12.12.2016, 12:24 | czytano: 3748

Starosta docenił najlepszych uczniów (zdjęcia)

zdj. Regina Korczak Watycha
ZAKOPANE. W Jasnym Pałacu odbyła się uroczystość przyznania stypendiów Starosty Tatrzańskiego dla najlepszych absolwentów zakopiańskich szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Hotelarsko Turystycznych oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących oceniani byli za wyniki w nauce, uczestnictwo w konkursach i olimpiadach, działalność społeczną oraz frekwencję.
Wśród szkół w tym roku bezkonkurencyjne okazało się Liceum Ogólnokształcące, z którego uhonorowanych zostało 9 uczniów.
Nagrody finansowe przyznawane były w trzech stopniach: 1.000 zł, 2.000 zł. oraz 3000 zł.

Laureaci stypendium III stopnia: Łukasz Walkosz ZSB, Bartłomiej Krzysztof Stoch, ZSB, Natalia Danuta Gil ZSH-T, Marek Topór ZSH-T, Barbara Bryjak ZSO, Piotr Wysłouch ZSO oraz Dominik Stoch ZSO

Laureatami stypendium II stopnia zostali: Karolina Anna Kuros ZSB, Mateusz Jan Łukaszczyk ZSB, Camil Sterkowiec ZSH-T, Krzysztof Szczepaniec ZSH-T, Mateusz Cudzich ZSH-T, Dominika Barnaś ZSO, Anna Chlebek ZSO oraz Wiktoria Tychawska ZSO

Laureatami Stypendium I stopnia zostali: Paulina Gałdyn ZSH-T, Wiktor Antolak ZSO, Emil Kamiński ZSO oraz Laura Graca - Dorociuk ZSO.

rk/ zdj. Regina Korczak Watycha
zobacz także
komentarze
Jedna z mrówek14.12.2016, 22:44
Kij w mrowisko, szczał w dziesiątkę.Brawo dla tych zdolnych ludzi, aby szybko wymienili widoczną pozycję na zdjęciu ze stojącej na siedzącą.

Pozdrawiam.
Kij w mrowisko12.12.2016, 21:33
Oj przepraszam że się czepiam, ale ze zdjęcia tytułowego nie wynika kto został uhonorowany. To lekko geriatryczne towarzystwo lokalnych polityków powinno stać z tyłu ew. boku bo najważniejszymi osobami w tym przypadku są uczniowie. ale tak już mają nasi lokalni politycy, wszędzie pchają się do przodu bo to oni przecież są najważniejsi (bo gdyby nie oni, to ci młodzi bardzo uzdolnieni ludzie przecież nic by nie osiągnęli). A tak jest sobie z kim zrobić fotkę, a przy okazji wypromować swoją osobę z prawdziwymi bohaterami w tle.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl