31.12.2016, 10:20 | czytano: 4595

Poszukiwania 47-latka. Jest chory, może potrzebować pomocy

47-letni Krzysztof Wojnar, który jest poszukiwany przez Komisariat Policji w Jasienicy, ostatni raz był widziany w Zakopanem.
- 29 grudnia zaginiony wyszedł z miejsca zamieszkania i nie ma z nim kontaktu. Z posiadanych informacji wynika, że ostatni raz był widziany w Zakopanem w rejonie skrzyżowania ul. Jagiellońskiej i Piaseckiego, może przebywać w rejonie ul. Zubka w Zakopanem. Zaginiony cierpi na przewlekłą chorobę, może potrzebować pomocy lekarskiej - informuje mł. asp. Krzysztof Waksmundzki z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.
Rysopis: wzrost 176 cm, waga 70-80 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, szpakowate z widocznymi zakolami, oczy koloru brązowego, znaki szczególne- na lewym policzku narośl w postaci dużego pieprzyka.
W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę zimową, pikowaną koloru granatowego, bluzę koloru popielatego, spodnie jeansowe koloru zielonego, brązowe buty.

Wszystkie osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 18 20 23 400 lub 997.

oprac. r/ źródło: KPP Zakopane
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl