16.06.2016, 13:36 | czytano: 2176

W piątek duże utrudnienia w dojeździe do Morskiego Oka

W piątek, w okolicach przejścia granicznego na Łysej Polanie, wystąpią duże utrudnienia w ruchu samochodowym. Na ten dzień zaplanowano bowiem układanie asfaltu.
Ruch będzie odbywał się wahadłowo – oczekiwanie na przejazd może sięgać ok. 30 min. Parking na Łysej Polanie, który w związku z remontem parkingu na Palenicy Białczańskiej przeznaczony jest obecnie głównie dla autokarów, będzie jutro zamknięty.
Osoby udające się na Słowację proszone są o omijanie przejścia granicznego na Łysej Polanie.; osoby pozostające na dłuższym wypoczynku o przełożenie wycieczek startujących z Palenicy Białczańskiej na inny dzień; przewodnicy tatrzańscy oraz grupy zorganizowane proszone są o przesunięcie zaplanowanych wycieczek do Morskiego Oka na inny dzień. W przypadku niemożliwości zmiany planów wycieczkowych należy zaplanować powrót autokaru na kwaterę lub skorzystać z parkingu po stronie słowackiej. Trzeba liczyć się również z koniecznością pieszego przejścia już od Łysej Polany, gdyż autokar może nie mieć możliwości przejazdu do Palenicy Białczańskiej.

Źródło: Tatrzański Park Narodowy
zobacz także
komentarze
PPDM17.06.2016, 07:59
I bardzo dobrze. Niech wiedzą co to roboty drogowe.
Ciekawe co by było gdyby drogowcy wyczerpani tym pluciem na nich w końcu tak jak górnicy powiedzieli dość i zaczęli olewać wszystkich.
Wtedy dopiero obudzą wszystkich do rozsądnego myślenia.
dzidzi16.06.2016, 15:54
Asfalt układamy,a kostki lego lejemy ok!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl