15.05.2016, 12:30 | czytano: 4436

Czas studenckiej zabawy

zdj. Michał Bachulski
W całym kraju środowiska studenckie organizują juwenalia, czyli festiwale muzyki, sportu i rozrywki.
Tegoroczne, 15, już Juwenalia Podhalańskie przygotowane przez studentów Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej rozpoczną się w czwartek 19 maja na Rynku. Gwiazdami muzycznymi będą Fisz Emade Tworzywo i Jelonek (piszemy o tym obok).
Dobiegają końca Juwenalia Krakowskie. W tym roku na scenie wystąpili: Kult, Pidżama Porno, Happysad, T.Love, Mela Koteluk, Natalia Przybysz, Jelonek, Kamp!, O.S.T.R, LEMON, Grubson, Indios Bravos, donGURALesko, Kabanos, Ten Typ Mes, Dwa Sławy, JuniorStress&SunElBand, Henry David's GUN, The Drain, Tom James, Gadabit, Archibald, Wiewiórka na Drzewie, Wasabi, The Crossheads, Rusty Cage, A.Cichy, GKI Familia.

W galerii poniżej zdjęcia z koncertu Happysad i Lemon.

s/ zdj. Michał Bachulski
zobacz także
komentarze
triceps16.05.2016, 10:15
nauczyciel- prawda. szkoda ze tak malo ludzi to widzi. juwenalia sie gzija pija itd. a potem zdziwienie dlaczego mlodziez taka zla, z dolka wracaja z rana, na ulicy s eks uprawiaja ,wystarczy wracac z pracy w godzinach nocnych tylko uwaga zucaja butelkami , pozniej zdziwienie dlaczego dzieci dostaja skierowanie do AA... kiedys mlodziez miala obowiazki ,pomaganie rodzicom w polu,pomaganie dziadkom.. mile wspominam tamte czasy. pozdrawiam Sława!
NAUCZYCIEL16.05.2016, 08:37
Przyganiał kocioł garnkowi
Pozdrawiam16.05.2016, 03:31
Muzyka, sport i rozrywka? Nie okłamujmy się, to po prostu wielka impreza, grubo zakrapiana alkoholem, co samo w sobie nie jest niczym złym, raz czy tam dwa razy w roku każdy może się zabawić, ale problem zaczyna się w momencie, w którym przychodzą barany, czyli zazwyczaj kilku kretynów, który szukają guza. Chodzą i zaczepiają tzw. wieśniaków (choć zachowaniem sami doskonale pasują do tego miana..), często dadzą komuś po gębie za "spojrzenie", a nie daj boże przekopiesz jednego z nich, to możesz być pewny, że za chwilę będziesz miał na głowie kilkunastu jego kolegów. To mnie najbardziej wkurza.
Cóż ja tam na pewno będę, bo akurat tych "baranów" się nie obawiam, ale nie raz widziałem jak takie przećpane... psują komuś zabawę.
nauczyciel15.05.2016, 22:36
jestem zaskoczona,ze miasto daje zgode na te obrzydliwie prostackie,wulgarne ,pijanskie zabawy "zwane" jevenaliami!!!!!!
wstyd ,ze ta cholota wogole chodzi do pomaturalnek szkoly
wstyd ,ze malo kto zwraca uwage na zapijaczone twarze,na wulagrnosc
i ekscesy zywcem wyjete z domownie koniecznie prywatnych !!!!!! s k a n d a l ...............no ale "dzieciom sie nalezy"
Zobacz pełną wersję podhale24.pl