23.04.2016, 20:28 | czytano: 2770

Półtora miliona złotych na remont dróg i chodników w centrum

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju rozstrzygnął przetarg na remont czterech głównych i uczęszczanych ulic. Wykonawcy remontu magistrat zapłaci prawie 1,6 miliona złotych.
Rabczański urząd zorganizował jeden przetarg na remont czterech ulic na raz. To coraz częstszy zabieg stosowany przez samorządy. Podobnie zrobił Urząd Miasta w Nowym Targu ogłaszając wspólny przetarg na różne zadania drogowe (nowa nawierzchnia, sygnalizacja świetlna, oświetlenie) na sześciu miejskich ulicach.
W Rabce-Zdroju przetarg objął ulice: Orkana - od skrzyżowania z ul. Chopina do końca asfaltu do skrzyżowania z ul Roztoki; ul. Kasprowicza - od skrzyżowania z ul. Sądecką do zakrętu z Jana Pawła II; Chopina - od starej remizy w dół do mostu na Słonce i skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II; oraz chodników przy ul. Jana Pawła II – od skrzyżowania z ul. Chopina do skrzyżowania z Kasprowicza. Przetarg na realizację robót wygrała firma WPPUH JANDA z Łostówki, a ich koszt to 1.580.000,01 zł brutto. Zamówienie zostanie zrealizowane w terminach: ul. Orkana oraz ul. Chopina - do 15.06.2016 r., a ul. Jana Pawła II, ul. Kasprowicza - do 15.08.2016 r.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl