11.03.2017, 20:35 | czytano: 3995

Cracovia trzeci raz lepsza od "Szarotek". W niedzielę mecz ostatniej szansy (zdjęcia)

NOWY TARG. Zespół TatrySki Podhale przegrał 1:2 trzeci mecz półfinałów play off w hokeju, tym razem u siebie, i jest krok od odpadnięcia z rozgrywek. W niedzielę decydujący mecz - jeśli "Szarotki" wygrają, to przedłużą swoje szanse na awans do finału, jeśli przegrają - odpadną.
Po dzisiejszym meczu, w rywalizacji do czterech zwycięstw, 3:0 prowadzą "Pasy". Niedzielny mecz rozpocznie się o godz. 18.00.
r/ zdjęcia Michał Adamowski

Wybierz najlepszego hokeistę Szarotek! Przypominamy, że trwa nasz plebiscyt na najlepszego zawodnika bieżącego sezonu przygotowany wspólnie z portalem SportowePodhale.pl - wejdź na MVPhokej.sportowepodhale.pli wybierz swojego faworyta!
FAN12.03.2017, 17:10
Jedno jest pewne za Zientary było na co popatrzeć była walka i dyscyplina.
Wielki12.03.2017, 17:06
Co do Semenczenki to całe szczęście ze go usunęli bo nie miał pojęcia o trenowaniu i nigdy nikogo nie trenował samodzielnie w seniorach.Pewnie jak by został to ani do czwórki byśmy nie awansowali.
A.S12.03.2017, 17:02
Panie sympatyk Raczka uczył sie od Zientary i był jego asystentem dwa sezony wiec normalne ze sie komunikują . A jakby chciał kogoś posadzić i miał jaja to by to zrobił bo to on stoi w boksie kieruje meczem i odpowiada za wynik. Realia tej drużyny sa jakie sa i tyle .
Sympatyk12.03.2017, 13:53
Zostawcie Marka Raczke w spokoju, został zakładnikiem ukladów w klubie i zarządzie spółki. Wszyscy wiedzą że i tak trenerem jest Marek Zietara. Bylem na wszystkich wyjazdach w play-off , zawodnicy sami siedzieli w szatni prawie przez pół przerwy , ponieważ Rączes był odwoływany pokątnie na ustalenia z panem Zientarą, jest to chore, zawodnicy sami o czm mają rozmawiać jak rozegrać nastepną tercje bez trenera.Trener Rączka napewno posadziłby by M.Michalskiego na ławie gdyby mógł sam decydować , gra w ostatnich meczach jak panienka i napewno Svitac zastąpił by go godnie.Marek Rączka gdyby sam kierował i dowodził Szarotkami hokeiści zagrali by dla niego, a to że ktoś pisze że klepie chłopaków a co on ma zrobić jak w przerwie i tak dostanie wytyczne na następną tercje. Potrzeba zmian nie mamy nic do stracenia, Kojota do pierwszego ataku, Jokila do drugiego, Jarka do trzeciego przesunąć , Michalskiego na ławę a dać szanse Danielowi jeżeli czuje się na siłach lub Svitaca wstawić. Widzimy się w Krakowie w środę
PK12.03.2017, 11:44
Trzeba nam nowego,dobrego trenera.
zenek12.03.2017, 08:33
Rączka kończ,wstydu oszczędż ,pseudo trenerze.Zero ambicji,12 porażka z rzędu z Cracovią!!!!!!Był Semeczenko chciał coś zrobić ale drużynie nie chciało się cięzko zapier...ć no to macie kolege trenera co was klepie po plecach!
Szarotek12.03.2017, 05:35
z taką marną grą w obronie i taka skutecznością to nie mamy co myśleć o finale:(Niestety ale od ubiegłego sezonu Podhale nie poczyniło żadnych postepów w grze!O TRZECIE MIEJSCE POZOSTANIE NAM GRAĆ A I O TO TRZECIE MIEJSCE BEDZIE CIĘZKO!
Uuuuu11.03.2017, 21:28