30.05.2016, 14:54 | czytano: 2720

Orkana zamknięta - duże remonty w centrum uzdrowiska

Fot. Piotr Kuczaj
W związku z remontem, w Rabce-Zdroju zamkniętą jedną z głównych ulic - Orkana. Na odcinku tej ulicy biegnącym wzdłuż Parku Zdrojowego wymieniana jest nawierzchnia i powstaje nowy chodnik. Roboty trwają też na ulicy Chopina - ta jednak jest przejezdna. Po zakończeniu przebudowy tych ulic roboty przeniosą się na kolejne.
Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju prowadzone są remonty i przebudowy czterech miejskich ulic: Orkana - od skrzyżowania z ul. Chopina do końca asfaltu do skrzyżowania z ul Roztoki; ul. Kasprowicza - od skrzyżowania z ul. Sądecką do zakrętu z Jana Pawła II; Chopina - od starej remizy w dół do mostu na Słonce i skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II; oraz chodników przy ul. Jana Pawła II – od skrzyżowania z ul. Chopina do skrzyżowania z Kasprowicza. Przetarg na realizację tych inwestycji wygrała firma WPPUH JANDA z Łostówki. Koszt robót to ponad 1,5 mln zł. Zamówienie zostanie zrealizowane w terminach: ul. Orkana oraz ul. Chopina - do 15.06.2016 r., a ul. Jana Pawła II, ul. Kasprowicza - do 15.08.2016 r.
r/
zobacz także
komentarze
z KLIforni31.05.2016, 21:41
Pani burmistrz wyremontuje główne ulice w Rabce a po wyborach pewnie przyjdą nowi z pomysłami (jak w NT), których głównym zajęciem będzie wymiana naczelników i pokaz nieudolnego rządzenia.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl