13.07.2016, 19:39 | czytano: 8030

Konkurs piękności Miss World Poland w Zakopanem. Rozpoczęło się głosowanie

Fot. Michał Bachulski
Już po raz szósty w Zakopanem, 7 sierpnia w hotelu Mercure Kasprowy, odbędzie się Gala Zakopane Fashion połączona z konkursem Miss World Poland. O koronę miss i awans do ogólnopolskiego finału Miss World Poland 2016 walczy min. osiem kandydatek z Podhala.
W Zakopanem będzie miał miejsce wojewódzki finał bezpośrednich krajowych eliminacji do Miss World. 19 najpiękniejszych dziewcząt z całego regionu powalczy o tytuł, koronę, szarfę, nagrody, ale przede wszystkim o awans do ogólnopolskiego finału Miss World Poland 2016. Jest to jedyny konkurs w Polsce, którego laureatka będzie reprezentować nasz kraj w wielkim finale Miss World. - Tak prestiżowy konkurs pod Tatrami, to wielka szansa dla dziewcząt na karierę, oraz zdobycie wiedzy i doświadczenia w szeroko pojętym świecie mody i modelingu – przekonują organizatorzy z biura PARA Fashion.


W gronie najpiękniejszych młodych dziewcząt, które w Zakopanem będą walczyć o przepustkę do ogólnopolskiego, znalazły się przedstawicielki m.in. powiatów olkuskiego, suskiego, wadowickiego, gorlickiego, nowosądeckiego, nowotarskiego i tatrzańskiego. Finalistki to studentki o ciekawych zainteresowaniach, jak np. kryminologia, kryminalistyka, językoznawstwo, literatura, nurkowanie i motoryzacja, w wieku 18-24 lata, o średniej wzrostu 174 cm.

19 kandydatek już teraz walczy o tytuł Miss World Poland Małopolski Publiczności w głosowaniu SMS którego szczegóły dostępne są na stronie www.parafashion.pl.

Nagrodą dla Miss World Poland Małopolski Publiczności 2016 jest awans do ogólnopolskiego półfinału Miss World Poland 2016 i cenne nagrody rzeczowe. To, którego regionu Małopolski reprezentantka zwycięży plebiscyt zależy wyłącznie od głosów.

Organizatorem wydarzenia jest PARA Fashion.

Finalistki Miss World Poland 2016 wg numerów startowych:

1. Justyna Kałużna z Olkusza
2. Ewelina Filipek z Krynicy Zdrój
3. Joanna Pająk z Białki w powiecie suskim
4. Magdalena Chyc-Cieś z Zakopanego
5. Sylwia Siwiec z Lachowic w powiecie suskim
6. Angelika Markowicz z Nowego Targu
7. Anna Przybyłowicz z Libuszej w powiecie gorlickim
8. Patrycja Gruszka z Czarnego Dunajca w powiecie nowotarskim
9. Magdalena Truty z Nowego Targu
10. Angelika Małecka z Kleczy Dolnej w powiecie wadowickim
11. Olga Rokicka z Nowego Targu
12. Karolina Węglarz ze Szczawnicy
13. Julia Jamrozowicz z Piwnicznej Zdrój
14. Anna Urbaniak z Ochotnicy Górnej w powiecie nowotarskim
15. Angelika Kulig z Nowego Sącza
16. Katarzyna Pilarczyk z Tarnawy Górnej w powiecie suskim
17. Martyna Pawlusiak z Kościeliska w powiecie tatrzańskim
18. Anna Sekuła z Krynicy Zdrój
19. Natalia Dobosz z Chełmca w powiecie nowosądeckim

oprac. r/ źródło: organizatorzy,
Może Cię zainteresować
komentarze
olaf07.08.2016, 14:05
same paszkwile
do majka19.07.2016, 21:38
a co tobie do tego??zal ci doope sciska stara doopo
do majki19.07.2016, 17:11
Życie nie tylko jest usłane różami i zdrowa konkurencja jest wskazana.Każdy w życiu odnosi raz porażki raz sukcesy i proszę nie mówić o kompleksach. Wychowanie bezstresowe to właśnie jest to, do czego dąży się aby nie było kompleksów i do czego to prowadzi chyba - do niczego dobrego.Kompleksy każdy powinien mieć inaczej myślimy ze jesteśmy wręcz idealni a tak na prawde daleko nam do ideału. Ponadto kompleksy nas uodparniają psychicznie i pozwalają na trzeźwo spojrzeć na wiele spraw. Bawcie się dziewczyny wyśmienicie, oczywiście wygra jedna ,życzę każdej powodzenia i nie popadajcie w tego typu kompleksy.
kool18.07.2016, 17:40
może w końcu zrobią kiedyś wybory bez " tapety " i różnego rodzaju polepszaczy !!
normalna nastolatka17.07.2016, 14:41
Majka kompleksy to masz ale ty, co widać po ironicznym określeniu nas dziewczyn, "dziewoczkami". Kryzys wieku przez ciebie przemawia
majka14.07.2016, 21:13
Popieram Janosika .Kandydatkom zabronić używania fluidu czy ogólnej tapety i zobaczymy piękno w wyrazie twarzyczki no i charakterek najlepiej wtedy gdy sytuacja jest na codzień w miejscu pracy czy traktowaniu najbliższych ,przyjaciół i przechodniów a nie na wybiegu gdzie przeważa sztuczność .Zresztą normalna dziewoczka nie startuje w takich imprezach.Bo i po co ?Cały ten modeling i wybory misek to kompleksy dla nastolatek .
Majka14.07.2016, 19:03
Nowotarżanki to piękne kobiety - trzymam za nie kciuki
Janosik14.07.2016, 09:58
Codziennie przemierzam ruchliwe miasto Nowy Targ i w ciągu kilku minut widzę kilkanaście dziewczyn o wiele ładniejszych, niż większość kandydujących w tych konkursach miss. Dlatego właśnie wszystkie tego typu wybory traktuję z przymrużeniem oka, a widząc "urodę" niektórych kandydatek, często patrzę na to wszystko przez palce.
Od wielu już lat wybory miss piękności w Polsce polegają jedynie na wyłonieniu zwyciężczyni nagród, a nie znalezieniu najpiękniejszej. To jedynie wyłonienie tej, która według jakichś niezrozumiałych dla większości wytycznych powinna wygrać nagrodę główną.
ens13.07.2016, 23:41
Mis Świata Polski - to ja się pytam czy Świata czy Polski - ludzie tego się ogarnąć nie da.
Śliczny13.07.2016, 21:24
Zagłosował bym na normalną,która umie i chce cokolwiek zrobić (oprócz przechwalania i stania przed lustrem).
Jagna13.07.2016, 20:38
Nie tylko nie para ... dramat odradzam wspolpracy ...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl