14.07.2016, 19:58 | czytano: 2691

Szaflary startują w Konkursie na Najpiękniejszą Gminę Tour de Pologne

W sobotę przez kilka miejscowości Gminy Szaflary przejedzie barwny peleton, wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Jeden z odcinków 5. etapu biegnie przez Maruszynę, Skrzypne, Pitoniówkę i Bańską Wyżną, gdzie obok szkoły, znajdować się będzie punkt Premii Specjalnej.
Gmina Szaflary bierze udział w Konkursie na Najpiękniejsze Miasto/Gminę Tour de Pologne. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach: Miasto startowe, Miasto etapowe (mety), Miasto premii.
- Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Szaflary do udziału w konkursie. Wystarczy udekorować na trasie przejazdu wyścigu w dniu 16 lipca okna domów, witryny sklepów, place, boiska, a także samochody w barwy narodowe lub przedmioty związane z wyścigiem Tour de Pologne oraz nawiązujące do najważniejszego symbolu wyścigu – roweru.
Kibiców z kolei, którzy wybiorą się, aby na żywo zobaczyć jedną z najważniejszych imprez kolarskich na świecie zachęcamy do ubioru w barwy biało-czerwone lub związane z wyścigiem - apeluje Natalia Staszel z Ośrodka Kultury w Szaflarach.

opr. s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
obiektywny15.07.2016, 18:06
Co tam takiego pięknego stara narciarnia?
Nie ma kto inny.15.07.2016, 06:29
Tylko nie Szaflary prosze.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl