10.01.2017, 10:12 | czytano: 3220

Zakopane: powstanie hotel przy aquaparku

Firma Eiffage Polska Budownictwo podpisała kontrakt na dokończenie budowy hotelu przy ul. Jagiellońskiej w Zakopanem. Inwestorem jest spółka Aqua Hotel Zakopane.
Zakres prac objętych umową dotyczy wykończenia wnętrza budynku, wykonania instalacji wewnętrznych oraz naprawy i uzupełnienia elewacji. Przed hotelem powstanie również nowy parking z 35 miejscami dla samochodów. Otwarcie hotelu planowane jest na III kwartał 2017 roku.
Obecnie budynek jest w stanie surowym zamkniętym. Posiada siedem kondygnacji naziemnych z częścią hotelową, gastronomiczną i SPA oraz miejscami parkingowymi dla 23 samochodów. Pod hotelem, na poziomie -1, znajdują się dodatkowe 33 miejsca parkingowe.

W hotelu powstanie 135 pokoi dla gości, restauracja, bar, gabinety SPA i trzy nowoczesne sale konferencyjne dla klientów biznesowych. Architektura budynku stanowi spójną całość z Aqua Parkiem, a planowany łącznik pomiędzy nimi umożliwi gościom hotelu korzystanie z oferty kompleksu basenowego.

Spółka Eiffage Polska Budownictwo jest również głównym wykonawcą hotelu Radisson Blue w Zakopanem. Jego otwarcie planowane jest na początek 2018 roku.

oprac. r/ źródło: materiały prasowe
zobacz także
komentarze
ania10.01.2017, 18:29
boże , kolejny hotel w tym GRAJDOLE :)
Zobacz pełną wersję podhale24.pl