09.09.2016, 22:12 | czytano: 869

"Wakacje w Mieście" - podsumowanie (zdjęcia)

Około 2000 osób odwiedziło w wakacje Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu w ramach akcji "Wakacje w Mieście 2016". Hitem okazały się zajęcia z rapowania, djki i beatboxu.
Jak przebiegły te wakacje? Nieprzerwaną popularnością cieszyły się pokazy animacji i filmów dla dzieci i młodzieży – tym razem to aż osiem spotkań, a aktywność uczestników pozwoliła nam uruchomić od września Kino Juniora, czyli bezpłatne pokazy animacji i filmów w ciągu roku szkolnego w dwa piątki w miesiącu o godz. 15.00.
Bardzo kreatywne były warsztaty: „Mapownik” gdzie poznawaliśmy świat korzystając z książki państwa Mizielińskich oraz „Tańcowała igła z nitką” – tu z kolei szyliśmy własne maskotki z zestawami strojów.

Nie zabrakło zajęć z „must be”: poznawaliśmy swoje umiejętności na Świecie plastyki; tańczyliśmy na warsztatach hip-hop; poczuliśmy glinę na warsztatach ceramicznych; czy poznawaliśmy talenty na spotkaniu ze studiem piosenki „Septyma”.

Nie zabrakło atrakcji dla tych najmłodszych którzy wraz z Opiekunami tworzyli na zajęciach Eko Mini i Mini Akademia START! Tu też informacja o stałej grupie Mini akademii działającej przez cały rok szkolny w MOKu i spotkaniu organizacyjnym już 13 września (wtorek) o 16.30.

Jedne z największych radości przyniosły z kolei warsztaty budowy balonów na ogrzane powietrze i oczywiście domyślają się Państwo, że ta ich część z „odlotami”.

Nie zabrakło trochę ruchu i spotkania z Sensei na podstawach Jiu-Jitsu.
Hitem jednak były zajęcia z rapowania, djki i beatboxu – oryginalna frajda dla dzieciaków i rozwijanie się na co najmniej kilku poziomach.

Kolejny raz otwieraliśmy się na fantastykę podczas VII Dni Fantastyki.

Dodatkowo byliśmy obecni także „na Mieście” na imprezach jak Podhalańskie Dni Recyklingu czy XVI Jarmark Podhalański.

Źródło: MOK Nowy Targ, oprac. r/
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl