13.04.2017, 21:03 | czytano: 4454

Kolejna próba wyboru władz klubu. Wyznaczono termin Walnego Zebrania MMKS Podhale Nowy Targ

zdj. Michał Adamowski
NOWY TARG. Zarząd klubu MMKS Podhale Nowy Targ ogłosił, iż kolejne Nadzwyczajne Walne Zebranie członków klubu odbędzie się w środę 26 kwietnia o godzinie 17.00 w sali obrad Urzędu Miasta.
"Nadzwyczajne Walne Zebranie członków klubu zostaje zwołane w celu dokonania zmiany ilości członków Zarządu klubu, wybrania nowego Prezesa klubu, wybrania nowego Zarządu klubu, uzupełnienia składu Komisji Rewizyjnej" - przypominają władze klubu w komunikacie.
Zgłoszenia kandydatów na wskazane funkcje będą przyjmowane w biurze klubu do 24 kwietnia do godziny 12:00.

Mandaty do głosowania będą wydawane od godziny 16:30 przed salą obrad Urzędu Miasta Nowy Targ.

Przypomnijmy, że obecny Zarząd MMKS Podhale podał się do dymisji w lutym br. - po trzech miesiącach od wyboru. Ta decyzja spowodowała zwołanie na połowę marca Nadzwyczajnego Walnego. Ale z braku kandydatów - nie wybrano wtedy nowych władz. Stąd - kolejne podejście.

s/
zobacz także
komentarze
spo25.04.2017, 08:54
@ tomi
W sensie żeby dzieciakom trenującym wypłacać pensje? To sport młodzieżowy a nie gra w profesjonalnej lidze jak seniorzy
tomi20.04.2017, 21:41
podstawa to kasa dla zawodnika potem reszta
kibic na wieki15.04.2017, 11:40
@do roboty: nie było jak w dawnych czasach !!! Jeden drugiemu na głowę wchodził , tak było wielu kibiców , a tego co mówił spiker to nawet ten co pod głośnikiem siedział , albo zazwyczaj stał , nawet nie słyszał , a jak słyszał , to i tak nic z tego bebłania i bulgotu nie słyszał. To były czasy i jakie kibicowanie : sędzia wuj , sędzia stryk ...itd..
Do roboty!15.04.2017, 11:16
Zacznijmy od tego kto normalny będzie przychodził na halę gdzie w środku jest tęgi mróz, nagłośnienie nie działa i wszędzie jest syf? Mamy XXI wiek! W Nowy Targu nadal XIX a o budowie nowej hali cisza
kibic na wieki15.04.2017, 10:32
@kibic z Polski: z tymi mordami to daj sobie cieciu spokój. Te mordy to zazwyczaj przywożą te cepry z Polski i drzą te kufy ,że strach . Tak kwiczą jak przegrywają z góralami jak ci co potracili koryta . Taka prawda , ta góralska prawda .
aaaaaabbbbbbbbccccc14.04.2017, 22:29
@ STAŚ
Uwierz, wielu było z pomysłami ale przy klice ludzi, którzy nie ogarniają nawet jak działa internet to ciężko wyjść do kibiców tak jak mówi w komentarzu Góral z Polski ;)
Kibic z Polski14.04.2017, 19:28
Ci ktorzy tu pisza ze to zle ze cos inne ze nie ma odpowiedzialnosci itp na Boga ludzie zamknijcie mordy albo jakos pomagajcie Klubopwi tez w rozmowach itp a nie okreslacie ich prace a g*** wiecie jakie sa tego wszystkiego realia.
Dzisiajsze czasy sa calkiem inne jak kilka lat temu, teraz ten co nie ma powaznego sponsora zyje z dnia na dzien z sezonu na sezon i taka prawda, w Podhalu sa sponsorzy ale nie sa oni az tak mocni jak bysmy tego chcieli, Dziekujemy ze sa z Klubem i zyczymy by byli dlugie lata zyczac oczywiscie tez nowych.
Mnie cieszy fakt ze Michalska nie ciegnie Klubu w dlugi /.../ Michalska stawia temat taki na jaki stac Klub nie robiac dlugu i za takie myslenie i podejscie PLUS.
Jest kilka minusow to zarzadu i Klubu chodzi o wyjscie to Kibicow w polsce jak tez za granica ale o tym szkoda juz gadac po az wstyd na swiat w tym temacie.
Liczylem ze ten zarzad MMKS bedzie na plus ale szybko skonczyli i szkoda po mysle ze w mlodych sila na rozwuj i pomysly w Klubie, licze ze nowy zarzad bedzie juz na dniach poniewaz trzeba ostro nad wszystkim pracowac, syduacja jest negatywna w temacie mlodych i syduacji wiekowych w skladach a medali nie ma i wyniki marne, trzeba z tym isc na lepsza strone.
Powodzenia zycze i Powaznego Sponsora jak Wojas zycze,
STAŚ14.04.2017, 15:31
Może trzeba usiąść i porozmawiać, jak zaradzić, aby było lepiej ?! Samo krytykowanie nic nie da. Jeżeli ktoś ma pomysł, napisać, albo donieść do zarządu ! Dobrze napisałem, donieść - pomysł !!!
Kaczy14.04.2017, 15:25
@ q
Idealne podsumowanie tego co w zarządach obu klubów się dzieje.
@ kibic na wieki14.04.2017, 13:23
O to to...Profanacja sportu . Bardzo trafne określenie. Jak nic pasuje do nowotarskiego hokeja.
Ag14.04.2017, 12:28
Drobna ale bardzo istotna uwaga.

Nie mylcie MMKS Podhale z KH Podhale. Co innego młodzież co innego seniorzy.
q14.04.2017, 12:23
Największym problemem i MMKS i pierwszej drużyny jest to, że zarządzanie tymi klubami to jedna wielka dziadownia. Bez wizji, bez pomysłu, bez marketingu, bez polotu. To wszytko jest prowadzone jak jakieś kółeczko charytatywne, wieczne biedowanie i proszenie się o wszytko zamiast profesjonalnie chcieć się sprzedać. Za chwilę będą ściepy na sznurówki do łyżew i szopki z podziękowaniem dla tego czy tamtego bo rzucił sznurówki. Wstydzilibyście się.

To nie wygląda jak współczesny sport, jak produkt marketingowy i coś gdzie się warto reklamować ale jak zbieranie datków na cel charytatywny. Jaki poważny sponsor chciałby się identyfikować z czymś takim?
kibic na wieki14.04.2017, 10:31
Dajcie sobie spokój z tym nibyklubem . Dzieci puścić na ślizgawki i skończyć z tą profanacja sportu i hokeja. Jak się nie ma miedzi to się na tyłku siedzi i nie porywa się z motyka na księżyc. Każdy by się chciał w tym klubie wypromować , coś zarobić , A TU TRZEBA DOKŁADAĆ , A TEGO NIKT NIE ROBI .Dlatego jest tak jak widać na załączonym obrazku. Bryndza i nic inaczej nie będzie . nie widzę wśród tych działaczy żadnego człowieka , który jest potencjalnym uzdrowicielem hokeja . Niestety to jest dramat .
nie ja14.04.2017, 09:46
@ja
Oczywiście ty już wiesz,ze ktoś coś,tylko nie wiesz jak to ugryźć?
Skoro masz informacje o złodziejach,zgłoś na policje tak jak się to robi w demokratycznym państwie PiS-iorków,państwie konfidentów notabene.
@ p.j14.04.2017, 09:26
Jaja sobie robisz? Miasto nic nie sprawdzi. To miasto trzeba sprawdzić. Najlepiej zapytać na sesji . Czyli znów misja dla pani KORWIN. Tam nikt poza nią nikt nie ma chęci do zadawania pytań.
Pieniacz14.04.2017, 07:49
Stąpasz po cienkim lodzie zarzucajac tym ludziom przekrety. Czlonkow klub ma ponad 60 i n?c do tego ma statut. Problem to duza odpowiedzialnosc i zla sytuacja po Mrugale pracujac za darmo
.14.04.2017, 07:35
Widać, że sport młodzieżowy nie ma zbyt wielkiego zainteresowania. Z drugiej strony forma w jakiej jest to prowadzone wprost odstrasza. Jakoś inne kluby z niczym nie mają problemów. MMKS to kula u nogi, nie jako sport młodzieżowy ale forma działania.
ja13.04.2017, 23:40
Klub ma tyle członków ile ma i nikt tego nie zmieni bo tak jest zapisane w statucie klubu więc nie ma co się łudzić ze coś się zmieni. Wchodzi zarząd komisaryczny i sprawdza na co poszła kasa. Jakiekolwiek braki zgłaszane są do prokuratora i sprawa się czyści. Nowy zarząd po wyborze bez zbędnych obciążeń zaczyna działać. A stary zarząd do pierdla. Takie to proste a odważnych brak. Ja bym tez podciągną do odpowiedzialności ludzi z miasta co mogliby sprawdzić ja działa Spółka Tatry Ski a nie chcą bo się boją a tak naprawdę od tego chcą. Pozdrawiam. Koniec dziadowania.
Kuba13.04.2017, 22:20
A kogo to jeszcze interesuje.....
p. J13.04.2017, 22:20
Miasto powinno sprawdzić gdzie trafiają pieniądze kierowane na
MMKS Podhale
Zobacz pełną wersję podhale24.pl