05.01.2017, 14:00 | czytano: 3927

Kotelnica super-sponsorem

Fot. PPWSZ w Nowym Targu
Rektor Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu dr hab. Stanisław Gulak wyróżnił prezesa Tomasza Patureja oraz zarząd Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska tytułem Sponsora Roku Akademickiego 2015/16.
Wieloletnia współpraca uczelni z ośrodkiem zaowocowała m.in. organizacją takich przedsięwzięć jak Bieg o Puchar Rektora, Juwenalia Podhalańskie, dwumecz hokejowy PPWSZ Podhale Nowy Targ vs Mati Aviators Moskwa oraz Konferencja Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych.
Wyróżnienie, przyznane po raz pierwszy w historii uczelni, jest wyrazem wdzięczności społeczności akademickiej za życzliwość, hojność oraz nieocenione wsparcie działań „Podhalańskiej”, a także dobre, życzliwe słowo i przyjazną obecność naszego mecenasa.

Odznaczenie zostało wręczone, podczas spotkania rektora Gulaka z prezesem zarządu ośrodka narciarskiego z Białki Tatrzańskiej.

Źródło: DpiW, r/
zobacz także
komentarze
Mariusz05.01.2017, 18:23
A jaki kierunek jest wartościowy na PPWSZ? Chyba jedynie pielęgniarka i fizjoterapeuta, ale tutaj musi byc wyższe wykształcenie. 80% absolwentów tej szkoły zrobiło to bo nie miało pomysłu na życie. Ja tam konczyłem studia na kierunku technicznym na AGH i nie miałem problemów z ofertami pracy. To pracodawca przystawał na moje warunki nie ja na jego. Nikt nie zmusza nikogo do pracy w dziedzinie w któej ma wykształcenie, ale mam dużo znajomych, którzy porobili kursy na spawacza/elektryka i pracują w Skandynawii.. Czy im źle? Raczej wątpie, gdy zarabiasz 25-30 tyś miesięcznie.. Ludzie dajcie coś od siebie a potem wszędzie szukajcie winnych prócz siebie.
Władek05.01.2017, 17:01
Paturej powinien dostać "doktorat honoriscausa" jak śp. A.Leper
edek05.01.2017, 14:19
A miejsc pracy dla absolwentów jak nie było tak nie ma. A zabawa trwa.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl