09.04.2016, 18:46 | czytano: 4213

Pectus gwiazdą koncertu "Kocham Zakopane" (zdjęcia)

For. Piotr Korczak
W Zakopanem odbył się koncert „Kocham Zakopane”. Na wszystkich, którzy w ten deszczowy dzień zdecydowali się pójść na Plac Niepodległości czekało wiele atrakcji.
Przy wejściu na plac prezentowane były nowe autobusy komunikacji miejskiej, która rozpoczyna swoją działalność w przyszłym tygodniu. Każdy mógł zobaczyć autobus z bliska oraz przejechać się krótką pokazową trasą.
Na scenie zaprezentowali się podhalańscy artyści: Hania Malacina-Karpiel z zespołem Holeviaters, Justyna Lasiak i zespół TEH. Główną gwiazdą był zespół Pectus, który w Zakopanem zaprezentował swoje największe przeboje.

Między koncertami odbywała się zbiórka i aukcja charytatywna na rzecz chorej na epilepsję Darii z Zakopanego, przeprowadzona przez Fundację Majowe Granie z pomocą Młodzieżowej Rady Miasta i zakopiańskich wolontariuszy.

Dla wszystkich zmokniętych uczestników koncertu miasto przygotowało niezwykle trafione prezenty - parasole z napisem Zakopane.

pk/ zdjęcia Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Szofer10.04.2016, 00:16
Poświęcone autobusy,jak cztery lata temu autobusy Soliny w PKS(byłym)N.Targu? Powodzonka życzę,co najmniej dwóch lat.(dłużej to by było przegięcie).
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl