalazł. Pozdrawiam wszystkich zwolenników PAD.
agh19.02.2016, 21:30
Ha! cysorz to mo klawe zycie,zakopane, nowy targ, rabka, byle chleba, wina i igrzysk....
cela19.02.2016, 16:40
do simple a moze ujawnij swoje madralo...
ppf19.02.2016, 13:51
Panie Prezydencie prosze nie ulegać naciskom szechterowej gadzinówki Żołnierze Wyklęci to nie faszyszści .Na łamach GW syn Hansa Franka atakuje polski rząd, ,,przewiduje, że obalenie rządu PiS jest możliwe, ale pod warunkiem, że na ulicę wyjdą "miliony" ludzi. "Wierzę, że dacie radę. Polacy to cudowny naród anarchistów" - stwierdził Frank.''
Na gnIDĘ czy Pokłosie poszła publiczna kasa ,a blokowawny jest film WOŁYŃ Smarzowskiego reżyser musi ,,żebrać'' na yutube o pieniądze na dokończenie filmu , a miała być DOBRA ZMIANA
hmm19.02.2016, 13:33
mieszkaniec ale wiesz że prezydent Lech Kaczyński zginął w katastrofie smoleńskiej? Zdajesz sobie sprawę, obecnie decyzyjny wpływ na politykę ma jego brat Jarosław? Ale jeśli chcesz "grzechami" brata obarczać Jarosława to w takim razie twój idol - Michnik powinien wylądować w więzieniu za zbrodnie brata. Myśl lemingu...to nie boli.
lukicic2505019.02.2016, 12:49
Kto wreszcie da KOPA ty KODowcom?
hmm19.02.2016, 12:43
123 weź jeszcze do tego grona "zasłużonych" dodaj "profesora" co z Auschwitz wyszedł ze względu na zły stan zdrowia :D Kolejny co prawdy nie zobaczy choć się o nią potknie.... Niesioł -konfident , Bolek -konfident , o Bronku szkoda gadać....jakimi by "bohaterami" nie byli, koniec końców weszli w układ zapewniając zbrodniarzom i ekipie poprzedniej spokojne i dostatnie życie przez kolejne już 26lat... Teraz zza grobu Kiszczak zrobił w końcu przysługę dla Polski wiec poczekaj a zobaczysz jak kolejne twoje "autorytety" legną w gruzach..
królik19.02.2016, 11:49
rzygać mi się chcę jak widzę tych oszołomów z KODu
mieszkaniec19.02.2016, 11:15
@hmm
Nic mi się nie pomyliło, uczestniczył w rozmowach Lech Kaczyński, a to chyba dla takiego wyznawcy PIS-u jak Ty ważniejsza osoba od Jarosława, dlatego napisałem "Twój Kaczyński". Szanowny adwersarzu argumentów widać brakuje, a i z czytaniem ze zrozumieniem też problemy. Uczciwie należy przyznać, że Lech Kaczyński aktywnie działał w nurcie solidarnościowym w przeciwieństwie do swojego brata bliźniaka.
12319.02.2016, 09:14
@hmm. Mówisz: "Jakim ślepym lemingiem trzeba być żeby nie załapać, że skoro przez 25 lat rządów układu z Magdalenki nic na Kaczyńskiego nie wypłynęło to znaczy że niczego takiego NIE BYŁO!"- to ci odpowiem dlaczego., bo Kaczyński był tchórzem w tamtych czasach i siedział pod łóżkiem ze strachu, gdy inni wyszli na ulice i walczyli. Dziś opluwacie legendy tamtych lat. ludzi którzy siedzieli w więzieniach po to, żebyś ty mógł żyć spokojnie. Niesiołowski spędził kilka lat w więżieniu ,bodajżę 7 łącznie, Prezydent Komorowski był internowany , to tylko ci których wymieniłeś, a takich było wielu. Dla mnie to bohaterowie a Kaczyński to tchórz z gębą frazesów, który na czyimś bohaterstwie które obraca w perzynę buduje sobie polityczny kapitał. Otoczył się prokuratorem peerelowskim Piotrowiczem, Jasińskim- dawnym działaczem PZPR-skim,komuchem, którem dziś dał wysokie stanowisko w Orlenie. To ci nie przeszkaza? Dziś słowo komunistycznego prokuratora jest wiarygodniejsze dla ciebie, niż słowo ludzi którzy siedzieli w więżieniach w tamtych czasach?
PiS19.02.2016, 08:29
Do Moderatora. /.../

Odpowiedź przesyłam na mejla. Moderator.
mieszkaniec19.02.2016, 07:48
@Pawrl
Krótko, bo i tak wyznawców PIS-u żadne argumenty nie przekonują. Po pierwsze jaki związek z bezprawnym zastosowaniem prawa łaski w stosunku do Kamińskiego i innych ma prowokacja i propaganda TVP w sprawie sędziego Łączewskiego, po drugie PO wybrała dwóch sędziów bezprawnie co orzekł TK, obowiązkiem PAD było zaprzysiężenie trzech wybranych prawidłowo sędziów, po trzecie o tym, że PAD co najmniej trzykrotnie złamał konstytucję mówią uznani konstytucjonaliści, zdanie przeciwne ma autorytet prawny PIS-u prokurator stanu wojennego. Twoje argumenty są zatem chybione, ale to Twój problem, żyj dalej w przekonaniu, że "Jarosław Polskę zbaw", kiedyś obudzisz się z ręką w nocniku.
hmm19.02.2016, 05:53
mieszkaniec ,Kaczyńscy ci się pomylili...taki "drobny" szczegół :D No ale czego się po czytelniku Wyborczej spodziewać :)
lola19.02.2016, 00:33
Super ze Pan Duda byl w Rabce ale zapraszam do busa i z Rabki do Zakopanego tak codziennie dojezdzajo setki ludzi korki korki zeby dojechac na noc na 19 wyjezdzam o godz 16 to jest zycie moze cos zrobicie z to zakopianko najlepiej zamknoc bedziemy na piechote,,,,
Pawrl19.02.2016, 00:00
@ mieszkaniec
Kojarzysz sędziego łaczewskiego ? dziwne ze 3 wyroki innych grup sędziów były dla Kamińskiego uniewinniające a sędzia Łaczewski chciał współpracowac z znanym dziennikarzem w celu zdyskredytowania rzadu !!! A jego pokrętne tłumaczenia ze jego komputer został zaatakowany przez hakera sa śmieszne bo dziwnym trafem zjawił sie na spotkanie z dzienikarzem !!!!jesli chodzi o trybunał to nie chce mi sie pisać teraz o tym całym zamieszaniu ale PO złamała wymogi we władnej ustawie zgłaszając kandydatów na sędziów nie dopełniła wymogów czyli prezydium i 50 posłów !!!!! z twoich wcześniejszych wpisów sadze ze pewnie o to ci chodzi
Prezydent nie złamał konstytucji !!! Dobranoc
Tu18.02.2016, 23:30
Co Ty na to Moderator?/.../

Podobało mi się.
Na dalszą rozmowę zapraszam tu: moderator@podhale24.pl
michał18.02.2016, 23:25
moderator /.../

Proszę mi nie grozić. Pańskie "znajomości" nie robią na mnie wrażenia. Odsyłam do regulaminu na dole strony. Jeśli czegoś @michał nie rozumie - służę pomocą: moderator@podhale24.pl.
mieszkaniec18.02.2016, 23:15
@hmm
Zapomniałeś tylko o jednym drobnym szczególe, w Magdalence Twój Kaczyński też był i czynnie uczestniczył.
Wujek18.02.2016, 23:12
do "przejazdem"
to nie jest konstytucja Kwaśniewskiego. To jest konstytucja Rzeczypospolitej. Nie ma innej.
Więc przestań bredzić
:)18.02.2016, 23:04
dxl ty naprawdę wierzysz w to co bredzisz? Nie spodziewałem się że kwik świń odrywanych od koryta tak zlasuje lemingom mózgi :D
michał18.02.2016, 22:41
dramatycznie. /.../

Proszę spróbować wyartykułować swoją opinię bez wulgaryzmów. Moderator.
przejazdem18.02.2016, 21:53
mieszkaniec, przestań już tak wielbić tą konstytucję Kwaśniewskiego :) I jak narazie prezydent konstytucję "złamał" tylko według obrońców koryta. Apropo TV, ty byś nie załapał jak by obiektywizm stanął koło ciebie i "kopnął cię w kostkę" :D
hmm18.02.2016, 21:47
mieszkaniec tak pewnie jak twoi "bohaterowie" Niesioł i Bolek...biedni ucisnieni:D Jakim ślepym lemingiem trzeba być żeby nie załapać, że skoro przez 25 lat rządów układu z Magdalenki nic na Kaczyńskiego nie wypłynęło to znaczy że niczego takiego NIE BYŁO!
dxl18.02.2016, 20:57
Mam nadzieję, że Jaruś będzie się kiedyś w pielke smażył za to, że tak podzielił polski naród.
mieszkaniec18.02.2016, 20:41
@kwk
Twoja troska o znajomość konstytucji jest jak najbardziej zasadna, świadomi obywatele powinni znać ten akt prawny, ale bardziej zatrważające jest gdy prezydent kraju łamie konstytucję, może przy najbliższej okazji przepytaj o to PAD.
Tak na marginesie, że TVN "wyprał ludziom mózgi" to rozumiem, ale że jak najbardziej "słuszna i politycznie poprawna" tvp info pod wodzą p. Kurskiego "robi pranie mózgu" tego się nie spodziewałem :).
kwk18.02.2016, 20:09
Może tak przepytamy na jakiejś demonstracji tych kodowców ze znajomości konstytucji. Założę się, że 90 % nie zna w ogóle konstytucji, bo to najemnicy, albo wyprane mózgi przez tvn i tvp info.
mieszkaniec18.02.2016, 19:38
@hmm
Jakoś to nie przeszkadzało Twojemu Jarosławowi przyjąć posadę w kancelarii tzw. agenta Bolka. Nawiasem mówiąc Twój idol w czasach gdy ludzie trafiali do więzień i interny za poglądy polityczne, za walkę z ustrojem spokojnie siedział u mamusi w domu, być może masz rację, że nie podpisywał lojalki, był tak nie liczącą się osobą w opozycji, że nawet bezpieka Go ignorowała.
góral18.02.2016, 19:36
jedna pani z kodu to poszła za piwo widać że KOD same /.../ genetyczne
Paweł18.02.2016, 19:36
Oglądam TVN :) i nawet tam pozytywnie i ciepło wypowiadają sie o prezydencie szok ! I niedowierzanie !
A co do spadku poparcia i ludzi którzy rzekomo czuja sie oszukani to chyba wsród elektoratu Bronka oni nauczeni słowotoku bez ładu i składu oraz dziwnych prostackich zachowań nie sa w stanie zrozumieć co Andrzej mówi i tego ze zachowuje sie jak przystało na głowę państwa
king-kong18.02.2016, 19:26
Jeśli chodzi chodzi o KOD. Sami platni ludzie... Skad oni tam do Rabki przyjechali sam Bog raczy wiedziec.A ze platni?Pani ze szczekacza(czyt mikrofonem:) wystepuje w plaszczu Dasqual cena.2500.....
12318.02.2016, 19:25
do Jadwisia spod Regli. Teraz przyszły nowe świnie do koryta
hmm18.02.2016, 18:58
mieszkaniec, ty się nie martw. Patrząc na średnią wieku KODofilów to sami popadają - bez rozlewu krwi. Co do "lojalki" Jarosława to musisz mieć strasznie namieszane w głowie przez TVN ( pomijam już nieaktualne i nie prawdziwe informacje) skoro wierzysz że Kaczyński był po tej samej stronie co agent Bolek i dlatego taką "miłością" do siebie pałają przez tyle lat :D
wefw18.02.2016, 18:50
kod POpaprańców złamany - weźcie się do łopaty a nie do wiecowania - koryto nie wróci
aR18.02.2016, 18:39
Pan Prezydent czy inni ludzie władzy powinni co tydzień odwiedzać Rabkę, a to temu iż od wczoraj do dziś wieczór na ulicach nie było ani jednego "zapijaczonego obszczymura" których to w zwyczajne dni jest zatrzęsienie, zwłaszcza w okolicy "cygańskiej wioski" zwanej też Manhattanem....
115KM18.02.2016, 18:04
Tylko 19% Polaków zagłosowało na PiS. Co piąty Polak tylko PiS zdecydowanie poparł, a już wśród tych 19% jest wielu, którzy czują się oszukani. Pokorniej, bo nic nie jest dane na zawsze
mieszkaniec18.02.2016, 18:04
@ KODowcy gdzie sa wasze teczki?
Jak widać po Twoim poście masz poważne dylematy, może nie przejmuj się tak teczkami KOD-u, podobno w szafie znaleziono lojalkę Jarosława :). Tak na marginesie czytając te wszystkie wpisy wyznawców PIS-u ogarnia człowieka smutna konstatacja, w tym kraju dojdzie do rozlewu krwi, fanatyzm PIS-owców jest przerażający.
przenieść tablicę ze szkoły !18.02.2016, 17:58
aha i pozostali nie plećcie jakbyście się omułki najedli ( stare powiedzenie góralskie) ... Pan prezydent jest cienki , oddałem głos na niego i przesadziłem jak 3 miliony Polaków - miałoby być dobrze a jest jeszcze GORZEJ.
Tablica winna być przeniesiona ZE SZKOŁY .. w szkole nie prowadzi się polityki (tak ostatnio nawoływał wojewoda nowy w NTargu podobno z PiS)
góralka18.02.2016, 17:50
KOD ważniejszy od prezydenta, nie jest wam wstyd pisuary
G618.02.2016, 17:46
@ rabczanin
Wejdź na stronę prezydenta RP i zobaczysz co zrobił z kim sie spotkał, jak sie zachowywał ze nie gonił po krzesłach jak małpa !!!!!
Nowotarżanian z wyboru18.02.2016, 17:41
18 kodowców. Łał. Tym razem im obrodziło. ;-)
mieszkaniec18.02.2016, 17:16
KOD spoza Rabki wysilał się ile mógł/chociaż kilku sprzedawczyków z Rabki się koło nich kręciło/ I tak nie zagłuszyli Rabczan którzy tłumnie z radością witali naszego Prezydenta .
haha18.02.2016, 17:07
kaz, tabletki ci się przeterminowały..albo źle KOD zeskanowałeś jak kupowałeś i te ci zaszKODziły... :P
A18.02.2016, 16:55
Cały ten PIS z prezydentem na czele pachnie jedną wielką komuną. Naród, wola narodu, dla dobra narodu ale zawsze kosztem obywateli, by Polska była wielka. Jak za PRL-u. Co zrobić, taka mentalność.
emeryt18.02.2016, 16:55
na zdjęciach widzę TW Meteora ... on też witał
Tymek18.02.2016, 16:53
Tych z KOD powinna policja wylegitymować bo mieli trochę brudne te transparenty .Tak jak by byli na etacie i jadą gdzie potrzeba albo gdzie im Kijowski rozkaże. KOD uwielbia byłego prezydenta Bronisława za uczciwość bo za niego poginęły tylko obrazy nie powykręcali baterii i umywalek jak ci w Legnicy.Oni niby bronią konstytucji ale w rzeczywistości ten skrót oznacza Komitet Obrony Darmozjadów.
KODowcy gdzie sa wasze teczki?18.02.2016, 16:50
Ciekawe ile "młodzieżówki" z KODu ma teczusie w jakiejś szafie Frasyniuka, Jaruzelskiego, a może Kiszczak w ogródku coś zakopał. Ech, zapewne się mylę bo za małe ludki ci z KODu rabczańskiego, aby tacy "wielcy" ich trzymali w szafie...
jas18.02.2016, 16:49
szopka za naszą kasę
bełKOD18.02.2016, 16:42
KOD?? Poprzedniej władzy bronicie?? Trzy lata temu doszło do prywatyzacji jednej z kopalń. Przetargiem kierował ówczesny minister. Przetarg wygrała firma (zarządzająca przez polskiego miliardera) oferująca cenę o ponad 110 000 000 mniejszą od innej oferty. Po tych trzech latach prezesem spółki został były minister a 4 kolejne osoby z tej samej partii zasiadają na wysokich stanowiskach tej spółki. Przypadek?? Gdzie wtedy były media! Ten przykład to tylko kropla w morzu.
haha18.02.2016, 16:28
Obrońcy Koryta , gdzie byliście jak zdrajcy z PO łamali konstytucję? Jak okradali naród z OFE, jak sprzedawali za bezcen Polskę? Swoją drogą "młodzieżówka " niezła :D /.../
acha18.02.2016, 16:24
Rabczanin, lemingu...Chiny, mówi ci to coś? I to jest pierwszy lepszy przykład. W ciągu tych paru miesięcy kadencji zrobił więcej niż Bredzisław POmyłka przez całą...tyle tylko że Bredzisław NIC dobrego dla Polski nie zrobił.
PO=KOD=zdrada18.02.2016, 16:21
Oj KODofile....wyłażą wam "trupy z szafy" i raz na zawsze będzie wiadomo kto jest kto . Kto był i jest zdrajcą i kto zdrajców Polski popiera.
tutejsy , ale nie swój18.02.2016, 16:13
W tym kodzie to sam kwiat Rabki , ale myślę ,ze i niektórzy na gościnnych występach. Ciekawe za jaką kasę dziś stali , czy wystarczy góralska dniówka czy była jakaś ekstra nagroda bo trudne zimowe warunki .Prowokatorzy - skończy sie jak dostaną kiedyś po ryjach , tylko tak by nie wiedzieli od kogo .A może właśnie na to czekają i prowokują do tego , by mieć argument jacy są prześladowani ???
mieszkaniec Podhala , ale nie dowcipny18.02.2016, 16:07
Jak wam się wydaje? Gdyby nie było w Polsce demokracji , to tacy dowcipnisie z transparentem zakodowanym mieli by możliwość tam bezkarnie stać , odgrażać sie głowie państwa - Prezydentowi i rozrabiać jak pijane zające? Wydaje mi się ,że nie byłoby takiej możliwości , bo dawno by ich spisali , wsadzili do suk i wywyezli do lasu ,a tam spałowali i puścili wolno. Zastanówcie się debile/ to i tak delikatnie napisane/ komu robicie dobrze ? Na pewno nie Polsce .
kaz18.02.2016, 15:47
Prawdziwi Polacy zKODU! Polska jest z WAS dumna.
LUCJA18.02.2016, 15:41
Najemnicy przyjechali z transparentami ale Rabczanie ich zagłuszyli i cudownie przywitali PANA PREZYDENTA
Psss18.02.2016, 15:36
Zealots I to sa wszyscy podhalanie.......
Do Jadwisi18.02.2016, 15:34
Ten się śmieje kto się śmieje ostatni....przypomnimy
anna18.02.2016, 15:34
Zwolenników ma Pan prezydent tylu ilu miał.
Pisanie że poparcie znika - to zaklinanie rzeczywistości metodą "fachowców "z czerskiej. Nie przejdzie taka bujda.
Witamy serdecznie naszego prezydenta.
ftograf18.02.2016, 15:32
Zdjęcia zrobione są przed przyjazdem czy po przyjeździe bo nie widzę Prezydenta. Panie fotograffff litości!!!
Scensliwy gural18.02.2016, 15:29
Jakaś nie wesoła mina u naszego Prezydenta chyba mu nie do śmiehu że coraz więcej ma niezadowolonych wyborców, skoro na ulice ludzie wychodzą, na Podhalu też mu poparcie spada.
Orawiaczek18.02.2016, 15:26
Odzywa się na forum stado baranów z Rabki i okolic
Demokracja18.02.2016, 15:24
KOD swoje robi, przynajmniej rządzący mają lęk gdziekolwiek się wybiorą w swoje podróże po Polsce
śmiech18.02.2016, 15:23
Kodowa młodzież:):):):):) Stare wyleniałe lisy. Przypomniała mi scena z MISIA. Był tam taki "młodzieżowiec" proponujący wartę "młodzieżową" przy nowozakupionych parówkach z okazji 31 okrągłej rocznicy "naszego przedsiębiorstwa". Podobny do tych tutaj wyleniałych kodowców.
Rabczanin18.02.2016, 15:23
jasiek. Masz rację tylko gwiazdorzy jeżdżąc po Polsce a jak na razie nic nie zrobił sam od siebie.
anty simple18.02.2016, 15:21
do "simple"
nie strasz nie strasz bo się wiesz.... zesr.....
najlepiej pokaż swój pyszczek przystojniaku
ens18.02.2016, 15:20
KOD - półgłówki - od nosa w dół
Polak18.02.2016, 15:17
Poproszę o zdjęcia tych z KOD-u - chcę poznać twarze wroga
baciok@18.02.2016, 15:00
Tak patrzę i żeby nie było tak jak z Bolkiem Wałęsą . Pamietam jak w latach 90-95 na Podhalu byl witany. Pamietam osoby które w zależności z której strony wiatr zawieje ustawią sie zawsze z kierunkiem. Jak to mówili starzy towarzysze z Rabki- zawsze na lini.
Pana Prezydenta będziemy oceniac po jego dokonaniach. Ocenię go po 6 miesiącach. Dla mnie wyznacznikiem jest stary wiek emerytalny( z postulatem Solidarności- staż pracy) i podniesienie kwoty wolnej od podatku. na razie czekam spokojnie.
Szczęśliwy góral18.02.2016, 14:55
Dzieci z KOD-u im też trzeba wybaczyć.Pozdrowiam Pana Prezydenta w imieniu tych co na niego głosowali.Raduje się serce na taki widok.
DD18.02.2016, 14:47
Witamy pana prezydenta
Jadwisia spod Regli18.02.2016, 14:46
Cały ten żałosny KOD - komitet ochrony debili. Innymi słowy kwik świń odsuniętych od koryta. Kto wie o co chodzi ten rozumie.

Szacunek dla Prezydenta !!!
jasiek18.02.2016, 14:44
jeszcze nic pożytecznego nie zrobił, tylko jeździ po Polsce za nasze podatki, a miało być tak pięknie
simple18.02.2016, 14:37
Prosimy o zdjecia tych z KOD-u. Zobaczymy ktorzy to.
AntyKOD18.02.2016, 14:37
Jak widze ta młodzież z kodu to aż serce rośnie :):p
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl